Slovenski transseksualec Salome

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 18. Feb. 2009 17:58

Saj je že na 1.strani teme ena zapisala, da je baje z Raba.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 18. Feb. 2009 20:50

hm..js mam mesane obcutke

po eni strani bi ga dvakrat u rit brcnla k se afna s temi operacijami pa dela bum iz tega njegouga tica :lol:

ampak po drugi strani pa sm slisala da tip/ona sploh ni neumn, ce se je pocutu ze skos kt puncka je pac to logicna stvar, ki jo bo naredu..mami je gledla as ti tut not padu pa je rekla da je bla oddaja totalno neokusna (debata samo o tem kako si ga bo odrezou itd itd), ampak je rekla da je meu/imela dobre komentarje, da je simpaticen/na..

edina stvar, ki jo ne prenesem u nobenem pogledu je pa smeh :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 18. Feb. 2009 20:53

Ja sej mislm da je z Raba, sej to tud ona pove, da je iz tam.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 18. Feb. 2009 21:00

*purple* napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Al pa ti njegovga odnosa ne razumeš, ker je to humor na nekmu drugmu intelektualnemu nivoju....

Sej tud Sašo Hribar je za večino folka en bebo, ampak to samo zato, ker je na previsokem nivoju, da bi cela raja razumela njegov humor...


intelektualni nivo my ass!Kot sm rekla, obstajajo meje dobrega okusa in onadva, zlasti Lado sta jih ornk prekoračila!
sašo hribar je pa tud zame bebo ja, bolj zoprnega osebka pomojem še nism vidla.pa baje je tud u real lajfu cela tečnoba!


ja sej, ampak a ni point MEJE dobrega okusa v tem, da ima vsak nekje mejo pac,...enim se zdi smesn Jim Carry enim pa Mario enim Larry King enim pa Lado in Zrnec,. Men osebno sta noro smesna z izjemo oddaj v katerih so gostovali - Salome, Špela Grošelj, Sanja Grohar & company bebavih missic in Nina Osenar (sori za OT)
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Feb. 2009 21:51

red*cherry napisal/-a:Ja sej mislm da je z Raba, sej to tud ona pove, da je iz tam.


Nvem, fotru je rekla da sploh ne ve o cem govori. :? Mogoce je kej spila tisti dan, nvem, drugace pa je sploh ne poznam tko da ne morm kej dosti komentirat.. :wink:

Aja pa sm vidla da je ena napisala da se bo sla operirat zard slave.. Wtf no tak poseg pa res ni vreden slave v Sloveniji . :? Res nevem kaj bi mela od tega, obogatela pa tud nebi..
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 19. Feb. 2009 10:01

saarijarvi....Iz Raba je ja...Nenad iz Raba :) Sej ma na Fb-ju (če jo maš kot kolegico vidiš) slike tud od Raba...

Inaa.....Meja je splošno potegnena, usaj jst jo vidm na useh področjih.nekej je humor, nekej pa podjebavanje osebe in delanje se norca iz nje na precej nagravžen način.
Jst vidm veliko razliko med raznimi Ninami Osenar in Salome. Te misice se same sebe poneumljajo, Salome pa samo uresničuje dolgo pričakovano željo po spremembi spola,ki je nevemizkaterega razloga vredna take podjebancije in pa jebanja v glavo??!V oddaji sta nastopila, kot dva najstnika, ki nimata pojma o žiulenju in o drugačnosti in sta jasno pokazala kok sta otročja!
očsmejat al kako?
skratka, usaka stvar ma svojo mejo in onadva tlele sta jo precej prekoračila.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 19. Feb. 2009 10:10

Glede Salome se ne morem tocno opredelit, ali so vse te operacije res samo za prepoznavnost itd., ali pa je tako, kot pravi sam/a, da je "ujeta v napacnem telesu". V bistvu me to niti toliko ne zanima, se zmeraj raje vidim njo na TV, kot pa Mirno, Murkota & co.
Glede Ladota, pa sem cisto razocarana. Drugace mi je oddaja fenomenalna, hecna sta za dol past, vcasih se zgodi, da mi kaka sala ni vsec, ampak tako kot je ena napisala, vsak ima svojo mejo, do kod se mu zdi sala okusna, ampak to nedeljo. OBUP.
Cel cas so govorili o muci, vlaznosti, ticu, uprizorili so kao "Jerry Springer show", kjer so se cel cas v obcinstvu drli ku**a, kar so na zacetku se cenzurirali, na koncu pa se to ne, Lado jo/ga je spraseval kaj bo naredil/a s ticem, ko ji ga bodo odrezali, ce jo lahko poslata za joske... Mislim, da se je Salome dobro drzal/a, glede na omejenost Ladotovih vprasanj in njegove provokacije. Tud tisto z jajci je bilo pretirano.
Pa to, kot je ze nekdo napisal. Samole je cel cas ocitno bral/a tekst. Polomija na kvradrat.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 19. Feb. 2009 10:41

Men so ble v tej oddaji vse naloge sramotne. Tista z jajci, s stolom (kot da si zasluž stol za partnerja :roll: ), pa tud ko je bla Alka Vuica tam, je skoz govoru: tukaj sedi ena ženska...itd. Prav vidlo se je v enmu momentu, kako je Salome razočarana. :? men sta bla tud bedna v tej oddaji!
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 20. Feb. 2009 17:23

Salome mi ni preveč všeč.Še posebo ne,ko se zasmeje.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Feb. 2009 17:46

meni je pa Salome všeč, posebej za to, ker sledi temu, kar si zares želi.koliko nas je tu takih, ki delamo točno to kar si želimo in si to upamo priznati?pa naj bo to sprememba spola ali pa čisto banalne stvari.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 22. Feb. 2009 10:01

Drugače nimam nič proti njemu/njej ampak malo manj "fake" bi se lahko smejala.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 22. Feb. 2009 18:57

Men je Salome en tak posrečen osebek :D
Se je spomnim iz Monokola, ko smo hodili z našimi gejčki na gej partije v Tiffanyja, pa smo včas, ker je bla v T. vedno gužva, skočili še malo v Monokola k ženskam, če se temu lahko tako reče :lach: ... in je Salome napadla mojo kolegico, ker je gledala za šank in je Salome mislila, da peca enga nenga deca ... zelo razjarjeno bitje, ogromno, pa še v petkah ...
No, anyway, mi je pa zanimivo, ko recimo gledam fotke iz Inboxa, kjer ima Salome partyje in mi je kar žal priznati, da od vseh bab zgleda (moški) Salome najbolje ...

Pa kaj pol, če gre na operacijo? Eh, kok mi je vseeno ... če je človek srečen, zakaj pa ne? In vse prej kot karkoli jo/ga spoštujem, ker verjamem, da ji/mu ni lahko in potrebuješ veliko poguma, da narediš ta korak.
V končni fazi, je to njeno/njegovo telo :)

McLarnovc napisal/-a:Lado in Jure sta ga/jo pač zabijala ker je pač koncept oddaje tak...
mislim, da tisto ni bilo več zajebavanje ... z unim tičem sta bla že prou dolgočasna. Ok, pač omeniš 1x, 2x ne pa faking celo oddajo posvetit operaciji spola ... na začetku z unimi jajčki sem ju še spremljala, potem mi je postalo bed za Salome, ker se ji/mu je že videlo, da ji/mu gresta na živce ...
McLarnovc napisal/-a:Al pa ti njegovga odnosa ne razumeš, ker je to humor na nekmu drugmu intelektualnemu nivoju....
no ja :lach:
dobr, da nisi omenil, da ma tudi Đuro humor na intelektualnem nivoju ... cel lajf se dela norca iz Bosancev in Slovenci se temu že 15let smejijo ... formula za uspeh: vedno furaj isto stvar, 100x prežvečene štose, ker zgleda Slovenci težko pamte, pa se smejijo že ta 500ič slišanem štosu o Muju in Hasu. In L&J delata po istem kopitu ... sej ne rečem, Jurij ima smisel za humor, ampak eni štosi so pa že tako razvlečeni k stara jajca
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 22. Feb. 2009 20:05

Men je Salome tud taka posrečena oseba, zmer se ji nasmejim :D Ful se mi zdi taka odprta, pozitivna in mogoče clo mal preveč naivna. Je pa tud pogumna, da sledi svojim sanjam in jih udejanja, mal je takih :)
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 22. Feb. 2009 23:55

McLarnovc napisal/-a:Al pa ti njegovga odnosa ne razumeš, ker je to humor na nekmu drugmu intelektualnemu nivoju....

Humor, ki ga očitno razumejo samo homofobni moški? Ker v tej oddaji je blo jasno, da je blo pomankanje tako intelekta kot osnovne kulture razlog, zakaj je bila ta oddaja (s Salome) ena velika polomija.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 27. Feb. 2009 21:27

Ali bo sedaj po operaciji spremenil spol na osebni izkaznici v ONO? :roll:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov