Slovenski transseksualec Salome

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 15. Feb. 2009 22:21

Hej, no današnja oddaja As ti tud not padu mi je dala idejo, da odprem temo o slovenskem transseksualcu Salome.

Zanima me, kaj si mislite o njej, o tem, da je "ženska ujeta v moškem telesu", kot sama pravi in o tem, da bo šla na operacijo, kjer ji bodo odstranili penis in naredili vagino in vse ostalo, kar spada zraven. :D

No men osebno je ona kot človek od vedno bla simpatična, pove kar misli, se ne ozira na okolico, uresničuje svoje sanje in živi tako kot si sama želi, ne glede na okolico in dužbo. Fajn jo je poslušat, ker res fajn razmišlja o življenju.

Kar se operacije tiče, pa jo čist podpiram, če ji je to tako velika želja. Sicer o tem niti ne vem veliko, kako to nardijo pa če je pol ohranjena "funkcionalnost spolnega organa" :oops: , ampak najbrž že znajo narest tako da je prav.

Kakšno pa je vaše mnenje o njej?
Zadnjič spremenil red*cherry, dne 15. Feb. 2009 23:18, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 15. Feb. 2009 22:23

Spominja me na Eddie iz Desperate housewives.
It was forever..but it didnt last long..
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 15. Feb. 2009 22:30

On ni Slovenc.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 15. Feb. 2009 22:31

Meni se je pa vedno zdela ena navadna attention whore in nisem čisto prepričana, če si je spol res šla spremenit iz iskrene želje, da bi postala ženska, a zato, ker je nato na podlagi tega lahko zaslovela.

Aja, pa ne vem, če je naslov ravno ustrezen, ker če se ne motim, je Hrvat(ica) :)
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 15. Feb. 2009 22:34

Po mojem si spola ne greš spremenit zarad pozornosti medijev. To je velika stvar in definitivno si moški ne bi šel odrezat penisa zarad slave.

Drugač pa živi v Sloveniji in vsi ji pač govorijo slovenski transvestit-zato sm dala tak naslov teme. Je pa po mojem mnenju bolj slovenc kot kakšn drug ki dejansko je, pa se ne obnaša tko.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 15. Feb. 2009 22:45

red*cherry napisal/-a:
No men osebno je ona kot človek od vedno bla simpatična, pove kar misli, se ne ozira na okolico, uresničuje svoje sanje in živi tako kot si sama želi, ne glede na okolico in dužbo. Fajn jo je poslušat, ker res fajn razmišlja o življenju.


Ja meni se je tud dons zdela taka. Sicer pa če je zaradi tega bolj srečna, me prav nič ne moti.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Feb. 2009 22:48

jullia_ napisal/-a:Meni se je pa vedno zdela ena navadna attention whore in nisem čisto prepričana, če si je spol res šla spremenit iz iskrene želje, da bi postala ženska, a zato, ker je nato na podlagi tega lahko zaslovela.

Aja, pa ne vem, če je naslov ravno ustrezen, ker če se ne motim, je Hrvat(ica) :)


jst sm pa vesela,četud marskdo misl da je attention whore,da je ena redkih, ki si upa priznat in povedat na glas!
podpiram jo v vsem, želim ji srečo in tko dalje.

sicer pa sem brala enkrat nekje v enem intervjuju (podoben je biu tud v petek v Vikendu), da se je kot moški počutila precej grozno in da si je že dolgo prej želela, da bi bila ženska in da ji na podlagi tega če nebi postala slavna Salome in s tem pridobivala veliko denarja ki so bli namenjeni operacijam, nebi nikoli uresničila svoje velikanske žiuljenske želje.
v Vikendu je tudi rekla, da je tudi zato priredila učerejšnji Diva carneval v Inboxu (party), da je zbrala za operacijo mednožja.
In glede na to jo pač čist podpiram, ker se mi zdi mnogo bolje kot tiščat v sebi nekej takega kar je tiščala tud en čas ona in nikol neimet možnosti tega spremenit.
Sicer je pa ena redkih pozitivnih zvezdnic ki ne počne škandalou in ki se ne prmomovira na umazan način.
jst rečem sam kapo dol.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 15. Feb. 2009 23:14

jullia_ napisal/-a: Aja, pa ne vem, če je naslov ravno ustrezen, ker če se ne motim, je Hrvat(ica)


Tako je. Pa tudi transvestit ni, ampak je transseksualec :wink: :!:

Salome bi bila užaljena, če bi to prebrala, heh.. Tko da --> res neustrezen naslov, pomoje bi bilo bolje samo z imenom Salome, pa je :D
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 15. Feb. 2009 23:17

Jaaaaaaa, hvalaaa, se mi je zdel, da je nekako drugač!!! Sm že popravla. :D
Bom kar pustila s tem, da se bolj ve, kot pa če je samo Salome.
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 16. Feb. 2009 14:41

jullia_ napisal/-a:Meni se je pa vedno zdela ena navadna attention whore in nisem čisto prepričana, če si je spol res šla spremenit iz iskrene želje, da bi postala ženska, a zato, ker je nato na podlagi tega lahko zaslovela.

Aja, pa ne vem, če je naslov ravno ustrezen, ker če se ne motim, je Hrvat(ica) :)


Ona je transič tut ko še ni bila znana. Jst sm jo vidla ko je še delala v Propagandi tko da pejt si usta umit za svoje budalaštine. Ne vem no a ti bi si šla spol spremenit zarad slave? pa o kakšnio slavi sploh lahko govorimo na naši sceni?

Jst jo podpiram, naj si spremeni če jo bo to osrečilo. Sem gledala oddajo in men je ona prov ena taka karizmatična oseba, ve kaj hoče, ve kaj dela in valda pač najdla je tut način kako dobr zaslužit. Sej poglejmo razne Groharce, pa Malijeve k so se slekle pa pol "zaslovele"- to so zame attention whores!!!!

Sem pa izjemno presenečena- pozitivno nad njenim preformansom, ker na začetku ko sem gledala njen spot (Laži me) sem si mislila OMG. Zdej se je pa naučila res pristno nastopat, brez pretriravanja in ja strinjam se da je veliko bolj ženstvena od pravih žensk. Občudujem jo.

Sm pa razočarana nad oddajo samo ker sori... lado in zrnec sta ob njej izpadla k dva kretena. Sploh lado s svojimi neumesnimi komentari k so bli včasih kot izpadi 3 letnega otroka k vrešči: Mami mami, on ma pa tiča.. weeeeeeee". DA Vuice sploh ne omenjam- kaj hudiča tebe briga kaj ona počne s svojim telesom, briga naj se zase...
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
klawdy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 23. 12. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a klawdy » 16. Feb. 2009 14:51

zakaj neki je potrebno tolikokrat omenjat a je hrvatica? Ja je in so what? Če žvi pr nas večino cajta je pol itak kot slovenka. Js sm prvič gledla to oddajo k sta mi ta dva tipa odurna, sam zarad salome sm gledla, ker je odločna in provokativna.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 16. Feb. 2009 15:06

klawdy napisal/-a:zakaj neki je potrebno tolikokrat omenjat a je hrvatica? Ja je in so what? .


Zato ker pač v resnici je, a ne :gruebel:.. Če bi bila pa Angležinja, bi pa pač napisali, da je Angležinja.. Ne vem, kaj bi bilo s tem narobe :biggthumpup:..

Že v 80ih in 90ih je sicer nastopala v Ljubljani, preselila se je pa kasneje.. Jaz sem jo vedno dojemala kot hrvaškega transvestita in kasneje transseksualca, ki dela tudi v Sloveniji :) ..
Tole je Salome nekje rekla glede svoje selitve: ''Končna selitev v Slovenijo je bila kljub vsem pričakovanjem neke vrste kulturni šok. Slovenija je vendarle drugačna od drugih držav bivše Jugoslavije. A če bi se odločala še enkrat, bi se zopet odločila za življenje v Sloveniji. Zagotovo tu živim bolje, saj življenje na Rabu za mene ni imelo prav nobene prihodnosti.''


Glede same Salome pa nimam izdelanega mnenja.. kaj pa vem, izgleda kar v redu oseba.. Niti ne zasledujem njenega delovanja, razen občasno, če se kaj pojavi v medijih :P
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 16. Feb. 2009 16:15

Jst sm bla učeri prov pozitivno presenečena nad njenimi izjavami in mislm, da če bi se več žensk držal tega, kar je učeri povedala v oddaji As ti tud not padu (npr. da ona živi zase, na pa za družbo), bi se ful boljše počutile v svoji koži.

Glede operacije, jo tudi podpiram.. če se bo tko boljš počutila, pa naj si ga da odrezat. Ne vidm nobenga problema v tem, glede na to, da že nekaj časa živi kot ženska in ma tud prsi. Lado je pa res primitiven. Se mu vid, da mu njegov moški ego sega do nebes.
teflon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 16. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a teflon » 16. Feb. 2009 16:26

registrirala sem se, ker moram tlele neki napisat, ce ne drugega
obozujem jurija, tut ladota do neke mere, jurij je pa genij, ki mu ni para
zadnja oddaja me je zal mejcken dolgocasila, do te mere, da sem se mal k mariotu kukala na nacionalko
salome me je totalno razocarala, vse kar ona izzareva je zal pomanjkanje samozavesti in prisiljenost, ki se pokaze predvsem v slabem humorju in prisiljenem smehu (ki sta ga voditelja neuspesno poskusala oponasat)
navzven poskusa pokazati sliko prekrasne dive, ki se odlicno pocuti v svojem telesu, pa je ocitno totalno nasprotno, kaksna seksualna energija neki, to mora clovek izzarevati, ne pa poudarjati verbalno, z joski, sminko in ostalimi dodatki
pa se ena malenkost me je zmotla, pri nobenem gostu nisem dojela, da berejo oz. da imajo zaslon s katerega berejo besedilo, pri salome je pa blo ocitno, da bere (vse anegdote je zal unicila s poraznim nastopom), pa tudi iz katere smeri, grozno
pomanjkanja talenta za sproscen nastop ne bi zamerila nobenemu, vendar je to le estradna umetnica z dokaj dolgo kariero, a nastopati ocitno ne zna
verjetno ji prevec casa vzame ze obremenjevanje same s sabo, sploh pa je ironija da je veckrat omenila dvolicnost, sama pa ni iskrena s sabo
js srcno upam, da bi ji ta operacija pomagala postati clovek na mestu, clovek, ki je zadovoljen s sabo in srecen
ceprav v to dvomim in bi ji svetovala, da prisluhne prijateljici alki, saj ji je lepo argumentirala, da dusa pravzaprav nima spola
v tem zivljenju se zgodis v tem telesu in treba je napolniti svojo duso, ne pa kosarico, da bi clovek lahko zares zivel

sporocilo: zresn se salome, sej si uspesna na svojem podrocju, zavedaj se tega, js si pa srcno zelim, da se v vsem motim, za tvoje dobro

pa p.s.: slovensko bi se tut lahko naucila v tem casu odkar si v sloveniji; sej ne da te ne bi razumela, vendar bi se spodobilo
sikter!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Feb. 2009 16:43

am, že mogoče da se da pri Salome začutit tudi kakšen kanček nesamozavesti, ampak dejansko je use to zdravo.Useeno je ipak ona v naši primitivni sloveniji, nek črni peter,katerga resda določene stvari verjetno ne ganejo več, ampak ker ima čustva in srce in ker je krvava pod kožo, ji verjetno za vsako stvar še vedno ni vseeno.
temu ni za zamerit.mi je pa že boljša ona, kot neka popolnoma antipatična z egom v višavah,recimo manca špik, ki redno pada na trdna tla, se pobira, spet dviguje svoj ego in spet pade.taki so mi pa res naravnost porazni.

To, da ne zna igrat ji tud ni za zamerit.namreč usi nismo talenti za use, jst verjetno če grem prvič igrat nek tak dialog,bom tudi brala iz zaslona in bo rezultat porazen.jebi ga ane, ne bomo zdej po tem sodili človeka.

Salome sem uspela videt v živo, na sproščenem dogodku in morm rečt, da je zgledala totalno sproščena in totalno kul.
Če bi pa v odaji ATTNP kej izpostavila, bi blo pa to, da sta obadva voditelja že zeloooo dolgočasna, nehumoristična in patetična.enostavno sploh ne vem zakaj oddajo še snemajo?
In še vedno sem mnenja, da nekdo ki ni na istem in ki nima enakih problemou/želja ne more govort kaj je bolje za nekoga.če je žiuljenska želja Nenada bila ta, da postane Salome v vseh oblikah, potem naj se ji to uresniči!raje vidim nekoga, ki uresničuje svoje sanje, kot nekoga ki jih tišči v sebi, ker se boji odziva okolice.In temu slednjemu jst pravim nesamozavest,kar pa pri Salome, razen zdravega kančka, ne drži.

strinjam se pa s shtrukeljchek-o,ker je povedala čist to kar je res.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov