skupina U2

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 27. Mar. 2009 18:50

Kok so ble karte za Zagreb?

Js razmišljam d bi šla 27. 7. na koncert v Dublin pa mi je mal tu mač dat tok... Aaah, po moje bova zuni poslušala pa si rajš mal več pr potovanju privoščila :D
Čez par let pa v prvi vrsti.
Sam bi vseen šla... :juggle:
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 27. Mar. 2009 19:07

^^ karte so bile po 250, 500, 750, 1000 in 2000 KUN
(250 tribuna nasproti odra (S), 500 stojišča, 750 L in D tribuna (oz. V/Z), 1000 so bile karte za del tribun (L/D oz V/Z) najbližje odru, 2000 pa VIP na tribunah ALI pa posebi prostor tik pod odrom)
še slika ;)

Nevem kako bi ti šla na koncert v Dublin, če še nimaš karte - glede na to da so OBA koncerta (cca 160.000 kart) že zdavnaj razprodali (nekje sem celo prebrala, da v cca 40ih minutah!) :P

Me nismo uspele dobit kart, tako da upamo da se jim uspe zmenit še za en koncert! :) optimisti, jbg :D
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 27. Mar. 2009 19:14

^^Ker bodo 1. aprila prodajali karte za še en koncert, ki bo 27. julija. Na prejšnja pa itak ne bi mogla it ker me takrat še ne bo na Irskem.
Sm si že rekla d mi pač ni usojeno, zdej je pa tretji napovedan.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 27. Mar. 2009 19:38

^^ Ti to resno, še tretjega bojo organizirali??:o norci :D
Samo povsod zdej ko sem brala o njihovih koncertih ni bilo nikjer nič omenjeno, da bo (morda) organiziran še en koncert v Dublinu (za nekatera druga mesta pa so), eh ja.. Mi je rahlo vseeno, samo v Zagrebu naj lepo še enega organizirajo - ali pa če mi malo zamenjamo.. mi njim Madonno, oni nam en koncert U2 :lach: :lach:
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 27. Mar. 2009 19:47

Js to resno... tle jih lahko kupiš

Jah so le na domačem terenu ane? ---> Sj lih zato bi šla, ker bo najbrž vzdušje čist noro...
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Mar. 2009 20:02

no angel napisal/-a:Js pa hočem kupit karto na eni hrvaški strani (sej je ena že dala link, pa tud sama sm že prej mela ogledano to stran), pa se je očitno vse sesul, ker sploh ne pridem zravn. :? Ampak ne dam 120€ za aranžma s karto v parterju, ker karta sama mislim da stane 66,5€, tja lahk pridem pa občutno cenejš. Upam da mi rata dobit karto tle, čeprav mal zgubljam upanje. :?


Ja, sej vem, da so čist preplačane. Za noben drug bend nebi dala tolk več, kot je dejanska cena. Za njih mi pa ni škoda, ker sem že pred 4 leti bla v Milanu in je bil eden najlepših večerov v mojem življenju. Res super! Ni se mi dalo sekirat glede tega, če bom dobila samo karto, al ne. Že aranžmaji so tak hitro šli, da sem sam gledala in bla vesela, da so moje že kupljene.
Js sm prepričana, da se bom mela fajn :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 27. Mar. 2009 23:54

Mah ja sej ... :? Js seveda pol nism mogla dobit karte na tistmu ticketpro in sm skor znorela, tk da zdej RES upam da bojo organiziral dodatn koncert in sm se odločla, da če ga bojo, bom kupla aranžma, pa mir. Mi je škoda dat tok več dnarja kot je dejansko vredno, sam jebiga. Al pa razmišljam tud o tej možnosti, da bi se zapelala na Hrvaško in kupla karto na kterem od prodajnih mest (in bla za vsak slučaj že par ur prej tam :lach:). Ker tole prek interneta je čist rizično, se sesuje sistem pa si hitr v riti. V glavnem, MORE bit dodatn koncert, ker drugač vem da ne bom prebolela tega, da nism dobla karte. :?
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Mar. 2009 11:46

Dvomim da bo še en koncert, ker potem bi morali praktično povsod prirediti še en koncert, saj so bile povsod karte hitro razprodane. Seveda se bodo karte pa zihr še kje na netu prodajale- ampak z precej visokimi cenami (kak eBay, Bolha). Še pri nas se vse sesulo. Koncerti. net in vstopnice.com. Dobr da je Eventim zdržal.
Sam je pa grdo, da so se vsi zmenil za isto ceno aranžmajev.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Mar. 2009 11:48

Pa bo res še en koncert v Zagrebu. Na koncerti.net je tole obvestilo:

Obveščamo vas, da imamo trenutno vse aranžmaje za koncert skupine U2 10.08.2009 v Zagrebu RAZPRODANE! V planu je dodatni koncert v Zagrebu - aranžmaji za dodatni koncert grejo v prodajo predvidoma prihodnji teden! Vpisani na čakalni listi za prvi zagrebški koncert boste imeli možnost predhodnega naročila za drugi zagrebški koncert, tako da vabljeni k vpisu na čakalno listo za Zagreb.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 28. Mar. 2009 12:26

^^ Ja sej tole sm js prebrala, kjer pišejo kot da je že zlo velik verjetno, da bo dodatn koncert, sam sm pa mal na netu brskala in povsod piše, da se še dogovarjajo, tk da ... Res držim pesti, da bo.
Drugač pa, a recimo če naročiš karto na kteri izmed teh slovenskih strani, kjer majo aranžmaje, lahk potem še prekličeš, al ne? Ker js tk razmišljam, v primeru da bi RES organiziral dodatn koncert, bi men vseen bla prva opcija, da dobim karto na hrvaški strani (sam karto, ne tega faking aranžmaja, ker rajš kupim kako boljšo karto, kot pa da jim šenkam tolk keša), sam za vsak slučaj bi pa tud tle naročila aranžma in bi v skrajni sili pač to vzela (sam če bi dobla karto, bi pa preklicala, če bi se dalo).
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 29. Mar. 2009 0:10

Skrat potepuh napisal/-a:Js to resno... tle jih lahko kupiš

Jah so le na domačem terenu ane? ---> Sj lih zato bi šla, ker bo najbrž vzdušje čist noro...


Če si le lahko privoščiš, pejt na koncert. Sem bila par let nazaj na njihovem koncertu v Dublinu in je bilo čisto drugačno vzdušje kot eno leto prej v Nemčiji. Res je ogromna razlika, vzdušje noro, irci so pa itak za moje pojme najbolj posrečen narod in to se je poznalo tudi na koncertu. :) Zdej je pa še mene zamikalo, da bi šla ... :(
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 31. Mar. 2009 14:34

Potrjen je še en koncert, karte bodo na voljo v petek :wink:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 03. Apr. 2009 19:17

Evo, js sm si pol dans vseen kupla kr aranžma na eni izmed slovenskih strani, čeprav me jezi da bom tem oderuhom tam ene 40€ (oz. 80, ker sm naročila 2 karti) dala direkt v žep. :evil: Sm se neki trudla na ticketpro in celo pršla not, hotla sm naročit 2 karti za tribuno, no pol je pa tk da morš v bistvu takoj plačat s kartico (nakazat na račun ne morš, ker lahk sam kao tisti, ki so pri hrvaški banki), in še to ne z navadno, ampak z viso oz. mastercard (pa še ene so na voljo) no in js sicer mam viso, sm že bla čist vesela da bom le dobla, pol je blo pa treba neko kodo vpisat, ki jo dobiš s čitalnikom, tega pa seveda nimam, tk da ni blo nč na koncu iz tega. :evil: Sm si rekla, nč, ne bom tvegala, naročila lepo aranžma, zdej bom pa probala pozabit, da sm (oz. bom) čist preplačala tole. :lach:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Apr. 2009 19:20

Js pa mal jezna ker bi šla raje na koncert 9. avgusta (kot pa 10.). Pa še fant si nebi rabil dopusta vzet zarad tega. Pa vi, ki boste šli na prvi koncert boste vse zasvinjano pustil (vsaj tak je blo v Milanu na prejšnji turneji). No, če bo pa kej tehničnih težav bodo vsaj do našga koncerta popravl :D

no angel- mislim da ti po koncertu ne bo več žal za preplačano karto :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 03. Apr. 2009 20:49

^^ V to pa sploh ne dvomim, hehe. :lach: Mal mi je sicer žal da nism dobla karte za tribuno (une za 100€ al kok so že ble), ker si nekak ne predstavljam, kak bo tole s stojišči zgledal (grem prvič na tak velik koncert :D) - upam da ne bo slučajn tak, da se bomo ful gužval in da bom nekje čist zadi, kjer ne bom nč vidla. Drugač mi je pa ful fajn tud to, da so Snow Patrol predskupina. :gut: V glavnem, noro bo, komi čakam! :cool:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron