Sex v mestu-kaj ste ''potegnile'' od njih?

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MissBig
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBig » 25. Nov. 2008 15:08

Vsi jih poznamo.


Zanima me, kaj so v vsaki od vas pustile one...kje ste začele razmišljati drugače? kateri stavek/dialog/prizor se vam je najbojl vtisnil v spomin in zakaj ?
Girl power!
Uporabniški avatar
brunett
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 23. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a brunett » 25. Nov. 2008 17:01

Obožujem to serijo, mam vse sezone in film doma, vse že dvakrat videno. :D

Da sm se neki prav naučila ne morem lih rečt, mi je pa ful všeč ker se o vseh stvareh odkrito govori, od prijateljstva do seksa.

Najljubše izjave:

In every woman's life there's a certain Mr Big ...

The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth

Men cheat for the same reason that dogs lick their balls... because they can.

He's a guy. They don't talk, they fight. It's all that crazy testosterone.

pa še jih je...

Anyway, I'm a big fan.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 25. Nov. 2008 18:11

Hmmmm pojma nimam, kaj sem odnesla od serije. Razen ur, ko sem gledala serijo in se noro režala na glas zraven :razz:
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 25. Nov. 2008 18:26

Jaz nisem odnesla nič, ker če po pravici povem se mi je ta serija vedno zdela brezvezna :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 25. Nov. 2008 20:46

Nič. Razen neumne predstave o tem, da si mora v 21. stol. zdaj kar naenkrat vsaka taprava ženska omisliti rednega ljubimca ali vsaj alfa samca ter kup pregrešno dragih čevljev in oblek. Pa tega, da cel dan ne delaš nič drugega kot hodiš v šoping, na klepete in kosila ter zabave :lol:

Sem gledala, ampak mislim, da nisem iz te serije potegnila nič posebnega. Moje bodo vedno samo Dawson's creek :P :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 25. Nov. 2008 21:41

Definitivno mi je serija povečala fetiš na čevlje. Čeprav niti približno nimam nobenih tako dragih; zaenkrat si jih še ne morem privoščiti.

Bilo tudi nekaj smeha in predvsem bolj zabavnih kosil; vedno gledala poleti ob 'samskih' kosilih.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 25. Nov. 2008 22:31

oblačila
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 25. Nov. 2008 22:40

Jaz nisem odnesla nič, razen vsakokratnega olajšanja, da moje življenje ni tako plehko, kot so njihova.
Brez zamere vsem fenicam, ampak skozi vse sezone, razen zadnje, sem dobivala od njih propagando avantur za eno noč in kratkih zvez, ki so po tekočem traku razpadale, po katerih so se punce v zgodnjih jutranjih urah same vračale domov čez napol prazen Manhattan. Ve ste jih mogoče takrat v noge gledale in se slinile nad čevlji, meni se je zdel pa to prav depresiven prizor.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 18. Jan. 2009 15:35

Sicer ne bi zamenjala svojega življenja s katerim od junakinj, čeprav jih je bilo zabavno kdaj pa kdaj gledati. Ampak na serijo (kot tudi film) ne gledam kot na kaj surrealnega, niti kot na nekaj, kar bi bilo nujno slabo. A pri nas pa potem ni žensk (in moških), ki pač niso za resno zvezo? In kot da pri nas ni žensk, ki so nore na čevlje in si jih (drage kot žafran) lahko dejansko tudi privoščijo? Seveda so, le da je v Ameriki to pogostejši pojav, pri nas pa se Seks v mestu šele dobro razvija. :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Jan. 2009 15:49

Men so vse 4 babnice hude :) Sej se ne rab iz vsake nadaljevanke nekih globjih sporočil povzemat, nekatere so sam za sprostitev, in tako tudi jaz jemljem Seks v mestu. Kar pa še ne pomeni da nekatere dejansko ne živijo tako življenje- in s tem ni tudi nič narobe. Malce sem fovš, ker bi tudi jaz imela tako polno garderobo in polno čevljev (ja, vem da je le nadaljevanka).

Se mi pa zdi, da so skozi sezone lepo razvili njihove like, da so postali nekaj več kot le obešalniki za pregrešno draga oblačila in čevlje. Vsaka se mi po svoje zdi zanimiva. Hkrati se mi pa zdi, da je lepo da prikazujejo malo starejše ženske, ki niso v resnih zvezah (vsaj nekaj časa)- da ne bomo ravno obupale, če pri 35 letih še ne bomo s svojim g.Pravim.

Pa nekaj zelo fajn citatov imajo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 18. Jan. 2009 15:52

Odnesla od serije nvem če sm kej- mogoč to da sm vesela da nism taka materialistka heh, drgač se mi pa zdi sporočilo nekak tkole iz mojga vidika - vedno boš našu v zvezi tud negativne zadeve-ampak gremo vseen iskat Mr. perfect :roll: :?
No sj drgač mi je bla nasploh kul serija za krajšat cajt. Sm mal preveč preseravanja glede vsega :razz:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 19. Jan. 2009 18:19

cist nc....ubistvu mogoce to (kot tut druge) da zaenkrat se nism taka kura kot so te zenske :lol:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 19. Jan. 2009 19:59

Nadaljevanke po tv nisem nikol spremljala, gledala sem samo film..in od tega nisem čist nič odnesla, ni nč vplival name :) .
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Jan. 2009 22:44

Dobesedno potegnila sm z neta par fotk enga od Samanthinih jebačeu :D ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 20. Jan. 2009 0:52

Kaj ste potegnile od njih :?: omg. ...kakšna tema... za zaklenit :roll:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov