Rock-Nimaš bolšega

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gazella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 23. 9. 2007
Kraj: MiddleOfSomewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a Gazella » 05. Dec. 2007 18:05

Siddharta - my first rock love! :cool: Krasna besedila, čudovita rock simfonija, ptefinjen rock... Če bi blo po moje, bi se po klubih vrtela sam taka muzka!

Potem obožujem še kakšne Evanescence, Cranberries, Garbage, Skunk Anansie...pa še kaj luštnega bi se najdlo! Rokerji so definitivno najbl seksapilni moški!!
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 05. Dec. 2007 18:35

Huh definitivno Big Foot Mama in Placebo :love:

Drgac so mi pa kul se Sank Rock, Depeche Mode, Guns n' Roses, Racija, Leaf Fat.
Uporabniški avatar
Rož-Ca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rož-Ca » 11. Dec. 2007 17:23

the doors<33, led zeppelin, neil young, the beatles, hendrix, janis joplin, black sabbath, ACDC, ramones, pearl jam, sex pistols, niet, clash, hladno pivo, bjelo dugme, pankrti, big foot mama, itd. :P
Uporabniški avatar
Killah_babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 10. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Killah_babe » 12. Dec. 2007 12:13

Mmm moji naj bendi:
Staind,HIM,Placebo,Alter bridge,The killers,Chris Daughry,Muse,Oasis,The fray..
Jst itak sam rock poslušam..Love it<33
I believe what I see,'cause seeing is believing!
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Dec. 2007 19:20

Wiu piu, zdle pa na božični rock koncert v Postojno :cool:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 05. Jan. 2008 21:48

tist starejsi rock je dbest :D bryan adams, gunsi, bon jovi, pol tud kaksni genesis, bruce springsten, pink floyd
ma sam da je rock :P
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 05. Jan. 2008 22:50

hm, predvsem stari rock, kake določene pesmice si ene 100x zavrtim :D (npr zdajle: Black - It's a wonderful life. Nujno vredna omembe: The Darkness - Love is only a feeling!:D). Skupine (ma tak kr dost jih je.. ene par :)): Eurythmics, Pink Floyd, Queen, Crowded house, Interpol, White lion, Radiohead, Animals ... simply love it :gut: :grinsevil:
Potem Guano Apes, Muse..

Zapaše še kakšno Hladno pivo, DanD, Bohem, Big foot mama, Nude.. :)
(ps: če ma kdo mogoče komade skupin Bohem in Nude, naj me prosim kontaktira na zs, ker mi nikakor ne uspe dowloadat njihovih komadov, ker je premal seed-ov:)
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 05. Jan. 2008 22:57

bouhica napisal/-a: Depeche Mode


predvsem oni :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 18. Mar. 2008 0:37

i love rock n'roll :love:
torej...guns n'roses za vedno...aerosmith, floydi, purpli, ac/dc, maidni, stonesi, tudi duran duran, bon jovi, boston, free, nirvana(grunge),creed, extreme, pa cetudi niso rock!! blink182(love them)..
od teh kaj so pa zdaj na sceni pa so to velvet revolver(ex gunsi), linkin park, maroon 5(ceprav so neka mesanca jazz rock melodic popa:D)
od slovencev pa dan d, mi2, bfm, tide, elvis jackson, laibach, ZAKLONISCE PREPEVA!!..ijo super špile majo...pa sevea šank rock..
siddharte zanalasc nem omenla..kermipa grejo na jetra..sploh ta brata meglic..no bolj tomi..ko koji k***c..ehz..nem nč rekla...
aja pa ceprav nista neka muzicarja sta tuki slon in sadez inovatorja kar se besedil tice...pa podjebavata malo..tak ko je vcasih malo treba...aja pa sadez je simpaticen pune:D:D:love:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Mar. 2008 7:25

Gre kdo na "Gunse" v Lj?

Edini pravi GUNS N ROSES tribute bend, ki sta jih potrdila za originalne in najboljse imitatorje celo sama Axl Rose in Slash.Guns 2 Roses igrajo skupaj ze od leta 2002 in so zagotovo No.1 GNR tribute zasedba na svetu. G2R redno prijateljujejo s Slashom in originalnimi člani GNR, pohajkujejo po svetovnih Rock n Roll prizoriąčih, moč pa jih je ujeti v ľivo tudi z originalnimi člani Guns N Roses.


G2R bodo igrali vse hite iz Appetite for destruction, GNR lies, Use your illusion 1 in 2, ter celo pesmi ki so jih GNR izvajali samo v ľivo.G2R prihajajo iz Londona in njihovi nastopi so se začeli prav po istih stopinjah, kot so jih ubrali Guns N Roses v osemdesetih letih, saj igrajo v prav tistih klubih, ki so Guns N Roses naredili največji Rock N roll band vseh časov.
G2R ni klon, ki bi strmel k samem zvočnem kopiranju, G2R se lotevajo vsega zelo resno in profesionalno. Njihov nastop na odru, mimika in kostumi so dodelani do zadnjega detajla. Prepričajte se sami!- 2006 se je zasedbi G2R pridruľil Steven Adler, originalni Guns N Roses bobnar,
- 2007 G2R predstavlja BBC news, BBC2 in Sky,
- 2008 se pojavijo na BBC Question of sport,
- trikrat zaporedoma so glavna senzacija Gloston Budget festivala,
- nastopili so kot glavna skupina na Matthewstreet festivalu pred 35.000 glavo mnoľico,
- so edini tribute band vseh časov, ki je razprodal Liverpoolski Cavern club dve noči zapovrstjo.
Mnogi imitatorji Guns N Roses so se izkazali za amaterske, pri G2R pa je vidna predvsem tista karizma in moč, ki smo jo lahko zaznavali le ob originalni zasedbi Guns N Roses. Zato so le G2R tisti pravi tribute band, ki nastopa v Ameriki in Angliji praktično celo leto, saj njihovi feni hočejo ąe in ąe, predvsem pa zato ker nikoli ne veą kateri originalni član se bo z njimi zadnji hip pojavil na odru.

Jaz bi šla full na "Gunse". (Če že pravih ne bom imela več šanse videti :( )Samo noben od moje klape noče it. Zdaj pa ne vem :(
Drugače pa so tile imitatorji res vau. Sem gledala na youtube posnetke in...kapo dol,no :D


26. aprila pa AC/DC Tribute band.

Cena vstopnice na dan koncerta bo 17 EUR, drugače pa je 15.
AC/DC TRIBUTE BAND
DIRTY/DC, 26.04.08
MEDIAPARK, LJUBLJANA


Najboljsi AC/DC TRIBUTE BAND!
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 18. Mar. 2008 12:13

Bulma dej me vzem sabo:D...jas bi sla taaakoj:D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Mar. 2008 14:47

Lahko se zmenive,ja :) Če si za....ti pošljem zs.
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 19. Mar. 2008 10:25

Omg...ka dejansko še nisn sm pisala? :o

Rock poslušam že od kar pomnim za sebe (torej ne tk dolg...ene 7 let)
Najraj mam starejši rock...ala Deep purple, Uriah Heep, Pink Floyd, Nazareth, Led zeppelin, Queen, Yes, Who, Mamas and papas, Janis Joplin...in mojo naj žensko izvajalko Patti Smith...pa še ogromn je tega.
Na svojo kitaro (akustično) pa najraj igram rock iz 60ih...kr se da tk fajn sam po akordih igrat, pa ljudje radi zram pojejo.
Na koncerte ne hodm kej prevč, kr mi lete to ne dopuščajo (no fotr ne dopušča ;) ) . Bla sm do zdej na Deep Purplih od teh večjih bandov, aja pa na Robertu Plantu v Kopru.

Zase lahko rečem da je glasba moja droga...in jo morm poslušat vsak dan vsaj 2 ure...če ne sm živčna. Mi je najmočnejši vir sprostitve in ne vem kaj bi brez nje.

Moj cilj je it na Lovely Days festival za ušese in žur...na rock otočec pa bol ko ne za žur :P .

LP
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Mar. 2008 11:58

No, pa sva končno skupaj v tej temi :D

Jaz tudi obožujem rock iz šestdesetih + sedemdesetih.

V poštev pridejo: Beatli, PINK FLOYD, The Doors, Zeppelini, Mamas&Papas, Jefferson Airplane, Janis Joplin, Hendrix, The Who, Grateful Dead, Deep Purple, Rolling Stones, Bob Dylan, Marley :D (vem, da je reggae,ja :D), Kingsmen, The Kinks, CCR, Animals, Simon&Garfunkel, Byrds, Crosby, Stills & Nash, Aretha Franklin..

V srednji sem bila tako not v starem rocku, da enostavno nisem hotela stika s folkom, ki tega ni poslušal :D Zdaj poslušam metal itd. Samo stari rock je prva in največja ljubezen!
Tisto je bila glasba...ne ta shit ki je zdaj!
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 19. Mar. 2008 12:21

Od teh ki si jih naštela obožujem res vse, razen Crosby, Stills & Nash in Kingsmen ker še ne poznam bandov. :D
Jeffersoni :love:

Aretho tud poslušaš...zakon. Po glasu mi je najljubša vokalistka. Pa komade ma take, da če te kak ded razjezi te spravi na noge da se greš maščevat :P .
Pri njej mi zmaga pesm Like a natural woman...nenormalno mogočn komad.

Kaj pa Kiss? Js sm dolg cajta poznala sam tiste njihove tipične 80's komade. Enkrat sm si dol potegnala par pesmi in sm ugotovila da so precej dobri.

Keri album ti je naj od Pink Floyd?
Meni sta Atom Heart Mother in pa Wish you were here.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov