Rock-Nimaš bolšega

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Mar. 2008 13:06

Me veseli. Končno nekdo, ki pozna vse to skupaj :D

ja,Aretha raztura. Totalno! Kiss so mi bolj tak. No...ne vem. Mogla bi si kaj zriktat, pa preposlušat. Drugače palim totalno na Queene.

Floydi so mi pa najboljši bend ever. Najboljši album...hm...bi tudi rekla da Wish you were here!
Najboljše pesmi: Comfortably Numb, Hey you
Najbolj beden komad: Money :?
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 19. Mar. 2008 13:30

wawawiwa...punci se strinjam z vama...
sama sm zrastla s tako glasbo..ata pac stari rocker...in drugane poslusam in ne priznavam...verjetno so mi za uspavanke led zeppelin sukali:D:D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 19. Mar. 2008 15:45

Hey jest grem tut na G2R pomoje! S frendico sva čist navdušene :D ! Sam kolk je pa vstopnina??
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Mar. 2008 16:09

Vstopnina je 15 eurov, na dan koncerta 17. Lahko mamo cosmo meeting tam :D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 19. Mar. 2008 17:55

ja, kao cosmo meeting in rock stajl :D ! Jest upam, da bom lahko pršla, ker to bo pomoje tok hudo! Pa še ni draga vstopnina...what else can be better??
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 19. Mar. 2008 18:01

ja nič ne more bit boljsega...kot pa poslusat guns coverje pa met cosmo srecanje:D..aja pa spit nekaj malega al:D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 19. Mar. 2008 18:07

možno da pridem oz.skorej sigurno pridem. Pa še kako litro domačega prnesem :D.Ta april bo en sam rock n`roll :twisted:
Uporabniški avatar
Tiina_Biina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiina_Biina » 19. Mar. 2008 18:19

yeeeah... I <3 lock n'lol:D
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 19. Mar. 2008 21:36

Bulma meni je tud Money ful beden...isto Another brick in the wall.

Bla sem na Pink Floyd cover bandu Eclipse...ko so igrali Comfortably numb je blo kot da sedim na oblakcih in poslušam nebeške zvoke. Morte si ogledat Eclipse.
Floydi majo v glasbi vse kar je potrebno za vrhunsko muziko.
Shine on you crazy diamond je pa itak...sploh ni besed zanjga. Ima najlepši uvod vseh časov. Poslušat to v živo je neopisno.

Meni so stairway to heaven za uspavanko dali baje...in dream a little dream of me od mamas and papas.

Js mislim, da ko si enkrat v rock muski...sploh v prog ali psihadeličnem rocku ne moreš vn. Čist te zasvoji.
Poslušam zdle shine on...čista ekstaza. Sploh zdej ko je dal prijatelj za par rund za RD. V takih trenutkih se te šele primejo ti zvoki. Čudovito.

Queeni...to je bil prvi band ko me je obsedu. Vem da sm jih non-stop poslušala 2 lete. Mela sm vse od njih. Še zdej jih dost poslušam, ampak priznam da ne več tk ko včasih. Naj pesmi mi bodo vedno...My melancholy blues, Bohemian rhapsody in pa In the lap of the gods (revisited). Drugač so pa itak vse dobre.
Zadnjič spremenil Jaqueline, dne 20. Mar. 2008 8:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Mar. 2008 7:41

Ja-totalno z vsem se strinjam kar si napisala. Iste besede bi napisala za Shine on you crazy diamond. Meni osebno je grozno všeč album Animals. Samo ga ne morem vedno poslušat. Kot v celoti Floyde. Ne da bi me zabedirali, ali....tako mi majo dobro muziko, da joj.

Queeni-enako!

Včeraj sem še pozabila napisati Ten Year After. Ojej! Fantastični so,no :D

Btw-prideš na Gunse? :D

Kaj zdaj punce? Bo Cosmo meeting na Gunsih ali ne?
The big red machine-ti kar prinesi rdečko :D
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 20. Mar. 2008 8:50

Gunsi? Ket pa so?

Ten years after so bli letos na lovely days se mi zdi + blood sweat and tears, so si kr precej podobni. Zato sm pa tk hotla it ke.
Tak BSnT, TYA, Uriah Heep, Jethro Tull, Barclay james harvest, VDDG...jao zakej nisn mal starejša :cry: .
Naj pesmi od TYA sta mi pa I Can't Keep From Crying in Working on the road. Mislim, da sta ti tud eni tistih najbol znanih, nisn sigurna. Fajn mi je pr njih ker so dost bluesy, kot Cream, sam da so še mal bol groovy. :D Pevc ma ful dobr glas in skor v vsaki pesmi so nori kitarski in bass rifi.

Glede animals. To je tak dost težek album za moje pojme. Sej je zlo ql pa vse...sam ne morm ga vedn poslušat, razn Sheep, ki je totalno nor komad. Waters ga na polno razturava na basu. :D Od njih lahko še največ poslušam Wish you were here, piper at the gates of dawn, saucerful of secrets in pa dark side of the moon.
Si zamisliš kuk so mogl bit zadeti ko so delal komad Careful with that axe Eugene.
Edini slabši album od njih mi je Ummagumma...pa še ta ma gor res eno uber fajno pesmco Grantchester Meadows...sploh live verzija, ko poleg watersa še gilmour poje, je supr. Nenormalno pomirjujoča pesmca, že sam tisti ptički na začetk, pa ena klasična in ena akustična kitara čez celo pesm.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Mar. 2008 9:22

No, kopije Gunsov :D Tribut band. Saj na tej strani in mislim, da na prejšnji smo si pisale punce da so in da bomo šle i guess :D

Aha-Animals je težek album. haha. Zadeti so valda bili pri vseh albumih. Pa to ne malo :) Ummagumma tudi meni ni všeč. Drugače pa obožujem album A Momentary Lapse of Reason. Ja,pa Divison Bell. Eh..kaj bluzim. VSE obožujem :D

Vidim, da si omelila tudi Jethro Tull - love it,too.
Veš kera pesem mi je pa med boljšimi kar sem jih slišala--- In the year 2525 - Zager&Evans. Ta pesem mi je vau. Že odkar sem jo prvič slišala.

Fuck, moram si dati nekaj danes gor ko pridem domov. Ker me je ta metal preveč zasvojil. Ampak zdaj, ko si tu pišemo me spet vleče v stari rock...jao...
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 20. Mar. 2008 9:37

Ti gunsi so v LJ ne? Če so, bom malo težje prišla.

Sm poslušala In the year 2525, ma je kr dober komad. Stilsko me mal spominja na House of the rising sun. :D

Momentary lapse of reason mi ni baš všeč...je pa Division bell tulk bolši. če prav mal preveč pop. To niso več floydi. Ja maš prav...vrjetno so bli zadeti ko kante kr pr vseh albumih lol. Sm gledla še intervjuje preden so igrali v Pompeiih. Watersu in Gilmourju se tak vidi da sta prbita. Edini trezen mi je Wright deloval. :D Pač 60,70's and drugs. Sej so se vsi zadeval. Kuk ene muske ne bi nastal če se nebi.
Npr. Jefferson airplane...brez LSDja ne bi blo White Rabbita. Obožujem ta komad!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Mar. 2008 9:57

Aha. V Lj. En dan prej pa še nekje. Tam doli...spet se ne spomnim kraja :oops:

Jaaa-jaz sem tudi gledala Pompeje. Haha :d Face so,no. Da ne bomo o kakšnih Stonesih pa zadetosti. me direkt zanima, če bi delali tako dobro muziko če ne bi bili večino časa zadeti :D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 20. Mar. 2008 16:09

kje se da kupit karte za "Gunse", ker hočem čimprej kupit da bo mir? Aja drugače pa so dan prej v Uncu :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov