Rebeka Dremelj

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 20. Apr. 2007 21:41

Če iskalnik pravilno kaže, teme o Rebeki še ni.

Malo sem gledala njeno vodenje Miss Universe in moram reči, da čeprav se ženska trudi, je samozavestna, je čisto premalo sofisticirana, njeno vodenje je pregrobo in preveč možaško.

Tole tekmovanje Miss Universe je bila za moje pojme porazno, natančneje vsaj končni del prireditve, ker celega nisem gledala.

Morda je primerna za najstniško oddajo na Papriki, za kolekcijo perila, ampak za vodenje tako eminentne prireditve (če lahko to tako imenujemo), pač ni primerna.

Seveda pa ji priznavam lepoto, postavnost in simpatičnost (do neke mere).
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 20. Apr. 2007 21:45

Men pa ni bla tuk napačna..sam izgovarjanje besede universe me je pa zmotilo.. sicr pa mi ta prireditev ni nč posebnga nasplošno..pač neki tazga kar bi moglo izgledat ful uau :D (voditelji, program,...)
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 20. Apr. 2007 22:04

Zgleda, da sem jaz med bolj "čudnimi". Meni je bila "too pushy" in premalo rafinirana. :wink:

Eh, zgleda da sem jaz že malo prestara in imam drugače kriterije. :P
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 20. Apr. 2007 22:06

Jah men nisi čudna če maš tako mnenje :) za tako prireditev je to čist ql.. :D:D:D
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 20. Apr. 2007 23:48

,,,
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 13:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 21. Apr. 2007 7:27

Jo jest te ženske ne prenesem. Res se je dobesedno drla v mikrofon, pa že tko ma ful močen glas. Sicer sem pa tut ujela samo zadnji del prireditve in ne morem kej več komentirat.
Uporabniški avatar
In Love Girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 3. 8. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a In Love Girl » 21. Apr. 2007 7:30

Tut jst sm ujela sam zadni del prireditve in mi njeno vodenje res ni bilo všeč. Enako, kot eno prej, me je zmotilo izgovarjanje besede miss univers, preveč se je drla, bila je zelo nasilna (npr. ko je na oder prišla Pinoza), skratka, ni mi bila všeč. :)
...I`m a good girl!...(Only when I`m sleeping!)
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 21. Apr. 2007 9:40

Joj sicer nism gledala, sem jo pa ujela zadnjič pri Mariu, ko je zaigrala odlomek iz ene igre v kateri bo igrala.. Porazno no, nima pojma o igranju. Čist preveč smotana je blaaaa joj. Men je nasplošno ona dost tečna, pol pa še reče da živi od pevske kariere.. ja k res ma kariero na tem področju :lol:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Apr. 2007 10:05

včasih je bla ona še čist okey, zdej se ji pa vidi da že preveč hoče vse naenkrat nardit in ji ne uspeva najboljše...ona je čist zares multipraktik tko kot pravjo, preveč dela vsega na enkrat, preveč različnih stvari in preveč hoče stvari poizkušat, brez da bi sploh premislila če je to zanjo ali ne...ona gre pa z glao skozi zid in vsako ponudbo ki jo dobi za kakršnokoli medijsko delo, vzame in izpolni :? ...

drgač pa sicer men ona ne gre mna živce, le to em moti da hoče vse narest, kar sploh ne zmore...potem so tud konni rezultati slabi ker premalo časa vlaga v eno stvar ker ga nima, ker ma tolk enih stvari...men je boljš da nardi dve kvalitetne zadeve in lepo počasi in dobro, kot pa 3346 zadev nekvalitetih in vse skupej krneki.... :roll:

moti me pa tud njeno dretje..vsepovsod kjer kej govori se dere tko da jo sploh poslušat nemorem...
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 21. Apr. 2007 10:33

Ma Rebeka je pač ena preprosta punca, preveč preprosta za take prireditve. Mal gracioznosti, olike, normalnega govorjenja ji res ne bi škodilo. Se mi ne zdi ne lušna, niti poje ne lepo (čeprav ima močan glas), kot voditeljica teh mladinskih oddaj (tipa Idol) mi je še nekako najbolj sprejemljiva. Sicer pa vsaka čast, da je toliko iztržila iz svojih "talentov"; gobčna pa iznajdljiva pa zagotovo je :)
Uporabniški avatar
*meti*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *meti* » 21. Apr. 2007 10:54

Prižgem tv-Rebeka gor, prižgem radio-Rebeka tuli, odprem časopis, revijo-Rebeka not, prov zarad tega mi je začela it na živce in je ne morem vidt, ženska prou nima meje, njen cilj je sam, da se pojav nekje..too much sem se je prenajedla.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 21. Apr. 2007 11:21

Men ona nikol ni bla všeč. Kot prvo mi preveč taka "moška" deluje. Pa tud ko kej govori je nekako preveč glasna, kar ji zaradi njenega globokega glasa, sploh ne pristoji.

Tud vizualno mi ni nč posebnega.

Kot glasbenica pa ni ravno napačna, ker nekateri njeni komadi so mi bli celo všeč.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 21. Apr. 2007 13:14

Ja včeraj sem pa tud jst kr debelo gledala, ker sem mislila, da bo malo bolj vodila. Sicer glede na scenarij, ki je bil btw prov butast, je ona vse skup še potencirala s tistim dretjem non stop. Premalo elegantna, preveč kot en tip, pr njima je bil Boštjan v vlogi ženske :rofl:
Sicer se mi pa ona zdi tko kr dost sposobna ženska, velik stvari dela, nasplošno mi ni zoprna, samo tole včeri je blo pa kr mal 2much. Z mojim sva se zajebavala, da je mogoče prej kej vzela, da je bla tok naspidirana haha.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 21. Apr. 2007 14:03

Multipraktik pač
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 21. Apr. 2007 15:07

Men je pa Rebeka čist kul.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov