RBD

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

100% FakeBitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 100% FakeBitch » 11. Jan. 2009 21:30

jagodka85 napisal/-a:Razlika med RBD in TH je ta, da pr RBD-jevcih točno veš, katerga spola so osebe v skupini, pr TH morš pa mal razmišlat al pa kkšnga fena prašat, drugač mislš, da so vse sam grde našeljene punčke :lach:


Slika
Men se ne zdijo grde našemljene punčke (:

Tamarra* Tokio Hotel posluša od 13 let naprej ne pa do 13 let.Sploh pa ko naj bi mel koncert v Slo je bil razprodan.Noben jih ne posluša ane.. :wink:
Nekateri jih ne zaradi izgleda,zarat Billa nasploh,muske pa še sploh slišal niso.Js k jih nism poslušala sm tut mela tako mnenje da so kr eni,pevc ma čudno frizuro..
Sam k sm pa slišala njihove muske,so me čist obsedl.Preprosto ni dneva k nebi slišala njihove muske.. (:
In se strinjam z punco nad mano,gre se za musko ne sam za videz :rolleyes:
Itaq me pa bk kaj si vi mislte o njih,js jih bom še vedno poslušala in tut usi drugi TH fani ..
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Jan. 2009 21:38

A pa tale u zelenem ni punčka?! :eek:

Ježešna.

Stara sm 26. Ne vem, kdo so so Tokio Hotel. Ne znam pravilno uporabljat imen Rbd in Rebelde. A za slednje sm nekoč nekje slišala, kako zgledajo in zvenijo, pa še dons ne vem.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 11. Jan. 2009 21:41

100% FakeBitch napisal/-a:Sploh pa ko naj bi mel koncert v Slo je bil razprodan.Noben jih ne posluša ane.. :wink:


Tudi koncert RBD je bil razprodan. Trikrat vem, da je bil, za četrtič nisem prepričana.
Jaz sem svoje povedala in sploh ne mislim več debatirat :wink:
Poleg tega smo preveč v OT!
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 12. Jan. 2009 1:10

Dejte se stepst kdo je bolj kul :D :D :D
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 12. Jan. 2009 1:19

K se mi lih da: ne vem, kaj ma veze RBD S TH - kje je primerjava??! Čist dva različna svetova muske folk!
Aja, RBD je 4x razprodal našo bogo Halo Tivoli ja!
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 12. Jan. 2009 12:51

Sploh ne vem zakaj se kregate. TH in RBD se pač tržijo vsak na svoj način. RBD poudarjajo telesni izgled, "seksi" oblačilca, TH pa imajo povsem drugačen imidž, ki ga tudi kažejo s svojimi oblekami in drugačnostjo. Dejstvo je, da je večina poslušalcev obeh skupin mlajših, torej OŠ. Je pa tudi dejstvo, da je kvaliteta glasbe TH, predvsem instrumentalno, veliko bolj na nivoju kot RBD, zato si upam trdit, da bojo na sceni ostali (oz. so že?) dalj časa. Kaj kdo posluša je pa itak stvar okusa. Jaz ne poslušam nič od tega, oz. nobenega ne poznam dobro, komentiram samo tisto glasbo oz. pesmi, ki sem jih slišala npr. po radiu, tvju ...

Se pa strinjam, da bi lahko nekoliko prilagodili imidž skupine RBD, glede na večinsko starost njihovih oboževalcev. To da imajo punčke v prvem razredu napol nage bejbe na zvezkih, pač ne gre ... Sem prepričana, da take punčke potem dobijo povsem napačne predstvae o lepoti ženskega telesa in lahko potem pozneje pride do problemov ...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jan. 2009 13:25

se strinjam, ker npr moja sestra, stara 7 let(sicer ne živiva skupaj) posluša zadnje čase rbd. in ko ji je njena mama porezala napačno lase, je bila cela objokana, da ne štejem, da zbira zvezke, slike itd...
in potem take male punčke v bistvu še mislijo, da če ne bodo take pa take, da ne bodo priljubljene itd...
o tokiu hotel pa sploh ne bom izgubljala besed...zame so samo najstniki vrženi v svet "slave" zaradi monsuna...
100% FakeBitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 100% FakeBitch » 12. Jan. 2009 17:32

Ja z DDM-jom so čist zaslovel :D
..No sam tok karte so ble razprodane zarat tega ker noben starš nebo pustil 10-11 letni punčki da gre sama na koncert..Pol pa lahko razmišljaš da more na koncert z očijem,sestro,mamico..sestrično..
Dobr sej je useen,sam oni bojo tko al tko propadl in bli pozabljeni tok hitr kot bepop..
Uporabniški avatar
crapY
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a crapY » 12. Jan. 2009 18:13

Ceprow ne poslusam RBD hocm neki povedat.
A tokio hotel pa kao ne bo razpadu?
Vrjem da bo...
Pr rbd saj ločš kdo je tip kdo pa punca a ne.. Ne pa TH lol Bill s tisto čupco :O omfg
100% FakeBitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 100% FakeBitch » 14. Jan. 2009 19:15

crapY napisal/-a:Ceprow ne poslusam RBD hocm neki povedat.
A tokio hotel pa kao ne bo razpadu?
Vrjem da bo...
Pr rbd saj ločš kdo je tip kdo pa punca a ne.. Ne pa TH lol Bill s tisto čupco :O omfg

Usak band/skupina.. enkrat razpade,inja tut TH niso izjema.Sam TH še kr neki cajta nebo zdej februarja bojo mel nov singl,Marca/aprila pa nov album..Tko da..
Aha..in bedni so ti zato ker ma Bill tako čupo? Get a life no :wink:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 14. Jan. 2009 19:18

Kok ste bedni. :stupid: :D To je tema o RBD in tuki naj se pogovarjajo tisti, ki imajo kaj pametnega za povedat, ker nima noben nič od tega, da se kregate kdo ma kakšno frizuro, jih primerjate z drugimi bendi,..

So what, pač so razpadli, pa kaj, koga briga. Povejte svoje mnenje, ni pa se treba pol obešat na ostala mnenja in se kregat za brezveze. :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov