Queen

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 07. Nov. 2006 18:54

Zanima me,če je med vami kašna Queen fanica-fan,da kašno rečemo...
Jst sm njihova fanica že 18 let :D -jih mam u krvi :D .
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 07. Nov. 2006 19:54

No, pa še ena velika fenica tle. In ja, tud jst že ene par mesecev razmišljam, da bi odprla to temo. Queen je moja najljubša skupina in pika. In mislim, da bo tako vedno ostalo. :D Poslušam jih že praktično od rojstva. In se dogaja, da vsak band primerjam z njimi, a na koncu vedno ugotovim, da jim noben ne seže do kolen. Če bi morala izbrat najljubšo pesem, bi bila to gotovo Bohemian Rhapsody - prava mojstrovina. :flehan: Takoj za njo so Somebody To Love :hearts: , Under Pressure (z Davidom Bowiejem) in pa Don't Stop Me Now, ki je preizkušeno edina pesem, ki me lahko kadarkoli spravi v dobro voljo. :D In kaj bi dala, da bi bil Freddie še živ.. Zame eden najboljših in najlepših vokalov ever. Zdej bodo baje posneli nov cd s Paulom Rodgersom - super, ampak nihče nikoli ne bo mogel nadomestiti Freddija. :( Zame so oni legende, res ne vem, kaj bi brez njih, njihove pesmi so mi prava inspiracija. Kot sem že rekla, že skoraj celo moje življenje so trdno na vrhu najljubših glasbenikov in mislim, da se to ne bo nikoli spremenilo.


Še ena zanimivost: Freddie Mercury was the one rock star mentioned in singer Kurt Cobain’s alleged suicide note: "I haven't felt the excitement of listening to as well as creating music along with reading and writing for too many years now. I feel guilty beyond words about these things. For example, when we’re backstage and the lights go out and the manic roar of the crowds begins, it doesn't affect me the way in which it did for Freddy Mercury who seemed to love, relish in the love and adoration from the crowd, which is something I totally admire and envy."
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 07. Nov. 2006 21:45

sicer se ne bi opredelila kot neko fanico, mam pa kr nekej njihovih komadov in morm rečt, da so prov zakon. so res za poslušat ob vsaki priložnosti (s tem mislm, da niso "težki" kot na trenutke kkšni led zeppelin)... verjetn so lih zarad tega postal taki "poljudni rokerji". i like them:)
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 07. Nov. 2006 22:58

A je bla kera lani na koncertu Queenov na Dunaju? Sicer je Rodgers pel,ampk je blo useen fenomenalno...Sm bla u prvi vrsti in ujela kovanček (six-pence) od Briana Maya...Sm mislila,da sanjam :D .
Kter vam je pa najljubši Queenovc (poleg Freddieja,hehe)?
Men je Rogerrrr...njammmiiiii :razz: .
Aja,dokumentarci...se strinjam-The Untold story je super...sam men je najboljši od vseh The champions of the world, k je zajeta notr res cela njihova kariera,pa muzičarji govorijo o njih,pa ful je koncertnih posnetkov notr...u glavnm-carsko!
Bageera...super slikce! We want more :lol: !!!
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 08. Nov. 2006 0:55

I am Queen fan too, legende, ki so zmerej aktualne. Full dobrih komadov, tko, da naštevala lih ne bi, le moje mnenje da je vse zakon od same glasbe do vokala itd.....
Na koncert nism uspela iti, ne vem kdaj so že bili nekje v Nemčiji mislim da v Minhnu, samo je pa veliko število znancev odšlo takrat na ta koncert. V prihodnje pa upam, da kdaj uspe iti tudi meni. :razz:
Lp.
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 08. Nov. 2006 7:18

Girlie,pr men je isto...Nej bo kterkoli bend-Queeni so klasa zase...Sej so mi ušeč še kašni drugi bendi (npr. System of a Down,Korn,Slipknot,Coldplay...),sam nben na tak nacin k Queeni...Zame je to naj bend useh časov...
Mimogrede,u Novem mestu se obeta Queen night...kje in kdaj vam še sporočim. Naj pa povem,da sm povabila en tribute band iz LJ,ki so se zbrali prou za to priložnost,pa kšn koncert si bomo pogledal,pa spote,poslušal muzko...To bo že četrti Queen night in upam,da ne zadnji.
V tujini se Queen fani zbirajo,pa majo piknike,pa družabne igre...use u stilu Queenov...tle pr nas se pa nč ne dogaja :( . Tko da je treba to popravit:).
Sm slišala,da snemajo novo plato z Rodgersom...komaj čakam,da izide. Rodgers mi je kr ušeč kot pevc...čeprou ga eni ne marajo,k KAO hoče posnemat Freddieja. Men se ne zdi lih tko...Tud sam pravi,da ga ne misli nadomestit...Prou je,da so šli na turnejo,k edin tko smo mlajši Queen fani lahko ujeli delček tistega,kar so Queeni počeli na odru pred 20,25-imi leti. Ko sm vidla Briana,k je stopu na oder,sm bla čist u šoku...kr pozabila dihat
:D .
Se ne da lih dobr opisat feelinga...sam recimo je blo tko,k da bi vidla kšnga duha :lol: . Nepozabno!
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 08. Nov. 2006 7:34

http://yancha.moj-album.com/album/5685479/

Evo...par slikic Freddiejeve hiške...sm mu šla voščit rojstni dan :) .
Na žalost se ne da priti bližje,k je ful zagrajeno :( .
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 08. Nov. 2006 8:14

Še ena fanica se pridružuje. Quueni so itak legende. Pa še meni so taaaaaaak full všeč. Uf,jaz bi tudi šla na Quuene - samo če bi še Freddie bil (RIP) :cry: Ker tip je mel nenormalno dober glas.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 08. Nov. 2006 11:25

Jaz nisem glih fanica, mam pa kr neki komadov..ampak se zmer je pa Bohemian Rapsody en izmed boljsih komadov..tisti prehodi k so notr pa vse..clovk kr ne more verjet..tko da respect. :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 08. Nov. 2006 13:49

*QueenBitch* napisal/-a:Jaz nisem glih fanica, mam pa kr neki komadov..ampak se zmer je pa Bohemian Rapsody en izmed boljsih komadov..tisti prehodi k so notr pa vse..clovk kr ne more verjet..tko da respect. :D


Ojaaaaaa-meni je tudi Bohemian Rapsody ena the best pesmi. Začne se tak žalostno itd, pol pa taka žurka :D :D :D Zakon komad,res!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 08. Nov. 2006 14:15

Bageera napisal/-a:drugač se pa sploh ne morem odločit, katera pesem mi je najbolj všeč, ker so mi čist vse fantastične. :razz:


Men so tud vse, ampak čist vse pesmi fenomenalne. :flehan: Niti ene ni, da mi ne bi bila všeč.

Pa hvala za slike. :clowm: :love:

Jst bi še sebe prodala, da bi lahko bila vsaj na enem njihovem koncertu (s Freddiejem :D ).. :frown:
Let the good times roll.
neika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: lj ...

Neprebrana objavaNapisal/-a neika » 08. Nov. 2006 20:55

Enkat je en moj prjatu reku: če bi se še enkrat rodil bi se tm nekje v 60ih, da bi lahko šu vsaj na en koncert od queenov. :D

In se čist čist čtrinjam z njim :musik:

Sicer ja pa moj absolutno najljubši komad good old fashion lover boy ... mau drgačn od ostalih njihovih komadov :P
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 08. Nov. 2006 21:23

Nisem lih #1 fanica, so pa tut men konc hudi! :cool: :respekt:
Bohemian rhapsody je pa itak :flehan:
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
hana*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 8. 5. 2006
Kraj: na robu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a hana* » 08. Nov. 2006 21:35

:respekt: legende...muzika pa itq 1a. men je pa komad I want to break free.:hearts: pa še bi se najdl doost.

tmalemu bratcu (9 let) je pa seveda najbl ušeč we will rock you :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 08. Nov. 2006 21:42

jst sm lan bla v londonu pa smo šli gedat mjuzikl we will rock you;tisti k ste ful feni ga morte vidt :gut:
sej po tem mjuziklu sm bla ful neki mahnena na nje; zdej pa jih tko kdaj še poslušam, sej dori so mi še, sam ne pa d bi jih skoz poslušala. drgač mi je pa najbl vše crazy little thing called love :onceldoc:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov