Queen

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 04. Jan. 2007 21:31

Skupino Queen so na Otoku razglasili za najboljši britanski band vseh časov. Premagala je celo legendarne Beatle, Rolling Stonese in Oasise. :hearts:

Drugače pa upam, da bo v filmu Freddieja res igral Johnny Depp, ki je imho eden redkih, ki se lahko približa njegovi karizmi in osebnosti. :) Potem pa gremo lahko vse fenice skupaj gledat ta film. :D

Pa nameravam si naročit ene par njihovih dvd-jev z Amazona (nastopi ipd.), ma kdo kakšen predlog?
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 05. Jan. 2007 15:24

Girlie...toplo priporočam dokumentarca Champions of the world (mislm,da se ga ne da dobit v DVD obliki,lahko pa probaš z neta snet...fantastičen je!!!) in Freddie Mercury-The Untold Story.
Če nameravaš naročit koncertne posnetke,pa itaq nimaš kej zgrešit...
Uporabniški avatar
eva.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 116
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eva. » 16. Jul. 2008 15:03

tut js sem že nekaj časa ubrisana na Queene. potem smo šli pa z šolo v London in smo šli gledat mjuzikl We will rock you. od takrt naprej jih pa ljubim. če boste kdaj v londonu in če se da pejte gledat ta mjuzikl. noro je. js sm čist notr padla, ljub temu da tisti dan zbolela in napol ubita hodila po londonu in bla sm zelo začudena kako so nekateri moji sošolci napol spali zravn mene, js sm bla pa čist zagreta.
fredy je pa itak legenda. škoda ga je blo res. vse pesmi od njih so mi čist do konca nore.
no, zdej grem pa poslušat queene. :D
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 23. Jul. 2008 1:44

Njihova najljubša pesem mi je Under pressure :) Je pa še več odličnih :cool: We are the champions mi je ful optimistična.. Ne samo za športne dogodke (kot ponavadi zasledim na tv-ju), ampak tudi zase :wink:
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 25. Jul. 2008 20:08

eva. napisal/-a:tut js sem že nekaj časa ubrisana na Queene. potem smo šli pa z šolo v London in smo šli gledat mjuzikl We will rock you. od takrt naprej jih pa ljubim. če boste kdaj v londonu in če se da pejte gledat ta mjuzikl. noro je. js sm čist notr padla, ljub temu da tisti dan zbolela in napol ubita hodila po londonu in bla sm zelo začudena kako so nekateri moji sošolci napol spali zravn mene, js sm bla pa čist zagreta.
fredy je pa itak legenda. škoda ga je blo res. vse pesmi od njih so mi čist do konca nore.
no, zdej grem pa poslušat queene. :D


hehe, mjuzikl we will rock you je res odličn. res vredno ogleda
WhySoSerious
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 2. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a WhySoSerious » 18. Jan. 2011 3:29

Skupino Queen so na Otoku razglasili za najboljši britanski band vseh časov. Premagala je celo legendarne Beatle, Rolling Stonese in Oasise. hearts


Vsi trije so totalno overrated (čeprav so RS in Oasis za moje pojme še zlo uredu), Queen pa itak- najboljši bend vseh časov (britanski se lah kr radera).
Skupi s Pink Floyd in Led Zeppelin seveda :D

''legendarne Beatle''
A to so uni, k so popularnejši od Đizusa al kaj?
pffthaha, yea right.. :ja: :pics: [/quote]

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Heritrix [Crawler]