Playboyeve zajčice

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 19. Dec. 2007 15:11

bouhica napisal/-a:Se mi pa zdi, da ma Playboy cist prenizke kriterije za bejbe, ki jih razgali. Ne vem no, ni treba cist usako dat not, k se je prpravlena slect :roll:


Ma ja, se čist strinjam. Ker ene so ble res obupne! In to kljub retuširanju in verjetn kili make-upa. Kakšne so šele pol v resnici.
Ena se spomnem da je bla res grozna, sicer ne vem točn imena (spomnem se da je mela ful ogromne joške, pa ni bla neki ful suha), razn nje pa mi je tud Klara Rozina grda (v faco, postavo ma dobro), pa da ne govorim o Tini Lah! Kok je pa ta ženska grda, res mi ni jasno, kak je lahk postala playmate leta.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 19. Dec. 2007 17:21

Jst sem glasovala za Klaro, izključno zato, ker so mi ble njene fotke najboljše, ne zato ker je ona tko fejst lušna ali kaj podobnega.

Mislim da sta Klara in Sanja obe na svoj način obračale pozornost k sebi, uredniki so imeli pa končno besedo. Ne bi govorila o tem kdo je nižje padel s svojimi praznimi obljubami.

p.s. Klara se vsaj upa svoje neretuširane fotke objavit.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 20. Dec. 2007 2:03

KiLLyKa napisal/-a:Uh Klara....nikol ne bom pozabla razočaranega obraza ko ni bila PMOY :D "Zmagala bom" haha :D :lol:


Kwaaa :eek: Pa ona je absolventka matematike a ne. Kak dolg ze? :D Na prejsnjem Playboy forumu vem da so jo neke matematicne finte spraseval, pa je kr ignorirala :D Je pa tud tam pol limala use sorte slike iz ne vem kaksnih useh srecanj. Sej mozn da zdej tud, ne vem. Ne spremlam vec foruma sploh.

U glavnem ona je ena izmed vecjih napak Playboya ever!
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 22. Dec. 2007 9:07

honeydew sploh nima veze a so retuširane al niso. Dost bed da objavla nage home made fotke na forumih zarad tega da bi zanjo glasval. Nobena od drugih zajčic ni tok nizko padla.
Pač moje mnenje :)

bouhica jap...ena izmed večjih napak, se strinjam :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Dec. 2007 17:42

bouhica napisal/-a:U glavnem ona je ena izmed vecjih napak Playboya ever!

Haha, meni so pa kar vse. :D Kakšna Kendra Wilkinson in Holly Madison (Hefnerjevi zajčici) še izgledata luštni, ker tudi na običajnih fotkah (neretuširanih) na myspace-u izgledata dobro. :wink: Drugače pa so mi te zajčice več ali manj vse iste - da se spuščajo v to. My opinion. :wink:
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 22. Dec. 2007 17:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 22. Dec. 2007 17:45

hm tole si mislla bolhico citirat? :D no saj sem podobno napisala :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Dec. 2007 17:49

Saj sem citirala bouhico. Ona je dobesedno tako napisala, ti pa podobno. :D :wink:
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 22. Dec. 2007 18:16

hmm prej je men pisal KiLLyKa je napisala zgori nad napisanim...zato sm prašala :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Dec. 2007 20:39

KiLLyKa napisal/-a:hmm prej je men pisal KiLLyKa je napisala zgori nad napisanim...zato sm prašala :)

Vem ja, tam sem popravila. :)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 26. Dec. 2007 14:28

Sm zdle ravno pogledla tist video s snemanja s to novo, Majo, pa mi je tud kr ena. V obraz sploh ni luštna. Tista prejšnja je bla pa v obraz kr okej, ampak je mela pa tako mal čudno postavo al pa ne vem no, slike mi ful niso všeč. Playboy je za mene čedalje večja katastrofa. Kje so takšne ženske, kot je bla npr. Osenarca?! Iz številke v številko je slabš.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 26. Dec. 2007 15:03

no angel napisal/-a:Playboy je za mene čedalje večja katastrofa. Kje so takšne ženske, kot je bla npr. Osenarca?! Iz številke v številko je slabš.


Ja sej Osenarca je pa res waaauuu :roll: Sej v obraz je res ful luštna, pa v Playboyu ima lepo retuširano postavo, ampak v živo je pa drobčkena kot majhno pišče, nič je ni skup, za mene je preveč suha.
Use your head and follow your heart.
sunshyne
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunshyne » 26. Dec. 2007 15:15

jst se čist strinjam z joy
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 26. Dec. 2007 15:24

Men je pa Osenarca ful dobra in zdejšnje playboyeve zajčice se niti primerjat ne morjo. Je ful luštna v obraz, kar za te nove ne bi mogla rečt, pa tud postavo ma men ful dobro. Res je da je sicer še nism vidla v živo, ampak so mi itak take drobne ženske všeč. Ona je za mene še zmeri tabolša playboyeva zajčica pri nas (sploh v takšni konkurenci). Če je za druge presuha, men je vseen. To je sam moje skromno mnenje. :wink: :lach:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 26. Dec. 2007 16:17

Glede na to, da so naše zajčice razne Osenarce, čobanke iz juga, stare babe iz BB, sanjske ženske itd. so se v Playboyu odločili da bo sedaj že vnaprej znano kdo bo na naslovnici prihodnjega meseca.Tako se bodo lahko bralci že vnaprej prepričali če je vredno kupiti revijo. Vsekakor plemenita poteza. No zajčica za januar 2008 je bila izbrana po istih strogih kriterijih kot prej navedene punce in je:

http://shrani.si/f/A/132/42BNQsSn/img1906.jpg

http://shrani.si/f/3V/mD/4wARqdKl/img1909.jpg

http://shrani.si/f/30/QS/4ro1eJgT/img1908.jpg

miss januarja zase pravi, da:

- ima rada tople kraje
- obožuje moške, ki so vegetarijanci
- rada pleše (posebej račke)

sovraži pa:
- kuhanje
- predrzneže ki si mislijo "mmm ti si pa tako dobra, da bi te kar pojedu"
- letenje
- orožje

No, kaj pravite? Jst mislim da počasi gre na bolje.
Zadnjič spremenil the big red machine, dne 26. Dec. 2007 17:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 26. Dec. 2007 16:46

haha, itak da gre na bolje, ta vsaj ni retuširana :)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov