Playboyeve zajčice

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 20. Okt. 2007 19:39

Na teh slikah iz Playboya, pa je Miška kar huda.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 28. Okt. 2007 16:20

Ste videli novo zajcico? Lucija Ledinek. Meni je vsec... Mogoce, ker jo osebno poznam iz otroskih let, ampak priznam, da skoraj ne vrjamem da je usla retusiranju...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Okt. 2007 18:08

^^ Hm, meni pa oni ni luštna, postavo pa ima povprečno tako kot vse ostalo, zato mislim da ni bilo retuširanja, ker če bi bilo, bi vse izgledalo nekako preveč popolno.
Uporabniški avatar
miss independet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a miss independet » 28. Okt. 2007 18:28

men je to tko debilno da se zdaj vsaka(znana oseba)mora slikat za playboy če drugače ne more "uspet".. mislim :roll: mislijo da bojo zdej kaj "bolj slavne" če pokažejo joške v playboyu :roll: pa skor vsaka missica je pevka al pa se slika za playboy..katastrofa
krade mi cesta, kradu mi te ljudi..svako pomalo od osmjeha tvog posudi..
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 17. Dec. 2007 11:58

Saj se ne gre vedno za uspeh, pa tudi če... Občudujem ljudi, ki se ne sramujejo svojega telesa!!!!
Uporabniški avatar
zoja13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a zoja13 » 17. Dec. 2007 12:24

tale nova zajčica Maja me full spominja na Cedilnikovo. Čeprav mi je pa tale tatoo čist prevelik in ne estetski :?
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 17. Dec. 2007 17:55

Men je pa Miša prav huda na slikah ;)

In lušna in telo mi ma tut kul :)
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 17. Dec. 2007 19:01

Ta tatoo te nove iz decembrskega Playboy-a... Jaz sem mislila, da je narisan :D Fuj in fej...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 17. Dec. 2007 23:27

Cute ... velik je takih, k se ne sramujejo svojga telesa, sam to še ne pomen, da se bodo zato šli slečt za cajtng.

Drgač pa, odkar sm vidla Suazno iz BBja u Playboyu verjamem u use čudeže retuširanja. In ne verjamem u popunost tle prkazanih geštelou.

Use se zradira, nariše, oduzame, doda, sebe čez tri strani si nalimaš na steno spalnce pa si zutri, k ustanš rečš, uuu, kaj je huda tale gor, js bi mela tut tako rit ... in pol spijš kofe in se zaveš, da na steni visiš ti. :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 18. Dec. 2007 17:59

Playboy bi moral biti malo bolj selektiven. Npr. zadnja PB zajkla je tko obupno čudna v fris, da kljub maski, retuširanju, perfektni osvetljenosti še vedno zgleda tko tko.

Drugač pa itak, slikajte se!
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 18. Dec. 2007 20:28

tale zadnja bejbikav PB je res krneki :roll:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 19. Dec. 2007 2:25

Men je pa Misa bla ful lepo nalicena v Playboyu, tko da mi je bla clo lustna, pa mi drgac niti slucajn ni usec. Josk raje ne bom komentirala, je ze bejbika dovolj povedala :D

Se mi pa zdi, da ma Playboy cist prenizke kriterije za bejbe, ki jih razgali. Ne vem no, ni treba cist usako dat not, k se je prpravlena slect :roll:

Men je se zmer bla najboljsa Osenarca, bla bi mi tud Groharca, sam mi njeni joski niso usec.

Najbolj mim mi je pa definitivno Klara Rozina :!: Postavo ma dobro, to je pa tud use.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 19. Dec. 2007 9:10

Uh Klara....nikol ne bom pozabla razočaranega obraza ko ni bila PMOY :D "Zmagala bom" haha :D :lol:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
zoja13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a zoja13 » 19. Dec. 2007 12:05

KiLLyKa napisal/-a:Uh Klara....nikol ne bom pozabla razočaranega obraza ko ni bila PMOY :D "Zmagala bom" haha :D :lol:


Jaz sem pa zanjo glasovala, ker bi raje videla njo za PMOY kot pa Sanjo. Je dobila pa vsaj največ glasov, kakor sem potem vidla.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 19. Dec. 2007 13:22

Uh meni je pa tolk antipatična..nekak mi ne potegne ne njen obraz, ne postava...ful je taka resna...nevem no :)
in že to dosti pove...da po forumih je, ko se je začelo glasovanje za PMOY obljubljala nevemkake plakate, limala na forume doma narjene naked in pomankljivo oblečene fotke in tako dalje...ko se je glasovanje zaključilo ni blo ne duha ne sluha o kakšnem plakatu niti nobenih fotk več. Kakšno naključje a :lol: Tako da ja, vsaka ki bi limala svoje doma narjene nage fotke po forumih na netu, bi verjetno dobila kak glas več :)
In Sanja in vse ostale, ki so bile kandidatke.
Samo da se one niso šle tolk nizko spuščat kot se je ona. Samo ji (na njeno žalost in moje veselje) ni pomagalo :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov