Otroške zvezde DA ali NE

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Otroške zvezde da ali ne?

DA
17
27%
NE
45
73%
Skupaj glasov : 62

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 28. Jan. 2007 11:25

Tudi jaz mislim da slava otrokom prinese več slabega kot pozitivnega. Primorani so prehitro odrasti, v bistvu nimajo brezskrbnega otroštva, veliko je snemanj in pritiskov iz javnosti.
Škoda je da pol v nadaljnem življenju večina tak zaidej s poti in se spusti v droge itd.. :?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 28. Jan. 2007 11:56

Sem totalno proti temu in svojega otroka ne bi za nič na svetu pustila v ta šovbizniz, še posebej ne v Ameriki. Sem sploh mnenja, da je ta družba že tako ali tako po domače rečeno v treh pm v smislu vsega sranja od alkohola, drog do bolanega promoviranja videza, pa da bi še bolj otroka v kaj takega vnašala... :eek:
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 28. Jan. 2007 14:00

mary-kate and ashley bigg napisal/-a:stevea urkela ....


Kako je njemu res ime? Pa mislm da on itak ni več v showbiznisu.. Sm enkrat neki o njem brala na netu, živi čisto normalno življenje mensezdi.
Sicer je pa še neki takih, ki še niso odrasli in še ne vemo, kaj bo z njimi... Kašn Haley Joel Osment, pa Dakota Fanning.. Sicer pa nekaterim otroškim zvezdam, ki so podlegle drogam uspe, da se vrnejo na pota slave.. Drew Barrymore je npr. zeloooo mlada bila na dnu, pa jo poglejte zdaj - igralka in še bolj uspešna producentka :gut:

Sicer pa js pred npr. 13 leti ne bi svojega otroka pustila v showbiz, če bi ga pa že, bi ga pa mela zelo na kratko. Nisem tak tip, da bi izkoriščala druge da bi sama nekaj dosegla (denar npr.) sploh pa ne bi tega naredila lastnemu otroku.
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 28. Jan. 2007 14:11

PROTI!!!
po moje, da s tem starši an nek način kršijo otrokove pravice. saj v bistvu je to tako, kot bi otroka z petimi leti dali delat nekam za tekoči trak. no delo se res ne more primerjati, ker v filmu pač ni takega ''garanja'' (vsaj otroci se tega ne zavedajo). ampak otrok mora vseeno 'delati', služiti denar. zakaj, da se potem starši obogatijo?? :? Jaz vem, da svojega otroka! nikoli ne bi pustila v svet šovbiznisa, recimo tam pri 15, 16 letih, ko se že lahko sam zavestno odloči, kaj želi postati v življenju, ja, prej pa ne.
vendar proti temu itk ne moremo nič. prepovedano ni, ker v filmih se bodo vedno rabili dojenčki, otroci, ki jih odrasli, izkušeni in šolani igralci itk ne morejo nadomestiti. :? :?
“Fashion does not only exists in dresses;
fashion is in the air, it is brought in by the wind,
one feels it coming, breathes it in,
it is in the sky and on the pavement,
it depends on ideas, customs, and happenings” - Coco Chanel
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 28. Jan. 2007 14:58

urszika napisal/-a:
mary-kate and ashley bigg napisal/-a:stevea urkela ....


Kako je njemu res ime?.


ne, jaleel white al neki tazga je on v resnici. dakota fanning in joel osment sta pa zelo nadpovprečno razumsko in čustveno zrela in zelo dvomim, da se jima bo kej tazga pripetil.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 29. Jan. 2007 21:42

čmokica napisal/-a:


ma kriza :? :eek:


Vam odpre tale link? Ker meni ga ne. Ampak me močno firbca kaj je gor :?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 29. Jan. 2007 21:51

^men tut ne dela :?

Drgač pa sm proti otroškim zvezdam. Zakaj ? Premladi, da bi sprejemal kerekol pomembne življenske odločitve in služili denar. Za to imajo še celo življenje časa...
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 30. Jan. 2007 7:55

sem proti otroškim "zvezdam". se mi zdi, da starši na ta način izživljajo svoje sanje ali pa preprosto želijo keš. glede na to, da so starši, so oni tisti, ki bi naj prinesli denar v hišo. pa seveda, kot ste že napisale, otroci so premladi za kakršne koli odločitve.


aja, meni tudi ne dela link :?
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 30. Jan. 2007 10:30

mary-kate and ashley bigg napisal/-a:dakota fanning in joel osment sta pa zelo nadpovprečno razumsko in čustveno zrela in zelo dvomim, da se jima bo kej tazga pripetil.


http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3078898

tut haley joel osment je eden od zalostnih zgodb holivuda zgleda :( dakota pa kr se vedno rastura! pa vsi igralci k jih vprasajo zanjo pravjo, da je ful bistra in zabavna. upam da res ne bo ista kt vse ostale otroske zvezde.

js nism proti igranju otrokov v filmih, ker pac v filmih morjo igrat tut otroci, ampak sm pa proti forsiranju. ksna lindsey lohan, britney spears, christina aguilera pa take zihr niso hotle bit v medijih - dokaz za to so njihove mame, k se siljo v ospredje. zakaj npr. ne vemo kako je ime mamici od dakote? zato ker si je mogoce to res sama zelela, ampak nikol ne bomo vedl

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov