Otroci slavnih

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 01. Jan. 2010 15:13

jaaaa, ker pri nas je res tok slavnih :!:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 03. Jan. 2010 22:04

PeggySue* napisal/-a:
inaa napisal/-a:tole se mi zdi pa res mal pretirano. sej bi lahko kupil se kakšn avion, ladjo, vilo,...ne pa izkazval kolk dnarja majo na otrokovi garderobi.

to, da nosi pri teh letih petke je itak izpod vsazga nivoja, se pa sprašujem kaj bo to povzročilo njeni hrbtenički... iz take vzgoje ki jo tkole po internetu vidimo ne more normalen otrok zrast..sam še to se manjka da ji kašno đolo pržge tom da se zgodej začne navajat :roll:


Verjemi,da bodo tele petke naredile otroku precej manj škode,kot če bi imeli njeni starši tako nizek nivo tolerance,kot je tvoj.


kaj pa ma tu toleranca veze? govora je blo o petkah. če pa že razpredamo o srečnih in nesrečnih bi pa rekla ja, da je lahko srečna in nasmejana če ji v rit vtikajo vse po spisku, kolk si pa vidla nasmejanih afriških sirot, ki imajo en kos kruha za celi teden? (čeravno sodimo vzgojo po nasmejanosti otrok) :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 03. Jan. 2010 22:06

Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 03. Jan. 2010 23:03

...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 03. Jan. 2010 23:07

inaa napisal/-a:
PeggySue* napisal/-a:
inaa napisal/-a:tole se mi zdi pa res mal pretirano. sej bi lahko kupil se kakšn avion, ladjo, vilo,...ne pa izkazval kolk dnarja majo na otrokovi garderobi.

to, da nosi pri teh letih petke je itak izpod vsazga nivoja, se pa sprašujem kaj bo to povzročilo njeni hrbtenički... iz take vzgoje ki jo tkole po internetu vidimo ne more normalen otrok zrast..sam še to se manjka da ji kašno đolo pržge tom da se zgodej začne navajat :roll:


Verjemi,da bodo tele petke naredile otroku precej manj škode,kot če bi imeli njeni starši tako nizek nivo tolerance,kot je tvoj.


kaj pa ma tu toleranca veze? govora je blo o petkah. če pa že razpredamo o srečnih in nesrečnih bi pa rekla ja, da je lahko srečna in nasmejana če ji v rit vtikajo vse po spisku, kolk si pa vidla nasmejanih afriških sirot, ki imajo en kos kruha za celi teden? (čeravno sodimo vzgojo po nasmejanosti otrok) :wink:



Toleranca in pozitivno razmišljanje pri vzgoji otrok,se mi zdita precej bolj pomembna,kot pa kronično iskanje dlake v jajcu in izražanje,ki pritiče nedoraslemu zavidnemu otroku.
Nebi te rada užalila,ampak opažam,da si zagrenjena v vsakem postu.Vedno najdeš napake,žalosti me dejstvo,da tudi v otrocih ne vidiš bistva,kateremu je tema namenjena.
Kaj si hotela povedati z lačnimi afriškimi otroci nisem najbolje razumela,zato,ne bom komentirala.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 03. Jan. 2010 23:58

Ej jaz te res ne razumem. Veš kaj je zame toleranca?? Nevem...da se da otroku kos čokolade pred kosilom. Ne pa petke na otroško nogo lepo te prosim! Kam bomo pa prišli-rdeča ulica pri 12, ker kažemo toleranco?? Fak no.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 04. Jan. 2010 0:46

Sessa napisal/-a:Ej jaz te res ne razumem. Veš kaj je zame toleranca?? Nevem...da se da otroku kos čokolade pred kosilom. Ne pa petke na otroško nogo lepo te prosim! Kam bomo pa prišli-rdeča ulica pri 12, ker kažemo toleranco?? Fak no.



Sem že na prejšnji strani povedala,da petke niso bistvo posta.Ampak odnos,kako avtorica gleda in opazuje sliko otroka.
Verjemi,da tudi sama nebi otroku obula takšnih čeveljcev,čeprav so mi ljubki.Ampak obsojam pa dejanja tudi ne,ker verjamem,da starši niso otroka obuli tako,da bi mu škodovali.Še vseeno pa sem mnenja,da taka vzgoja,otroka ne ne bo pri 12 pripeljala v rdečo ulico.Na kaj vse eni ne pomislite...
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 04. Jan. 2010 20:05

razumem kaj govoriš, samo mislm, da se temu ne reče toleranca :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 04. Jan. 2010 20:46

Toleranca je zame tudi sprejemanje drugačnega mnenja. :wink:
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 05. Jan. 2010 2:13

se popolnoma strinjam. Ne morem pa tolerirati mnenja (od staršev), ki dela očitno škodo otroku.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jan. 2010 17:29

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Jan. 2010 19:00

kakšno korist pa imajo? js pa mislm da so sorazmerno škodljive, kot tudi 10 cm odrasli ženski?
Zivljenje je piskotek!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 05. Jan. 2010 19:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:26, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Jan. 2010 19:54

boljše ravnotežje. buahahahaha.

zdaj si ga pa brcnila v temo.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 05. Jan. 2010 20:09

Glede na to,koliko Suri hodi,ji tudi ortopedski čeveljci ne pomagajo,saj je že po slikah očitno,da je večino časa pri mamici v naročju. :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron