Otroci slavnih

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 26. Mar. 2010 22:25

nanamiša napisal/-a:glavno da jaz vem, glede na tvoje stavke, da bol malo veš o slovenskih plačah in o tem kaj je za otroka dobro.


Glavno je,da misliš,da imaš prav! :P
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:25

Veliko bolj verjetno bo da je razvajen en otrok iz bogate družine kot pa iz reven.
Otrok postane razvajen ko vidi da lahko dobi vse kar si želi. In bogata starša bosta kupila svojemu otroku vse kar si zaželi in tamali bo to pridno izkorišču...
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2010 22:26

Dokler si tamali izmišljujejo in samo pokažejo prst na prekleto drage obleke to brez slabe vesti imenujem razvajenost.
In me res zanima, če bodo ti otroci kot odrasli znali ceniti denar in njihov pomen, ali pa bo to samo nekaj, kar zaslužijo starši in kar posledično pomeni let's spend.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:29

emanuela napisal/-a:In me res zanima, če bodo ti otroci kot odrasli znali ceniti denar in njihov pomen, ali pa bo to samo nekaj, kar zaslužijo starši in kar posledično pomeni let's spend.


resnično dvomim
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2010 22:44

Ja, tudi Suri se znajde v obleki H&M (sicer Sonia za H&M )
Blog o njenih oblačilih, če katero dejansko zanima v kaj je Suri oblečena, da ne bo treba le na pamet govorit :wink: Za cene se pa malce pogoogla.

Kako pa dejansko vemo, da tamali dobijo vse kar si zaželijo? Ali pač res tako verjamete medijem? Ne vemo ravno kaj jih mamice doma učijo in kaj si oni mislijo.

Veliko bolj verjetno bo da je razvajen en otrok iz bogate družine kot pa iz reven.
Otrok postane razvajen ko vidi da lahko dobi vse kar si želi. In bogata starša bosta kupila svojemu otroku vse kar si zaželi in tamali bo to pridno izkorišču...


Torej so kar vsi razvajeni? Kako veš? Če kot otrok bogatih staršev veš da boš vse dobil, se pa res ne rabiš metat po tleh in valjat po trgovini (ja, mi je to že sestrična naredila ;-) pa starša definitivno nista bogata; resda ne zahteva torbic za tisoč evrov, ampak v tej situaciji je lahko igračka za 20€ primerljiva z avtomobilčkom na baterije za par tisoč evrov).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Mar. 2010 22:44

emanuela napisal/-a:Te male razvajenke so tako vzgojene.Vzgojene in navajene so, da prosti čas preživljajo po trgovinah, po parkcih-seveda za razkazovanje, v gl, vse se vrti okrog tega-lepa sem itd.
Če bi pa te puhoglavke otroke vzgajale v normalnem duhu že od majhnega, bi tamale bose raje hodile kot v petkah.Zdaj pa jim je to pač normalno , kakor je staršem normalno da ne šparajo na oblekah otrok.
Pa sej ne mormo zares vedt kakšna je dejansko njihova vzgoja, vsekakor ne mormo sodt samo po teh parih fotkah, ki nam jih kažejo. Res je, da so velik po štacunah, oz. vsaj tako hočejo mediji pokazat, ampak to še ne pove dosti o dejanski vzgoji oz. "stanju duha" teh otrok; prav tako je tudi res, da se velikokrat izkaže, da so pretirano razvajeni (Paris H., Lindsay), ampak vseeno - give 'em the benefit of doubt.

nanamiša napisal/-a:prav vseeno mi je kaj je katie oblikovala in kaj ne. kaj misliš da ostale kose oblačil pa kupuje za 20€? Mogoče je ta oblekca ena izmed najbolj poceni oblekc...
http://x17online.com/celebrities/katie_holmes/x17_xclusive_katie_and_bella_go_bargain_shopping_at_hm-03092010.php
Res je, da je to Tomova posvojenka in ne Katie-ina biološka hči, pa vseeno. :)
(Katie verjetno res ni najboljši primer glede tega, osebno se mi ona zdi dokaj kul in down-to-earth; so ostale "zvezdnice" dosti bolj zapravljive in kičaste).
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2010 22:48

Do sedaj sem imela nekaj izkušenj z slovenskimi bogatimi otroci.In verjemi, vsi po vrsti so bili razvajeni na svoj način-od hrane, do obnašanja, navsezadnje tudi oblekc.
Stanje duha?No, tega ne morem komentirati.Ampak malo si poglej mladino bogatih staršev, ki so pri dvajsetih.Kje je kakšen,ki si sam služi denar oz je vzgojen neodvisno od količine denarja?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:53

a še celo blog obstaja v kaj se šuri oblači. đizs!

A sem kje napisala, da so razvajeni čisto vsi otroci iz bogate družine?

Tudi ni bilo nikjer napisano kaj jih mamice učijo, ampak se komentira oblačila in kaj lahko iz takšnega odnosa izhaja. Nobeden ni rekel da je pa sedaj katie točno takšna mama...

Raje malo bolj realno razmišljajte kar se tiče otrok in oblačil in ne tolk iskati blogov o zvezdniških otrocih in cenah... ( čeprav vidim, da obstaja strani že o vsem. Zakaj še ne naredijo blog in pišejo s čim se šuri prehranjuje in kako ji uspeva držati tko idealno postavo...bogi otroci.)
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2010 22:53

Ne poznam ravno mladine slovenskih bogatašev, poznam pa povprečno mladino. In tudi precej teh je razvajenih in jim starši vse prinesejo k riti kjub nizkim plačam. Torej lahko kar sklepam, da je povprečen 20-letnik razvajen?

In to, da izkoriščaš revne/povprečne starše se mi zdi veliko bolj podlo kot to, da imajo starši polno vsega in njim ni problem dati svojim otrokom.

EDIT: Pa saj ta blog ni odprla Katie, da bi pisala o svoji hčerki, ampak čisto ena povprečna oseba (s preveč cajta :D). Kaj je sedaj Suri kriva, če se piše o njenih oblačilih? To je pač davek tega, da imaš igralca za starša.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2010 22:58

Kljub vsem argumentom...meni je še vedno nedopustno dajanje pomena na oblačila.In da obstaja blog na to temo?
Heh...svoje sem povedala, dalje se mi ne zdi smiselno razpravljati.Ker na koncu koncev mi je vseeno ali ima starš na mesec 500 ali pa 10000€ prihodka... denar ne opravičuje sredstva, da otrok dobi vse stvari, ki si jih namisli.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:59

O tem zdaj je težko debatirati, ker obstajajo vse oblike ki smo jih naštele...

Ampak še vseeno si upam trditi da je veliko več takšnih primerov, kjer so otroci iz bogate družine razvajeni.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 23:05

*mala* napisal/-a:
Kaj je sedaj Suri kriva, če se piše o njenih oblačilih?


in kdo je spet rekel da je kriva suri?
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2010 23:07

^^dejansko...
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2010 23:10

Kak je treba vse dobesedno vzet. To zgražanje nad blogi o Suri mi pač ni jasno, ker ona na to nima vpliva. To so le trapasti posamezniki, ki Suri od blizu še videli niso. Sicer se pa o praktično vsakem malce slavnem najde blog (lahko tudi o oblačilih).

V današnjem svetu te mora bit že skor sram, da si bogat in slaven, ker se ima potem vsak ob kaj za spotaknit.

V glavnem. Matildaje cel cukr!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 23:15

Ja je treba, ker pišeš stvari ki jih nobeden ni rekel. Nikoli ne bom za takšne stvari obtožila otroka, ker so krivi stariši!
Ma ne a res, nima vpliva? Ima pa vpliv Katie :wink:

Sploh ni res, da te mora biti sram če si bogat. Lahko pa te je sram tega da ti je bolj pomemben otrokov izgled kot pa počutje in zdravje!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov