Otroci slavnih

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2010 21:45

Punce, a ve si pa nebi privoščile, če bi imela par miljonov dolarjev dohodka na leto? Ali bi sebi kupovale znamke, otrokom pa H&M oblačila?
Pa če mi katera reče, da bi s toliko denarja nakupovala vsa oblačila v H&M (in podobnih trgovinah), ji je verjamem.

Tista oblekca od Suri (za 500€). Sem takoj vedela da se bo nekdo spodtaknil od njo :wink: Ta oblačila je Katie oblikovala in sem prepričana, da zanjo ni plačala niti centa (če že oblikuješ je skoraj logično, da tudi sam dobiš kose ;-) ). Taka cena je pač v trgovini.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2010 21:49

Dokler imajo visoke dohodke, mi je prav vseeno kaj delajo z denarjem.
Mene je bolj zmotil stavek glede tega, da si takšna oblačila lahko privoščijo slovenske mame za otroke.
Ja, kakšne bogatejše ala Jankovič family že, povprečne družine pa zagotovo ne.
Glede oblačil pa celo strokovnjaki priporočajo brez zadrg, pasov, ne oblekic itd, ampak oblačila, ki jih z lahkoto slečemo in oblečemo, da se otrok počuti svobodno.Če ste kdaj opazovale majhne otroke-najbolj veseli in razigrani so, ko so slečeni.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Mar. 2010 21:52

*mala* napisal/-a:Punce, a ve si pa nebi privoščile, če bi imela par miljonov dolarjev dohodka na leto? Ali bi sebi kupovale znamke, otrokom pa H&M oblačila?
Pa če mi katera reče, da bi s toliko denarja nakupovala vsa oblačila v H&M (in podobnih trgovinah), ji je verjamem.

Tista oblekca od Suri (za 500€). Sem takoj vedela da se bo nekdo spodtaknil od njo :wink: Ta oblačila je Katie oblikovala in sem prepričana, da zanjo ni plačala niti centa (če že oblikuješ je skoraj logično, da tudi sam dobiš kose ;-) ). Taka cena je pač v trgovini.


Uf ja, če bi mela par miljonov dohodka bi si zagotovo privoščila marsikaj in verjetno tudi ne bi svojih otrok prikrajšala. Ampak....never gonna happen :D
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 21:56

ne tudi če bi imela ne vem koliko denarja svojega otroka ne bi oblačila v avšaste obleke da bo izgledal čimbolj lepo in moderno ampak bi gledala na to kako se otrok počuti!
In kako te "zvezdnice" oblačijo svoje otroke se mi zdi grozno in po mojem mnenju nič kaj udobno. Ampak kot se rekla imajo denar in si lahko privoščijo torej naj delajo kar hočejo.
Bi pa lahko ta denar ki ga mečejo stran za brezvezne stvari namenile v bolj koristne!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 26. Mar. 2010 22:00

nanamiša napisal/-a:
PeggySue* napisal/-a:Cene večine oblačilc so takšne,da si jih lahko privošči marsikateri slovenski otrok.


to si ti misliš...


Nevem pa kdo bi bil tako bolan da bi otroku kupil kapo ali navadno jopco čez 200€, da ne govorim o obleki za 500€... Jah res lahko vsaka mama kupi obleko za 500€ pa ji potem od plače ostare recimo bogih 400€ ( da ne rečem manj)
In to otroku, ki bo oblačila prerasu že naslednji mesec. Bolano je to ja.


Ampak seveda je za tuje "zvezdnike" to drobiž. Kar je žalostno!



Ne da mislim,ampak vem.Na srečo nimajo vsi 400 in 500€ plače.
Nisem rekla,da so vsi slovenski otroci oblečeni po tej ceni.Če iz zgornje galerije povzamem povprečno ceno prikazanih oblačilc,je cena 150-200€ za kos.
Glede na očitke iz prejšnjih postov,da za zvezdniške otroke starši zmečejo miljone samo za garderobo,sem mnenja,da jih ne.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2010 22:03

Koliko denarja povprečne ženske zapravimo, pa ga nebi bilo treba. In tudi tega bi lahko porabile v bolj koristne namene. Samo da se gre tukaj za ogromne razlike v višini denarja, ki se ga "zmeče" stran.

Kako pa vemo, da si tamali dejansko ne želijo bit tako oblečeni?
Se mi pogosto zdi, da ima Katie boljši okus kot je tamala oblečena :lach: . Tamali si hitro izborijo, da se sami oblačijo (seveda ne ko komaj shodijo), potem ga pa težko pripraviš, da obleče nekaj kar on noče imeti na sebi. Pa imajo včasih zelo čudaški okus (in zabavne kombinacije :D).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 26. Mar. 2010 22:04

^^ Mah, verjetno si to večina navadnih "smrtnikov" misli. Verjetno so tudi zvezdniki, še predn so postali slavni, misnli, da oni pa že ne bi zapravljali tolko denarja za obleke, sploh za otroke k prerastejo recimo majčko po 3 mescih. Ko pa maš kr naenkrat tolk denarja v žepu, da si lahko še rit brišeš z njim, začneš gledat drugače na to. In če majo tolk denarja za kaj naj pa zapravijo, čene za obleke, avte, vile?
Meni se tudi zdi malo mimo, sploh to kar delajo s Suri, ma ni za 2x rečt, da bi tudi js sama to delala in hotla bit fensi, če bi bla slavna in bogata.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:05

potem bolj malo veš. Tudi če imajo plačo 800-900€ si bodo težko privoščili poleg vseh stroškov oblačilo čez 200€ :wink:

in ja da daš za en kos oblačila 200€ je neumno in bolano!

Jaz pa sem mnenja da jih. Tale en članek o tem ( mogoče clo ne ravno zanesliv) ne more dokazat nasprotno.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:11

*mala* napisal/-a:Koliko denarja povprečne ženske zapravimo, pa ga nebi bilo treba. In tudi tega bi lahko porabile v bolj koristne namene. Samo da se gre tukaj za ogromne razlike v višini denarja, ki se ga "zmeče" stran.

Kako pa vemo, da si tamali dejansko ne želijo bit tako oblečeni?
Se mi pogosto zdi, da ima Katie boljši okus kot je tamala oblečena :lach: . Tamali si hitro izborijo, da se sami oblačijo (seveda ne ko komaj shodijo), potem ga pa težko pripraviš, da obleče nekaj kar on noče imeti na sebi. Pa imajo včasih zelo čudaški okus (in zabavne kombinacije :D).


Ampak ko imaš enkrat otroka je zgodba drugačna in od začetka malo pozabiš na sebe ker želiš otroku nuditi najboljše (naj bi). Tko da primerjava kolko zmečemo me stran ni na mestu. In sploh to kakšna je razlika naše plače in plače "zvednikov", ki bi s svojim denarjem lahko marsikaj dobrega naredili.

Če jih mama od mejhnega navaja na takšna oblačila normalno da ne bodo vedeli da izgleda za 4 letno pužo nenormalno da nosi petke in obleko za 500€. Ampak je enostavno navajena na to.. Če punčki kupuješ normalno obutev, ki je prilagojena otrokovim nogam in hoji verjemi da ji ne bo pasalo da mora hoditi v petkah..
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 26. Mar. 2010 22:14

nanamiša napisal/-a:potem bolj malo veš. .


Nisi ravno prepričljiva,da veš bolje od mene,kaj jaz vem in kaj ne.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:16

glavno da jaz vem, glede na tvoje stavke, da bol malo veš o slovenskih plačah in o tem kaj je za otroka dobro.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Mar. 2010 22:17

Te male razvajenke so tako vzgojene.Vzgojene in navajene so, da prosti čas preživljajo po trgovinah, po parkcih-seveda za razkazovanje, v gl, vse se vrti okrog tega-lepa sem itd.
Če bi pa te puhoglavke otroke vzgajale v normalnem duhu že od majhnega, bi tamale bose raje hodile kot v petkah.Zdaj pa jim je to pač normalno , kakor je staršem normalno da ne šparajo na oblekah otrok.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2010 22:17

Seveda je ogromna razlika v višini dohodka. Ampak če recimor povprečna ženska na mesec zapravi za traparije 20% svoje plače, zakaj nebi slavna oseba isto? In še vedno verjetno večji % dohodka oni namenijo v dobrodelne namene kot povprečna oseba.

In še enkrat: to obleko za 500€ je Katie oblikovala in je del njene lastne kolekcije in zagotovo niso dali nič zanjo. Samo v trgovini je toliko vredna.

Ni prav, da otroci nosijo petke, ampak ne nosijo petke le otroci slavnih. Zanimivo, da so čeveljčki za petke za otroke v rednih prodajah (ne ravno v Sloveniji), ampak sem jih že v ogromno spletnih trgovinah zasledila in za presneto nizke cene

EDIT: zakaj je "samoumevno" da so vsi ti otroci razvajeni? Ne dvomim, da jih kar nekaj je, ampak ravno tako je lahko razvajen otrok revnih staršev, kot bogatih. In ker nosijo dražja oblačila zame še ne pomeni da so razvajeni.
Osebno jih pa mislim da nihče od nas ne pozna, da bi lahko dejansko rekel kater je razvajen in kater ne.
Zadnjič spremenil *mala*, dne 26. Mar. 2010 22:20, skupaj popravljeno 1 krat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 26. Mar. 2010 22:20

Ja sam če ciljamo na tiste res bogate slavne ljudi - pač majo višje plače in logično, da si bojo privoščli otroško obleko za 500€. Sej to se dogaja tudi z nami, sam da mamo mi na voljo manj ničel.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 26. Mar. 2010 22:23

eno in drugo je neumno...sploh če je tle otrok.

prav vseeno mi je kaj je katie oblikovala in kaj ne. kaj misliš da ostale kose oblačil pa kupuje za 20€? Mogoče je ta oblekca ena izmed najbolj poceni oblekc...

In ker nosijo otroci v sloveniji petke pa lahko slavni tudi.
Res nevem zakaj dajaš takšne neumne primerjave, ko pa veš da je ne glede na to v kateri državi in družini neumno da starši otroke oblačijo tako.
Če te pa tako moti da kritiziram zvezdnike pa lahko opreš temo o slovenskih otrocih in oblačilih pa bom tam enako skritizirala petke!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov