Otroci slavnih

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 08. Dec. 2009 17:09

Dodajam še zadnje slike "Suri na obisku v Španiji"
Men se ne zdi nič narobe,če starša punčko malo razvajata.Suri se mi ne zdi nek razvajen otrok.Prav nasprotno,v mojih očeh,je zelo lepo vzgojena deklica.
Očitke bi,če bi že mogla,raje delila zvezdniškim staršem,ki pa jih nikoli,ali zelo redko vidim ob otrocih.Dober primer za to je Madonna.Lourdes še vidim ob njej,ne morem se pa spomniti ene same slike,na kateri bi jo spremljal,samo njen sin Rocco.Tudi posvojena malčka sta redko opažena.Podobno razmišljam tudi o Victorii Beckham,Kate Moss,Jordan,Courtney Love...
Prav zato mi je Katie Holmes všeč,ker je praktično ne vidiš brez otroka.Zgledne mame so tudi Jennifer Garnier,Gwen Stefani in Heidi Klum.




Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 08. Dec. 2009 23:58

mater si naivna ;) a še nisi slišala za najete paparazze? tud angelina in pitt sta si jih najela že večkrat, med drugim tudi za tisto sceno na letališču, kjer so kao happy family. V resnici pa naj bi bili otroki cel dan pri varuškah. Pri katie pa me ne čudi da je skoz z njo(če je), saj kaj pa naj drugega počne? Igrati tako ne sme, vsaj ne v filmih, ki jih tom prej ne odobri in ji poda svoje dovoljenje.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 09. Dec. 2009 15:05

tole se mi zdi pa res mal pretirano. sej bi lahko kupil se kakšn avion, ladjo, vilo,...ne pa izkazval kolk dnarja majo na otrokovi garderobi.

to, da nosi pri teh letih petke je itak izpod vsazga nivoja, se pa sprašujem kaj bo to povzročilo njeni hrbtenički... iz take vzgoje ki jo tkole po internetu vidimo ne more normalen otrok zrast..sam še to se manjka da ji kašno đolo pržge tom da se zgodej začne navajat :roll:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 11. Dec. 2009 12:07

inaa napisal/-a:tole se mi zdi pa res mal pretirano. sej bi lahko kupil se kakšn avion, ladjo, vilo,...ne pa izkazval kolk dnarja majo na otrokovi garderobi.

to, da nosi pri teh letih petke je itak izpod vsazga nivoja, se pa sprašujem kaj bo to povzročilo njeni hrbtenički... iz take vzgoje ki jo tkole po internetu vidimo ne more normalen otrok zrast..sam še to se manjka da ji kašno đolo pržge tom da se zgodej začne navajat :roll:


Verjemi,da bodo tele petke naredile otroku precej manj škode,kot če bi imeli njeni starši tako nizek nivo tolerance,kot je tvoj.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 11. Dec. 2009 12:22

Še Halle Berry in njena Nahla. :)




Slika Slika Slika
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 11. Dec. 2009 12:52

^^ooo kak je šikana mala... ista bo ko mami... :love:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Dec. 2009 15:14

^^v tvojih očeh je zelo lepo vzgojena deklica...od kod pa veš kakšna je?Jo mogoče poznaš?In ne, z nobenega vidika petke niso zdrave, sploh pa pri tako majhnem otroku.... :roll:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 11. Dec. 2009 19:38

emanuela napisal/-a:^^v tvojih očeh je zelo lepo vzgojena deklica...od kod pa veš kakšna je?Jo mogoče poznaš?In ne, z nobenega vidika petke niso zdrave, sploh pa pri tako majhnem otroku.... :roll:



Jo ti poznaš toliko bolje,da lahko trdiš nasprotno?
Po mojih domnevah,deluje,srečen in zadovoljen otrok.Zato sem tudi napisala "v mojih očeh!"
Če nekdo joka,ni potrebno,da ga osebno ppoznam,da prepoznam žalost in obratno,če se nekdo smeji.
Za petke nisem nikjer rekla,da so zdrave.Smisel predzadnjega posta ni bil v petkah,ampak v nečem drugem.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 30. Dec. 2009 23:54

Se sploh ne ukvarjam z otroci slavnih tko, da nimam kaj dosti kometirat.
Tudi z slavnimi se ne obremenjujem, oz. ukvarjam. Razen s tistimi katerimi se moram, ampak ne zato, ker so slavni.

Ko se enkrat precej družiš s slavnimi ti začnejo it na jetra, ker vidiš kaj je to komerciala, režija,...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Dec. 2009 0:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 31. Dec. 2009 14:37

sirova štručka napisal/-a:Kaj potem komentiraš :lol:



Zato,da je povedala,da se precej druži s slavnimi.To je bistvo posta,saj je povedala,da se z njimi sicer ne obremenjuje. :)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 31. Dec. 2009 18:10

eni so ji pa pol fouš k se slavnimi druži...in to precej :wink:
Zivljenje je piskotek!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Dec. 2009 18:18

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:34, skupaj popravljeno 1 krat.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 01. Jan. 2010 2:04

inaa napisal/-a:eni so ji pa pol fouš k se slavnimi druži...in to precej :wink:


Se podpišem.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Jan. 2010 14:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 10. Dec. 2016 10:34, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov