opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Jul. 2005 21:14

Hm, jz sm pa 16 letna Ljubljančanka.. Po horoskopu sem škorpijonka ..
Sm eno pozitvno, več al manj nasmejano, mal zaflegmirano, zmedeno pa dost komunikativno bitje (baje clo preveč govorim).. Zdej jesen grem v 3.letnik gim... Za kasnej pa še ne vem, kam se bom vpisala.
Drgač pa rada športam (treniram namizni tenis .. pinkponk), če me prime ful rada tečem, poleti uživam ob špilanju odbojke na mivki :D, pozimi bordam, če se le najde cajt (pa učasih sm smučala), igram fuzbal, ... Ubistvu uživam v skor vseh športih! :) Kadar mi je dolgcajt, se ponavad spravm kej risat.. :) Obožujem poletje, morje, tople dni, sončka, sladoled, rozine oblite s čokolado, ... Em, rada potujem, pa upam, da mi bo ratal v lajfu čim več zanimivih stvari videt... Rada tut šopingiram (sploh če so kake razprodaje :D), žuram, govorim, pa bluzim naokol s prjatlcami.. ;)
Po videzu pa 165/55 (pred poletjem je bla kaka kilca manj, pa je šlo back up.. sam bomo zbil ;) ), laski so zdej že spet rjavi (prej sm mela bolj vijolčne - naravno ;D), oke mam pa rjavozelene.

Trenutno pa uživam v počitncah! :)
Zadnjič spremenil miikena, dne 12. Avg. 2005 12:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 29. Jul. 2005 9:05

Bom kr s slikcami :)

vedno :D , prevec :lupe: , :love: v zivljenje in mojga sončka, vedno za :musik: :bia: , sovrazim :argue: :box: , sem malo :irre: (odšetakana) na case me prime :evil: ampak me hitro mine :) no to je vec al manj to :)
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 29. Jul. 2005 9:32

stara sem 26 let, 90-60-90 (sej ne :P ), 173/59, 75b, čokoladne učke, barva las je zelo odvisna od razpoloženja, največ časa je pisana (svetli prameni, pa mal temnejši, tko da ful dobr zgleda)

obožujem morje, vse kar je povezano z avtomobilizmom, rada imam cestne motorje, obožujem modo, kozmetiko. še dva izpita mi manjkata (+diploma) pa zaključim s to ekonomijo. delam v zavarovalnici.

nekoč bi rada imela 3 otroke, hišo nekje izven LJ, psa, mačko, aja,pa ljubečega moža, pa zdravje pa dnar, pa da bi bli vsi srečni :D

to bi blo pomojem vse :D
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 29. Jul. 2005 9:53

stara 21, visoka 175, težka 58/59, ko sm 60 mam shujševalno :lol: , obožujem lubita, pa mojo mikeno mucko Luno, pa rada mam čufte, pa slivove cmoke, pa sladkarije. :lol: hm... Komi čakam, da grem na morčita - u nedeljo, ko pa pridem, bote pa slikice dobile in me vidle kaka sm u resnici :lol:
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
barby*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 15. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a barby* » 29. Jul. 2005 11:09

sem Barbara, stara 17 let, 174.5cm/51kg, temno rjave oči, blond lase...
rada mam: čokolado, frendice, nekatere živali, rada se učim jezike in potujem
Sem totalen frik na kozmetiko in modo :D
Self-respect is the fruit of discipline; the sense of dignity grows with the ability to say no to oneself.
A. J. Heschel
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Avg. 2005 19:12

Sm Irena. Stara sm 18. Trenutno mam srednje dolge oranžno blond lase, drugač pa rjave v originalu... mam pegice:D ...visoka sm 177cm težka 59kg... čokoladno rjave oči... obožujem dobro musko, pa skoz visim na kompu... treniram športno plezanje :D ...trenutno mam namen se preizkust v manekenstvu itd... sam bomo vidl kaj bo :roll:... jp, pa hodm na gim kr... aja, pa full rada visim u kafičih s frendicam, pa hodim na koncerte...
Uporabniški avatar
petyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a petyka » 11. Avg. 2005 18:22

petra,15,164/47
rjave dolge laske,zelene oči
rada mam jezike ,potovanja....
ukvarjala bi se z modo/oz. bi bla modna oblikovalka
rada mam mango&melono
najraj nakupujm
mam vlik frendic pa frendov k jih mam zloooo rada
sm komunikativna,trmmasta,sitna(kdaj-sam ne preveč :P)
rada mam živali sam du zdj mam slabe izkušnje z njimi
rada ga žuram,rada sm na morju...s frendicam....
to sm js :D :D :D :D :D :D
I just want 2 hold u again
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 12. Avg. 2005 10:13

no še jst probam ....
torej, sem deklica z imenom Tina, stara sem še 17 let ( še mal pa bo konc traparij :D ) , mam rjavo-blond lase, velka ( oz. mala) sem okol 167cm, težka okol 51 kil. Zejle grem v 4.letnik gim kr, kam bom šla naprej še ne vem ( jaoo nej bi kdo pomaga :D ). Drgač sem pa zelooo čustvena ( včasih čist preveč), hitr opazim kaj se dogaja okoli mene, znam hitr zamert ( pa pol tut kmal odmert :wink: ), sem tipična škorpjokna ( vsaj po večini), trmasta, znam se potegnt zase, in tut hitr skregat, če je treba. Včasih cel Slika , lohka pa pravi :twisted: Zelo me skrbi za ljudi, ki jih imam rada, in zanje bi storila vse! Slika
Trenutno ( no že 8 mescov ) me razganja od zaljubljenosti Slika
Aja rada nakupujem, spoznavam nove ljudi, potujem, žuram ... včasih sem bila zelo sramežljiva, zej sem se pa že kr popravla ( če bi lohka temu rekla tko Slika ) in sem ratala komikativna, pa zelo odprta za ljudi.
Imejte se radi, pa uživejte!
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 12. Avg. 2005 11:19

Ok no sej ne vem, če sm se že opisala, ampak zdele mam lih čas :D

Sm Sara, stara sm 17. :) Prhajam z Gorenjske, ok sej nism toooook škrta. :)
Rada spim, jem in opravljam ostale življenske procese. :D Poleg tega še zapravljam denar (ki ni nujno moj).
Zdej grem v 3. letnik Gimnazije Kranj (če nardim popravca :evil: ), naprej bom šla študirat angleščino al pa slovenščino - bomo vidl.
Preveč časa preživmi za računalnikom in tos e tud pozna na mojih ocenah. Poleg rač. pa rada berem (samo ne knjig v povezavi s šolo), pišem (pa ne dnevnika ;)). Pa preveč govorim pa velikrat ne premislim kaj rečem, in pol sm pa jst tista ta ''grda''. :)
Mam velik kolegov in kolegic in lahko rečem da so zame, poleg družine seveda, najpomembnejši. :)
Aja, ne bom pozabla oment, da morm nujno shujšat k sm toooook debela :cry: (170/65)

ok, tole je bil joke, če kdo ni dojel :D
(sorry če že mal najeda ta fora)

No zdj pa res konc k samo še bluzim. (aja, to je tud ena izmed mojih lastnosti ja ... )
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
Petra5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 14. 4. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petra5 » 12. Avg. 2005 18:32

No pa še moja malenkost :)

Khm khm .... sem 21 (skor 22) letna levinja (rd 21.8) :lol: , ki študira pravo in upa da ga bo enkrat doštudirala :evil: . Drugače pa sem velika 170, mam tam od 57-60 kg, odvisno od letine :lol: . Kaj me zanima, hmmm... full mam rada živali :D , pa rada klepetam, joj pa nesmem pozabit svojih prijatlc :bussi: :love: , (BTW lupčka sAdie in josephin :D ), s katerimi premlevamo vse možne intelektualne teme. Joj pa obožujem sladkarije :D.
Kaj še je takega... pa nevem, prite na kavo pa me boste spoznali :D

PApa :bussi: :bussi: :flower:
Qualis vita finish ita
Uporabniški avatar
Pepsi Kola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepsi Kola » 28. Sep. 2005 16:24

evo js sm pepsi kola. muska, ciki, pivo... to je moj opis :bia: :razz:
ninaf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ninaf » 28. Sep. 2005 17:40

Hellow! Jst sem pa Nina, stara sem 24 let in sem zaenkrat še študentka. Po horoskopu sem bikica in večina lastnosti bikic zame drži. Moja značilnost je ljubezen do motorjev in bajkerstvo nasploh (kljub temu da sem zadnje čase malo ven iz tega), muzika (hard rock in heavy metal), že večkrat sem bila pa poimenovana od določenih osebkov, da sem mal filozofska in predvsem nora. To je pa dovolj podatkov, da tisti, ki me poznate, veste točno kdo sem.
Uporabniški avatar
Balkanski dečko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: mal izven lj ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Balkanski dečko » 30. Sep. 2005 10:16

Živjo jest sm Dejan, star sm 23, študent. Višina/teža=192/82. Rjavolas in temnih čokoladnih oči :D Mal se pa morem norca delat.

Rad poslušam različne vrsti glasbe(rock, narodna, rap, house...). Hobiji: basket, futbal, barski športi :lol: poleg tega rad hodim v hribe.( pač čoban čuva ovce :) )

Pa ne bi se registriru, če ne bi občudoval žensk :cool:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Sep. 2005 10:22

Jest sem pa Nuša iz Prekmurja :D Novembra bom stara 21let ( :cry: ). Drugače pa sem trmasta,rada berem knjige,žuram,obožujem pivo in žganje :) Po horoskopu sem škorpijon (bi rekla,da še kar tipičen). Velika (oziroma majhna) sem 160. Mam rjave lase,pa zelene oči.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 30. Sep. 2005 18:27

hm.....haha,sem martina iz ok,ptuja in čez teden sem v mb,zarad šole :flower: ,drugače kot že po mojem nicku vidite sem škorpijonka :freude: in ponosna na to,ker sem res tipična škorpijonka, :respekt: hehe,drugače sem velika celih 163 al pa 164 cm,hehe in mam 51 kg.
v prostem času...hm....lenarim in spim :snoopy: :sleeping: :muede:
in hm......kaj še......no name se človek lahko zanese(približno hehe)...in kaj vem...to je to..... :kleeblatt:
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov