opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 12. Maj. 2005 13:25

hm, no pa še js.. torej 20.12. bom stara 20 let, kar pomeni da sem strelec po horoskopu.. ne vem kaj naj bi blo značilno za strelce, no js sem precej trmasta, pa preveč ljubosumna... zelo rada govorim če sem v pravi družbi, sem pa zelo sramežljiva oz. tiha če nekoga na novo spoznam (ponavadi). ful rada se smejim, rada poslušam muziko, plešem, pojem-čeprav nimam posluha :) pa rada se rolam, plavam.. obožujem poletje in morje Slika ..
no drugače pa prihajam iz Koroške, imam brata ki je tri leta starejši od mene in si z njim delim sobo... sem študentka prvega letnika Fakultete za organizacijske vede v Kranju in med tednom prebivam v študentskem domu.. aja, pa rada mam mojga Mateja :hearts: in ga med tednom zelo pogrešam ko nisva skupaj.
rada mam tud cimri Bojano in Ireno..

evo, to je bolj ko ne vse :D upam da nisem preveč zamorila :)
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Playfull
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: Tu nekje blizu

Neprebrana objavaNapisal/-a Playfull » 23. Maj. 2005 19:24

Stara bom 25 let, visoka, rjavolasa, "miks" ovna in bika- oba imata rogove, torej sem trmasta, potrpežljiva, vzdržljiva, požrešna, kronično nezadovoljna in zahtevna. Sem popoln realist.
Še študiram- treba je uživat (MB), sem iz Celja.
Nimam pojma kaj naj napišem... bom raje končala, predno bo tole kot ženitni oglas ali prošnja. :oops:
Lp vsem!
Živemu človeku se vse zgodi!
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 23. Maj. 2005 21:07

sem iz Maribora , 18.8 bom stara 18 let - tipična levinja , trmasta , ognjevita , energična , strastna , predana , vedno pripravljena pomagat , komunikativna , večni optimist .. sem totalno zaljubljeno bitje , ampak še vedno si najdem čas za prijatelje .. rada žuram , hodim po partyjih , obožujem techno in house , anti - droge , za - alko , kadilka (ki je že 20x probala nehat) , internet odvisnica ....

i think that's enough :D
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 04. Jul. 2005 15:29

Hoj!

Star 27 let ,181/81,temne polti ,črne lase temno rjave oči...
Delam v ekonomski stroki...mi je mama rekla,da že ko sem bil majhen sem imel rad denar v rokah,pa ne vem zakaj,he,he... :oops:
Hobiji: fitnes,borilne veščine,plavanje,šah,odbojka ,ping pong,košarka...

Drugače pa se rad smejim in zabavam...obožujem morje,sonce,vročino...
obožujem ženske in žensko družbo...
Aja,hvala,ker obstajate,rad vas imam vse!!! :knuddel: :bussi:
Aja,to če sem zaseden ne bom povedal,ker potem bo zgledalo kot ženitni oglas vse skupaj,he,he :rofl: :D

Lep pozdrav!
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 04. Jul. 2005 15:30

Živjo!
Ime mi je Irena/17let/naravno blont-barvana na rjavo/zeleno-rjave očke,nosim očala roza okvirji hihii/159cm/60kg.
Zanima me moda,avtotuning no avtomobilizem na splošno in motorji nad 500ccm,imam starejšega brata(28let),zelo rada se pogovarjam o različnih stvareh-zanima me skoraj vse...
Imam veliko prijateljev in znancev ki bi me opisali kot divjo,optimistično,vedno nasmejano punco ki je zelooo radodarna in vedno pomaga 24ur na dan sem dosegljiva za svoje kolegice ni važno kaj počnem.. :oops:
Rada paotujem rada ga žuram...party so obvezni
Poslušam elektroniko-techno,house,psytech,hardtech,hardhouse...
Obožujem lepe in drage stvari...hitre avte in seveda predelane..
S tipi nimam lih velik sreče,za to pa se zelo rajši posvečam sama sebi in kolegicam ter kolegom
V življenju hočem prilezti to svojih ciljev..šola mi ni v veselje pa tko
sem po srcu divja žurerka in adrenalin mi leži zelo blizu srca..
Ljubim hitrost
to bo to za enkrat o meni če se še kaj spomnim pa še kaj dodam :D
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 04. Jul. 2005 18:04

Oh, kera tema... :D

Jaz sem pa Sway (za frende). Moje pravo ime je Tjaša (kot sem že nekoč omenila v neki temi)
stara sem (komaj) 17 let, visoka pa malo čez 165cm, težka pa več kot zgledam (po karakterju mislim :D ), drugače pa mam 50 +/-1 kg.
Temno rjavi (čokoladni) lasje + rjave očke.

No, da ne bom preveč nakladala o zunanjosti (ker to itaq nikogar ne zanima :razz: ), vam lahko zaupam še da sem strašno sitna, sarkastična, pa včasih tudi zlobna oseba.
Da, držite svoje otroke stran od mene, ker nisem dobra družba. :lol: Noro, noro sem zablujena (zaljubljena, ja), pa noro rada visim pred mojo "kišto" pa gnjavim folk (chatam).

Okay, mislim da sem končala... wiiiiii... kakšno olajšanje. :lach:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 04. Jul. 2005 19:57

Hej!

Sem Tadeja. Stara 17 let. Imam kratke (do ramen) črne lase, zelene očke, sem bolj temne polti.....
164/53(saj vem PREVEČ!!) :jok:
Rada ga žuram, imam velik frendov in frendic.
Delam tudi neumnosti.
Sem samska-trenutno.....
Poslušam večinoma rock in rap!


LP :flower:
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 04. Jul. 2005 22:08

no pa se bom še jaz opisala :D

sem 21-letna punčka, ki ima rada vse lepo. To pa pomeni mojega lepega lubija, lepe živalce, lepe cunjice, itd :) imam temno rjave oči, svetlo polt in temno rjave valovite lase. Sem kar visoka (177cm).
rada nakupujem, spoznavam nove ljudi, itd. najbolj od vsega pa me zanima vse v zvezi z lepoto in stilom! Rada imam glamurozne stvari- od cunjic do modnih dodatkov in čeveljcev :D Aja da ne pozabim, moj fetiš so čevlji in po svoji zbirki bi se skoraj lahko enačila z Imeldo Marcos :lol:
Drugi o meni pravijo da sem nemogoče trmasta, če se v kaj zapičim :D sicer pa menim, da sem prijazna in ZELO komunikativna oseba - štrene oziroma besed mi nikdar ne zmanjka. Sem prava klepetulja :D

Sicer pa sem študentka FDV, politologija, javna uprava. Moji največji in edini ljubezni je ime Denis :love: :hearts:
Zadnjič spremenil La*Perla, dne 12. Nov. 2005 10:32, skupaj popravljeno 2 krat.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 05. Jul. 2005 8:18

Urša --> 23. Po horoskopu oven. Doma večkrat tečna, če se razjezim se pazi, ker verbalnega poraza ne priznam nikoli. :wink:
Študiram angleščino in zraven delam kot manekenka. Doma sem iz dolenske iz ene majhne vasice in imam novofundlandko Kiaro, ki jo obožujem. :D Imam tut nadležnega starejšega brata in kar precej starejšega tipa (isto Markota :) ) s Hrvaške.
Kot oseba sem... Pravi oven, poleg tega pa ne ravno ful družabna. Imam bolj malo tesnih prijateljev, ker jih niti ne rabim in me v bistvu skoraj utesnjujejo. Zelo sem rada sama in mi ni nikoli dolgčas. :)

Aja, kako zgledam... Ful suha in kar precej velika, malo pobarvane lase (vsi mislijo, da sem naravna rdečelaska :wink: ). Sicer pa mate slikco... :)
Uporabniški avatar
dakota*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 3. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dakota* » 05. Jul. 2005 13:28

no .. še js .. ,) sm tanja, stara 17let in sm iz okolice kamnika .. kličejo me tanjica.. tajna.. tančk.. .. hodm na šcrm kamnik, smer ekonomski tehnik (falila, zdjbom mogla na konc še maturo delat za fdv ,p ).. hmm.. najrajš sm zuni na coffee/pjački s frendi & frendicami, ker ko mi je dolgčas mi čas tko fulful hitr mine.. drugač pa rada sanjarm.. obožujem morje.. mm.. u prihodnosti bi se rada naučila bordat ,) drugač pa ne maram lažnivcev pa zahrbtnih ljudi.. hm.. .) ful rada pomagam.. drugač sm pa u družbi še nepoznanga folka ful tiha.. ko se pa spoznamo pa to me je pa zlozlo težko ustavt..

mam še brata k je dve leti starejši od mene in sm ful vesela da ga mam, ker mu lohk zaupam in se fulful dobr zastopva.. najrajš na svetu mam pa svoje frende&frendice ker mi vedno stojijo ob strani.. res nvem kaj bi brez njih in si sploh ne upam pomislt na to.. ,)
zame pravjo da sm prjazna.. js pa zase milsm d sm lena ,),) pa rada bi šla za kkšne dve leti u london.. ker ful rada potujem .. ,) cilj u lajfu.. rada bi mela eno sweet familijo pa da bi postala modna novinarka/ karkoli u povezavi z modo.. ,) jp.. taka sm ,),)
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 05. Jul. 2005 21:00

no pa dejmo en opis da bo konc kreganja:
sm janja, drgač me pa kličejo janča, janč in podobne izpeljave... stara sm 18 let, živim u enmu srednje velikm kraju na notranjskem, u jeseni grem u 4.letnik gimnazije postojna, pol pa mislm študij nadaljevat al n afdvju al pa na ekonomski fakultet....
kar se fizičnga izgleda tiče: sem velka celih 160 cm.. :ja: čist zares ker me nekateri hočjo pomanjšat... :D , barva las se stalno spreminja, pred dvema dnevoma sm prašala prjatlco kašno barvo mam zdej pa je rekla da nek med sprano-rdeče-rjavo, kar pomeni da bo treba kmal k frizerju, valda pade pol tud druga barva :D , barva učk je nedoločljiva :nixweiss: odvisno od razpoloženja....
drgač sm pa hudo klepetavo bitje, baje :gruebel: , čeprou jst vse to zanikam, prav tako kot to da sm površna, prehitr sklepam, ne zdržim pet minut pr isti stvari..itd..
drgač pa rada rolam, žuram s frendi :bia: :tanz: , hodm na kofetke in spim med poukom, aja pa da ne pozabim, dost časa prežvim tud za račulnanikom
no to bi bla jst, kratko :wink: in jedrnato
:hallo:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
M!SSUNDAZTOOD
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 14. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a M!SSUNDAZTOOD » 23. Jul. 2005 16:15

še jst, še jst :!: :twisted:

15 let........DOLENSKA :!: :twisted: .......r.d. -- 8.1. -- kozoroginja........... :cry: ..........spet bom začela o kozorogih.........pesimisti, zadržani, sramežljivi, pogosto zaprti vase, NAGNJENI K SAMOMOROM :cry: .......me je že minil...........kej druzga napišem drugič........hujši del je že za mano........

zadnje čase sm res obsedena s horoskopom.........

hmm..... :roll: :?
Zadnjič spremenil M!SSUNDAZTOOD, dne 16. Avg. 2005 13:19, skupaj popravljeno 1 krat.
SH!T HAPPENS........
Uporabniški avatar
KillerPrincess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 22. 7. 2005
Kraj: Ljubljana-Šentvid

Neprebrana objavaNapisal/-a KillerPrincess » 23. Jul. 2005 16:58

No, bom pa še jaz napisala nekaj o sebi. :clowm:

Sem petnajst letna Aleksandra, rojena 16. julija 1990, po horoskopu Rakica, torej sentimentalna, vztrajna, odločna... :blah:
Zanima me ogromno stvari... Kot naprimer moda, tuji jeziki, zgodovina, drama, narava, glasba, literatura, rada potujem :francais:


Hm, več se pa ne spomnem, če me bo zamikalo, bom še kaj napisala pod EDIT :idea:
Carpe Diem
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 23. Jul. 2005 17:05

no, še jst

simpatična triindvajsetletna primorka, trmasta, sanjava, včasih mal domišljava... rada imam družbo, sovražim osamljenost. ambiciozna, optimistka.
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 23. Jul. 2005 19:18

pa da se še jst opišem :D ime mi je maja,prhajam z lj natančneje z rudnika :) ;) drgač sm stara 17!4.3. bom stara 18 :) se prav da sm ribica :) em..treniram že 7 let ples :) drgač pa ne morm brez svojiih prjatlov :D užiwite
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov