opiši se ;)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 16. Jan. 2006 17:35

nop... sm prblizn skjos na istem 52,53,54.... hocm tistih mojih 50kg, pa nism lih talent za hujsanje :D
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 23. Avg. 2009 17:21

Evo mene, da mal obnovim temo pa čeprou ne mislm izdat usega, kar bi me preveč razkrival :)

Kot že moj nick na forumu pove imam rada sneg in s tem tudi zimo ter zimske športe, predusm smučanje. Tut sicer obsedena s športom, med drugim kolesarjenjem, sploh če se gre za vzpone in meni neznane lokacije, ki jih na ta način bolj spoznam. Obožujem tut gore, sploh če meji na plezanje, v prihodnosti bi se mogoče tut tega naučila in šla na kako zimsko turco z derezami v Dolomite. Rada spoznavam nove kraje in nove ljudi, tako da z veselm dnarček utaknem v kak potovanje, ki jih doslej na žalost še ni blo velik, toda študentska leta mi bodo zagotou dale še velik priložnosti. Tut morje bi pomoje zlo vzljubila, če bi bla več tm, je pa res, d mam rada destincije, kjer loh počnem še kaj druzga kot kopanje in sončenje, ker nism tip, ki bi lohka sam izležavu. Nasploh sm rada obdana z veliko ljudmi, predvsem prijatelji (pa naj bodo to moški ali ženske). Zdej že skor da en let zalublena u svojga fanta. Velikrat sanjarim, učasih se mi zazdi napisat kak romantičn verz, pa čeprou pretirane pocukranosti ne maram. Učasih sm preveč lena, običajno nikol ko se gre za šport, delo (kakršno koli že) in služenje dnarčkov, prevečkrat pa za študij, pa čeprav me zanima in si ga res želim uspešno končt. Moj študij je v naravoslovju in mislm, da bom moje želje in ambicije fajn prepletla z njim. Če mi bo ratal bom oktobra v 2.letniku, kmal bom stara 20 let. Sicer pa zlo rada govorim, pravjo da mam tut precej filozofa v sebi, vlikrt zadeve preveč zakompliciram in vse kar se mi dogaja v življenju preveč analiziram, no saj vidte kako dolg je ta moj opis. Drugače sm pa privrženc raznolike muske, predvsem elektronske. Sicer me pa redko najdete v lokalih, diskotekah in podobnem, ker mi zadnje čase ni več tolk do tega (more bit že extra dogodek), tut alkohola ne pijem več, niti ne kadim.

No, tolko o meni :)
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 24. Avg. 2009 6:32

Moje ime je Mojca,stara sm 26 let,sem iz Ljubljane(Dravlje),imam eno sestro in 5 pou bratov :D ....Študiram nič,imam poklic ekonomskega tehnika,delam kot dispečerka v taksi službi,rada imam šport(odbojko sploh),prijateljice,družino,živali,sploh pa svojega lubija wiiiiiii moj moj Denis,skupaj sva skor 2 leti and we love each other :cool: ....No to je to zaenkrat hehe :lol:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
...Princeska...
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 24. 8. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ...Princeska... » 30. Avg. 2009 18:33

....
Baby if I act like that, flipping my blond hair back...
fashionable
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 18. 8. 2009
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a fashionable » 20. Sep. 2009 11:41

Sem Tjaša iz okolice Kranja .. Stara sem 16 let - ena mlajših na temu forumu kar pa še zdaleč ne pomeni, da tudi neumnejša:)
Moje sanje so, da bi postala priznana modna oblikovalka ali modna novinarka ali stilistka , karkoli, da bi bila v tem biznisu ..
Obiskujem tudi temu primerno šolo..
Na sebi sem zelo ponosna na svoje zrelo razmišlanje in osebnost in na dejstvo, da nikoli nisem/nikoli nebom bila kot moje vrstnice..
Ne kadim, ne pijem in sovražim droge! Vse to so samo razvade za katere sem se že pri svojih rosnih 13 odločila, da nebodo del mojega življenja!
Sem srečno zaljubljena v starejšega fanta in odločena, da je on tisti s katerim želim ostati za vedno.. Ni nekakšen najstniški stavek, je resnica in dokaz je moja ljubezen..
V prostem času rada skiciram, oblikujem obleke, plešem in uživam ob nostalgičnih pesmih..
Moje slabe lastnosti so, da sem ekstremno nesamozavestna , kdaj trmasta, čokoladoholik in da se preveč sekiram..

Torej živahna punca polnejše postave,ki ima razčiščeno v glavo kaj želi bit, kaj hoče imet in kakšna je.

Lp, Tjaša:)
"The best color in the whole world, is the one that looks good, on you!" - coco chanel
Neja46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Neja46 » 05. Sep. 2015 20:35

Ime mi je Neja in sem iz Nazarij. :) Rojena sem septembra zato sem po horoskopu devica :D Imam 2 starejša brata in eden ima na isti dan kot js rojstni dan :D Všeč so mi avti posebej AUDI-ji in nora sm na motorje :razz: :) Ko bom velika hočem imet AUDI-js RS6 in motor Suzuki :cool: Če govorimo o fantih :mrgreen: všeč so mi vsaj 1leto starejši :) všeč so mi visoki, temno/zlato lasi, preprosti,ljubeči in ne preveč drobni ampak malo mišic morjo pokazat ;D Rada bi postala priznana frizerka :wink:
V prostem času rada počivam, grem ven tudi do jutranjih ur, gledam za fanti, občudujem bratov motor in uživam. Upam da bom spoznala fanta svojih sanj,si ustvarila družino in lasten dom.
Torej sem punca srednje postave ki ve kaj hoče in upa da se ji sanje uresničijo. :lach:
Pozdravček Neja :) :razz:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov