Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 11. Apr. 2008 21:52

Jooj dans mi je bla tuk dobr oblečena..sexy res ;) Sam ta frizura,njen frufru..bruh :D matr da mora vedno neki kazit.. :?
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 22:30

joj js sm se tko smejala tej njeni današnji frizuri...jao :roll: :D
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 11. Apr. 2008 22:46

Meni je to najbolj nagravžna ženska kar jih poznam.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 22:50

ma kaj je blo sploh s tisto njeno afero?? o kšni pogodbi se gre??
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Apr. 2008 23:02

Preberi prejšnjo stran (ali še eno prej)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 23:06

no pa sm :D ah brezveze...zdej se bojo pa še tožarili...je pa res malo nelagodno...zdej je pršla ta afera vn, ona pa danes na BB-ju profesionalna :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 23:40

jah več dnarja bojo dobile od tožbe, kt pa od playboja ane.. mah ni tle nobenga moralnega ozadja, samo keš
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 12. Apr. 2008 9:04

a mogoce kdo ve, zakaj se je slo med bb, ko so se tk smejali, ka so ble to za ene fore?
Uporabniški avatar
nokia_b
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 4. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nokia_b » 12. Apr. 2008 9:07

js temu spet rečem fayn reklama...ti slovenčki bogi, povprečni drgač ne pridejo do reklame kot tkole...
je pa dvojna reklama seveda: uni dve wannabe famous in playboy..
djte no, mene ne bo nihče prepričal, d so na playboyu tok neumni, d neb vedl, d so tuje fotke brez odobravanja za objavo pač prepovedan material in da sledi tožba...
klin se s klinom zbija, lepo vas prosim, sploh je pa tale naš svet "javnih oseb" tok smešen in neumen, d že boli... dejansko mi je slabo, k jih gledam..
na tv se itak da še sam rtv dnevnik pogledat, pa kako konkretno oddajo o resnih temah. to še prebavljam.
da o glasbi splooooh ne govorim..
kšna derenda in alenka godec sta še lpo poslušljivi (pa še kšni zlooo redki), pr drugih se pa bojim, d bom drisko dobla..
čas je, d se te medijske face mau zamenjajo in d če smo že prsiljeni jih gledat, ker nas posiljujejo s tem, pol naj bo ta folk vsaj na nekem nivoju..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Apr. 2008 9:13

nokia_b napisal/-a:ti že veš..
a veš, d je najbl nor človk tist, k se ne zaveda svoje norosti...

morala bi kdaj oment sanji, d te za PR vzame.. :D
al pa vsaj plača, d jo tkole strastno braniš povsod :D

Se kar strinjam s tabo. Ni panike, če pokomentiraš sem ter tja v celebrities kakšno temo o zvezdnikih, ampak biti prisoten skoraj na vsaki strani določene teme (in to v temah, kjer je po 100 in več strani :eek:) pa se mi zdi skorajda absurdno. Če ne zaradi drugega, potem zaradi tega, ker mora imeti takšen človek res ogromno prostega časa, kot drugo pa, da mora biti že malodane obseden z določenimi slavnimi osebami. :?
Back to the topic: dam prav Groharjevi in Osenarjevi (čeprav mi gresta že od začetka na živce) ker sta s fotografom podpisali pogodbo, da objavi njune slike samo v ameriški izdaji Playboya, ne pa tudi slovenski.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 12. Apr. 2008 9:18

uh uceri je bla oblekca res lepa.. sam tista frizura, no comment haha
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 12. Apr. 2008 9:23

^^ se strinjam ja
sam ti kilika bi si res lahko ustvarla lastno življenje, kr nism edina, ki je opazla, da si več časa na netu kokr u resničnem živlenju. :D mislim da sem te še na eneparih drugih forumih vidla da maš že ogromno objav, pa na myspace-u si rekla da maš ogromn folka za prjatle... men se zdi tole patetično, sploh kr ma usak lahko na myspace-u čez 1000 "prjatlov", če dodaja same pomembneže. :roll:
in ja, nina mi gre že prav na živce s tem BB-jem, ker je usak dan ob osmih ta njena oddaja in pač ne moreš spregledati. sicer ne spremljam oddaje, me pa moti, da mora bit to usak dan, kr bi na kanalu a lahko bil takrat film al kej drugega zanimivega.
drgač pa se moje mnenje nanaša na to temo in nisem čisto nič OT.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 12. Apr. 2008 11:14

valda. ti veš kje sm jst in ti veš kok časa česu namenim. Yeah, očitno si mi oddajnik na rit prlepla. Aja ne, ful časa očitno prežviš na netu, da si tok obveščena o tem kok mam kje postov pa kok mam kje kolegov dodanih. kaj so pa na tem foumu pol tiste, k majo po 2k pa 3k postov? Prot mojim 400 pa še neki je to ogromno. Sanja se ti ne kaj se v mojem lajfu dogaja...pojma nimaš o meni. Tko da zapri kljunček.Če mam čas da po forumih skačem je to moja stvar. Moja osebna stvar v karo se ti nimaš pravice vtikat. In sicer, kaj ti veš kdaj sm na forumih? Mogoče med predavanji, na šihtu, doma? A tolk veš o meni da lahko pišeš take gluposti? Pomoje sm u 20 letih prežurala pa dala skoz tok bolečih stvari ...več k marskera 30 letnca. Tko da ne men predavat od mojga lajfa pa od tega kaj naj jst ustvarm. Ustvarla sm marskej...tko da mi nehi prametvat pa se pobrigi za svoj lajf. Pred svojmu pragom pomet, pol se pa vtiiki v druge. Kaj jst u lajfu počnem je moja stvar. Tko da back off pa se brigi zase.
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 12. Apr. 2008 11:39

:lach: chill! tebe pa stvari hitro spravijo s tira, da moraš zdaj tu razlagat kaj si že vse skozi dala, da bomo ja obveščeni. človeku ni treba bit cele dneve na netu, pa vidi, če enkrat dnevno skoči na par strani, da je neka oseba na vseh prijavljena in ma povsod besedo zraven, pa za karkol že gre. :wink: aja, in če si ti med šihtam na netu, bohnedaj da to izve tvoj šefe, razen če maš u izi šiht, da maš cajt in dovoljenje med delovnim časom sodelovat na forumih. :gruebel: in od kdaj se merijo izkušnje po tem kolk prežuraš u mladih letih? hm, tle ne vidim nobene povezave, tko da ne vem kaj govoriš kr neki. pol tut ti ne morš govorit kaj je kdo dal skozi u lajfu, k se primerjaš s 30-letnicam oz. da si dala več skozi. in še neki, naslednjič se ne tok ponavlat:
tko da mi nehi prametvat pa se pobrigi za svoj lajf

Tko da back off pa se brigi zase

če že sama pametuješ na vseh straneh, tut jst loh povem svoje mnenje!
zdj pa back to the topic in NACI na use naslednje poste, ki se ne navezujejo na temo.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 12. Apr. 2008 11:43

Ok Ontopic: Ninino rezgetanje v mikrofon mi ni všeč :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov