Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 06. Apr. 2007 11:36

Nini vsaka čast. :D
Vse kar je povedala je res in se strinjam z njo.
Vedno bolj mi je pri srcu. :razz:
Pa tudi luštkana je bila včeraj zelo... <3

Alma je imela pogled kot bi bila zadeta. :roll:
Špela pa podn od podna definitivno... :tot:
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 06. Apr. 2007 11:38

Nina se mi zdi ful luštna, pozitivna oseba. Vlogo voditeljice dobro opravlja, vsega se loti in zato respect :) Mi pa tud gre včasih na živce tist njen konjski smeh (sploh v SŽ). Ona mi je tak neki srednjega, ne morm rečt da jo obožujem, niti da je ne prenesem.

Tale njen spot je res primeren tud za izven meja Slovenije, sam pesem je pa... Podn :tot: Bi lahk kej bolšga skupi spacala, glede na to, da že kako leto govori, kako dela na pevski karieri in da je končno dobila en dober komad.
...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 06. Apr. 2007 11:41

ciber_girl napisal/-a:Nini vsaka čast. :D
Vse kar je povedala je res in se strinjam z njo.
Vedno bolj mi je pri srcu. :razz:
Pa tudi luštkana je bila včeraj zelo... <3

Alma je imela pogled kot bi bila zadeta. :roll:
Špela pa podn od podna definitivno... :tot:

alma ima tak vedno on pogled ?!?! wtf :D pol pa kako zanimivo zraun prbije
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 06. Apr. 2007 11:48

"moji otroc bojo ponosni na svojo mamo, ker jih bom tko vzgajala."

:lol: :lol: :lol: :lol:
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 06. Apr. 2007 15:55

Ko ji je Tomaž Domicelj rekel, da bo kmalu vrjetno začela hodit z kakšnim scenaristom/producentom in je rekla "Haha, si se malo pošalil" in je rekel: "Ne." :rofl:
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 06. Apr. 2007 16:29

Ja Nina je res ful uredu osebca... še posebi učeri po tv-ju se je ful uredu obnašala pa to..
go nina!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 06. Apr. 2007 16:36

choco.cat napisal/-a:Ko ji je Tomaž Domicelj rekel, da bo kmalu vrjetno začela hodit z kakšnim scenaristom/producentom in je rekla "Haha, si se malo pošalil" in je rekel: "Ne." :rofl:

ja ne :lol: prvo je bil tisto kako se že napiše đermo? zdaj ta ivo, zaj pa more še sam okorna da bo še muvi star :lol:
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 06. Apr. 2007 17:01

Ah en folk tle pa res zna sam blatit!
Me zanima kako tiste, tisti, ki pravijo, da Nina ne zgleda dobro, zgledajo! Tudi meni ni vedno najbolj lušna, npr. ob nedeljah, ko pove za nominacije. Sam sm pa po eni strani zadovoljna, da ni vedno popolno namazana in urejena- tako pokaže, da je tudi ona čisto navadna punca, ki ima napake, ki se dajo lepo zakrit s pomočjo stilistov, maskerjev, frizerjev!

Drugače pa občudujem njeno samozavest in to, da je pri le 23-ih tako uspela! Mislim, da ji tisti, ki jo blatijo, le zavidajo njen uspeh! Ker če jo res tako sovražijo, potem sploh ne bi kliknli na temo Nina Osenar, ker se jim ne bi dalo brat o njej! No razen če so tko bogi, da iščejo v tej temi kako sočno o njej, da bi se naslajali ob njenem morebitnem neuspehu!

In ja... mislim, da ima super glas in tudi izgovorjava se mi ne zdi napačna! Glede rich bitch sm pa tudi jez misnla, da misli na svoje bogastvo in mi je blo hecno na začetku, po drugi strani pa me je spet navdušila s tem, da ima jajca kej takega pet in mal sprovocirat zlobne jezičke. Sam sm pa prebrala, citiram:˝Rich Bitch se navezuje na to, da sem osebnostno bogata kuzla in ne na to, koliko imam v denarnici! (smeh)˝ Očitno se zna zajebavati tudi na svoj račun, a ne? :)

Nasveti za shopping- to je njena idejo za oglase in valda, da bo to nonstop uporabljala, kot pač eni nonstop uporabljajo: Dobimo se po oglasih, itd.

Pa še enkrat! Ene punce govorite, da kako ni prav, da nam mediji prikazujejo le popolne obraze, telesa, itd... Potem pa je Nina Osenar malo manj urejena, pa jo tkoj spljuvate!!! Kaj zdej? Popolnost ali realnost???

No upam, da sm vam dala vsaj malo mislt... In ja! Tudi Nina Osenar ima napake, kot jih imam tudi jaz, ona, on in ne boste verjeli... TUDI VI!!!
(to se nanaša izključno na tiste, ki znajo sam pljuvat po ljudeh in ne na forumaše naploh!)

In... pazite kaj govorite... BB vas gleda! :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Apr. 2007 17:07

nina je vceraj na trenjih skorajda blestela, kar pa ob skrajno zabiti almi sploh ni težko :wink:

ker je alma...o my god!stupid chick. v BB so jo dali komentirat. prav stereotipno majo postavljeno. dva 'kao' intelektualca in eno glupo bjondo vmes, ki itak ne zna nič pametnega povedat, razen da neki zmulja vn alpa rece da se strinja s tem kar je žeprejšnji (kdorkoli in karkoli pač že) povedal....

pa sori, da jo blatim v temi o nini, sam ce mi gre pa tako na jetra....da sem mogla nekje svoj gnev izlit....
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Apr. 2007 17:09

choco.cat napisal/-a:Ko ji je Tomaž Domicelj rekel, da bo kmalu vrjetno začela hodit z kakšnim scenaristom/producentom in je rekla "Haha, si se malo pošalil" in je rekel: "Ne." :rofl:


hehe. pa sej bo :!: pa ji ni niti za zamerit. dosti svetovno znanih žensk je uspelo tako, da so pač malo noge na pravih mestih razširle....
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 06. Apr. 2007 17:14

moi T napisal/-a:Drugače pa občudujem njeno samozavest in to, da je pri le 23-ih tako uspela! Mislim, da ji tisti, ki jo blatijo, le zavidajo njen uspeh!

Biti Miss Havaian Tropic, Playboyeva zajčica, Sanjska ženska in voditeljica Big Brotherja in posneti en komad zame ni ravno uspeh. Pač meni pomeni uspeh vse kaj drugega. Važno je pa edino to, da je sama Osenarjeva zadovoljna s svojim življenjem in "dosežki".
Ampak sicer se pa kar strinjam s tvojim postom.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 06. Apr. 2007 17:17

Kok je blo Almi včeri nerodn, ko so kazal une posnetke iz prvega Bara. Prou simpatično je zafarbala. :lach: Men je prou luškana zdej, ko nima več une peroksidno blond čupe, ampak čist naravno, medeno blond barvo. :top:
Nina mi je bla tud ok, Murko ga je zažigou in se mi je Špela prou ful zamerla, ko ga je začela neki čist izven konteksta napadat. :roll:

No, da ne bom off topic, luškana je bla Nina učeri, jebat ga, zna se tržit, pa čupo ma tud hudo. :P
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Ferdox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 28. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferdox » 06. Apr. 2007 17:27

moi T napisal/-a:Drugače pa občudujem njeno samozavest in to, da je pri le 23-ih tako uspela! Mislim, da ji tisti, ki jo blatijo, le zavidajo njen uspeh!

Strinjam se le s tem, da je ženska res samozavestna in prepričana vase, vse ostalo pa je navaden bullshit. Zakaj? Zato, ker s takimi kvalitetami, kot jih ima ona, lahko uspe samo v Sloveniji, kjer itak nimamo nekih "super" talentov. Res me zanima če bi kje v tujini (zda, nemčija, francija...) dobila delo voditeljice s takšnimi "retoričnimi" usposobitvami :?

Tud za sanjsko žensko ni bla primerna, kajti ona je daleč od sanjske ženske. Pa ne govorim zdej o izgledu, ker to je itak stvar posameznika, ampak mislim predvsem na njeno obnašanje in razgledanost, ki ni ravno "sanjsko". Sanjska ženska naj bi izpolnjevala tud kriterije kar se tega področja tiče.

Playbojeva zajčica: lol, če je Almi ratalo bit playbojeva zajčica, potem je tukaj kristalno jasno, da na naši sceni ni konkurence, se pravi da pot do tja ni ravno težka.

Še in še bi lahko našteval o njenih pomanjkljivostih...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 06. Apr. 2007 19:04

Mene je včeraj na Trenjih prepričala. :) Punca ma nekaj v glavi, pa še lepa je. Sicer nisem njena fanica (lol), sem pa pozitivno presenečena.

Ah in jaa... njena nova barva las je čist d best. :razz:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 06. Apr. 2007 19:33

Ja, Nina je bla fajn včeraj. Tko skulirana. Ker pred dvemi leti se je precej kokoškasto obnašala, tokrat pa prav fajn. Pa tut Alma ni bla slaba (omg, nisem si misnla, da bom kdaj to rekla :D ).

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov