Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
zoja13
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a zoja13 » 02. Apr. 2008 13:11

tudi meni je Nina full huda in mi je ena boljših bejb na slovenski sceni
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 02. Apr. 2008 13:13

...
Zadnjič spremenil ***PINKYCA***, dne 20. Avg. 2009 23:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 02. Apr. 2008 13:16

OK, Sedaj se pa vsi lepo pomirite. Enkrat globoko vdihnite in se zazrite ven v deževn dan. Potem pa napišite odgovor.
And now something completely different
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 02. Apr. 2008 13:35

Dej ne me hecat no. Nikol ne opravljam, kar povem, povem zato ker vem. In glede na to, da sem na "party" sceni že deset let, glede na to, da je Nina del te scene in da so znanci tudi njeni kolegi, VEM, da ni clean. In Julija - tebe mam sicer za inteligentno, samo me pa razočarajo stavki v smislu zaprite obrekljive gobce, ker s tem pa svojo intelektualnost precej zatreš oz. izničiš.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 02. Apr. 2008 13:37

Na slikici mi je ful smesna v obraz. Drugace pa te vreznine pod prsmi... AUUU! (Da se ne bo zdaj nasla ena, ki me bo ozmerjala, ce ne vem, da to ni resnicno.)
h3x0r89
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a h3x0r89 » 02. Apr. 2008 13:37

ma meni je antipaticna tle in tam ,..
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 02. Apr. 2008 13:46

_Petra_ napisal/-a:Na slikici mi je ful smesna v obraz. Drugace pa te vreznine pod prsmi... AUUU! (Da se ne bo zdaj nasla ena, ki me bo ozmerjala, ce ne vem, da to ni resnicno.)


v kakšnem kontekstu pa je nastala ta slika?
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 02. Apr. 2008 13:54

Ne vem, ampak tud mene zanima.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 02. Apr. 2008 14:01

Smreka napisal/-a:Dej ne me hecat no. Nikol ne opravljam, kar povem, povem zato ker vem. In glede na to, da sem na "party" sceni že deset let, glede na to, da je Nina del te scene in da so znanci tudi njeni kolegi, VEM, da ni clean. In Julija - tebe mam sicer za inteligentno, samo me pa razočarajo stavki v smislu zaprite obrekljive gobce, ker s tem pa svojo intelektualnost precej zatreš oz. izničiš.

Huu.. Hvala.. :)
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 02. Apr. 2008 14:31

Madisson napisal/-a:Se strinjam z jullio! To kar je bilo na prejšnji strani opisano s strani uporabnice SSarchy je že skoraj smešno. Ja seveda, ti točno veš kateri zvezdniki, direktorji in politiki se poslužujejo z drogo :roll: In če se "dotaknem" Nine: ona je men že od samega začetka od kar se je začela pojavljati v medijih popolnoma ista! Tako kot se je obnašala v Sanjski ženski, tako se obnaša tudi v Big brotherju. Takšne intervjuje kot je dajala pred 3 leti, daje tudi sedaj. Torej, bi potem takem sklepali da je ženska 356 dni na leto na koki?!

Nekateri ljudje so po naravi energični in hiperaktivni, in ogromno je takih, ki se lahko v diskoteki zdivjajo brez kakršnekoli substance.

Sicer se ne gre za to, da zagovarjam Nino, ker mi je pravzaprav vseeno za njo, ampak se gre bolj zato, da nekateri živite v nekem svojem iluzornem svetu, kjer si domišljate, da ste na tekočem o vsem, kar se tujih življenj tiče.


To, da je ista ni res. Čist se je spremenila in kar se mojega okusa tiče je vsak dan grša in bolj glupa. Kot narkomanko so jo poznali že v srednji šoli, kako pa trenutno stoji z prepovedanimi substancami, pa ne bi vedla.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 02. Apr. 2008 14:50

Zdele sem mal pogledala nekatere starejše slike, na katerih je izgledala veeeeeliko bolje kot zdaj. Kakšno kilo več in sigurno bolj simpatična v obraz.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Apr. 2008 14:56

SSarchy napisal/-a:Obtožuješ me, da sem odvisnica od koke. Nikoli nisem tega napisala, ker ni res. Probala sem jo in to ni isto, kot če bi jo redno vlekla. Obtožuješ me, da imam sprane možgane od vlečenja koke. Ker jo ne vlečem, to ne more bit res. Očitno imaš ti veliko večje težave pri dojemanju pojmov. Tvoje obtožbe o obrekljivih gobcih in odvisnosti od koke ne sodijo na javni forum.


Obrekovanje anonimne osebe je precej absurden pojem. In "obrekljiv gobec" ni obtožba ampak žaljivka :P
Je pa zanimivo, da se osredotošač na en čisto nepomemben del mojega posta. Dej raje še kej povej o tem, kdo vse koko vleče. Po možnosti predstavi kakšen dokaz. A si se ustrašila?

Smreka: Jst se niti ne trudim bit ves čas nadvse inteligentna in uglajena. Imam predolg jezik za kaj takega.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 02. Apr. 2008 15:04

jullia_ napisal/-a:
Smreka: Jst se niti ne trudim bit ves čas nadvse inteligentna in uglajena. Imam predolg jezik za kaj takega.


Nisem rekla da se trudiš. Rekla sem da te mam za tako osebo ker neumna nisi. Samo vseeno se mi pa zdi, da včasih v želji po tem, da bila bila "drugačna", malce pretiravaš oz. žališ, kar se mi ne zdi prav.
Poleg tega inteligenca nima veze z uglajenostjo.

Skratka, še enkrat, kar se tiče Nine - dol mi visi kaj dela, samo dejstva pač niso obrekovanja.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Apr. 2008 15:08

Ne ne, to ni drugačnost, taka sem v RL. Je pa res, da se na forumu občasno potrudim in se brzdam :)
Aja, pa moj komentar je bil posledica posta, ki sploh ni govoril samo o Nini. Naštetih je bilo okrog 10 (se mi ne da it štet) ljudi. In nihče me ne bo prepričal, da je dotična uporabnica že vse od njih na lastne oči videla snifat.

A dam še en ontopic komentar, da ne bo problemov? :) Nina je pretirano shujšala, imiđ te sezone BB jo pa blazno postara. Res ne vem, kaj jo je tako motilo na dolgih laseh, da zdaj fura sračje gnezbo.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 02. Apr. 2008 16:00

Smreka napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:
Smreka: Jst se niti ne trudim bit ves čas nadvse inteligentna in uglajena. Imam predolg jezik za kaj takega.


Nisem rekla da se trudiš. Rekla sem da te mam za tako osebo ker neumna nisi. Samo vseeno se mi pa zdi, da včasih v želji po tem, da bila bila "drugačna", malce pretiravaš oz. žališ, kar se mi ne zdi prav.
Poleg tega inteligenca nima veze z uglajenostjo.

Skratka, še enkrat, kar se tiče Nine - dol mi visi kaj dela, samo dejstva pač niso obrekovanja.



aja-zaljenje nine pa se ti zdi povsem prav al kako?

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron