Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 04. Apr. 2007 10:03

Men pa pesm ni tok všeč, spot mi je pa ful dobr za slovensko sceno. Se vid, da ga je Okorn režiral.
Drgač sm pa tole pod komentarji na youtube-u zasledila:
great video!
now replace the ugly fat dude with pdiddy and the ugly girl with beyonce and you've got a hit.

:lach:
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 04. Apr. 2007 10:22

No ene majo spet komentarje, da če ti ni všeč komad in spot, da mamo kej prot Nini. No kdo že, ne pa spet vse v isti lonec metat. Men spot ni dober, njen glas (za petje) pa tudi ne. Ona mi je pa dobra baba, sploh s črnimi lasmi in nimam resnično nič proti njej. Mi je všeč, da je taka pobalinska.

O šit ker komentar na You tube, sramota. Beyonce bi bla kvečejmu zarad glasu boljša, kako lahko kdo reče, da je Nina grda??
sailila
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sailila » 04. Apr. 2007 10:29

joj,men je pa ta nina na privi pogled antipaticna in to ful...sam pomoje ce bi jo pa spoznala osebno na kaksni kavici bi si mogoce tudi spremislila :nixweiss: drugace pa kakrsna koli ze je in ne glede na to kako ima ogaben smeh,jo spostujem zarad svojega dela in da ima gospodicna "jajce" da si upa...videospot je itaq super,ce pa je imel okorn zraven prste :zustimm: drugace se pa kr strinja z komentarjem iz youtube :twisted:
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 04. Apr. 2007 10:30

črna ji res bolj paše.

usher girl, jah, normalno, da vsem ni všeč njen komad in video. sicer pa je to lahko napisal tudi kak slovenec, ki mu nina gre na živce, ne?
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 04. Apr. 2007 10:34

^Ja, možno.
Trubadurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 25. 12. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Trubadurka » 04. Apr. 2007 11:39

spot je nobel. division (produkcijska hiša) dela daleč najboljše spote v sloveniji in tale izdelek je totalno nadstandarden za našo dolino šenflorjansko.

pesem pa tud meni ni všeč :D
Trubadurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 25. 12. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Trubadurka » 04. Apr. 2007 11:58

čeprav me niti ne moti ta njen "rich bitch", ker nisem tako provincialna :P, ampak pesem je brez groova, peti tud ne zna baš nešto, angleška izgovorjava pa tudi ne briljira...
Uporabniški avatar
Ronnie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ronnie » 04. Apr. 2007 12:32

men je bla ona že od vedno nekak antipatična pa mi mogoče tut zato pesem ni všeč, spot se mi zdi pa kr zanimiv. :)
pupa5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pupa5 » 04. Apr. 2007 12:39

ma kva se vse vpikujete v posamezne besede. Jaz ne vem, kaj potem mislite o besedilu Boljša sem od nje - Groharca ali pa kakšen besedil od Plestenjaka, pa Damjan Murko, pa Rebeka Dremelj, kaj so že bili uni Game Over,...
Muzika je všečna, spot tudi, izgovorjava ni nič napačna, vsaj meni ne, ne zveni pa isto kot komad, ki ga poje nek američan ali pa anglež.

Čeprav pa njen komad od Big Brotherja je pa prav dobr zapet.
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 04. Apr. 2007 13:12

Meni je spot všeč, pesmi sem se že naveličala. Navdušena pa sem nad "Zelo naglas".

Hmmm, moje mnenje o Nini? Ko je bila Miss Hawaian Tropic, je bila prava avša. Še danes se spomnim, kako je naglas raglašala, da so njej tipi pomembni zaradi denarja in da je tega ni sram priznati. Z leti pa mislim, da je pridobila tudi malo na modrosti in da se danes zna bolje obnašati.

Ženska je lušna, ima posebno karizmo, lepša mi je s črnimi dolgimi lasmi. Tista frizura, ko je snemala v Piranu ji tudi ne paše.

Njen smeh gre pa tudi meni zelooooo na živce. Ampak ga v BB ni zaznati, tako da mi je trenutno kar simpatična.
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 04. Apr. 2007 17:11

A tkoooo? Nina poje un komad od BB?!! Jaz sem zadnjič nekaj ujela, sem mislila, da Alya poje. Ja potem pa mogoče clo zna pet.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Apr. 2007 17:12

Men je ženskica zdej dejansko kul (pred sanjsko žensko si nisem misnla, da bom to kdaj rekla) .. Najbl simpa mi je bla pa k je bla zdej na Čarliju, s kapco s šiltom na glavi pa v eni obični T-shirt majci. :)

Edina stvar, k mi je res fuj, je pa un njen tatu .. Prevelik totalno za moje pojme .. Pa bik?!?


Drgač spot je kr konkreten, komad pa, hmm, lažje ga je že poslušat, k pa stvari od izvajalcev, ki jih je omenila pupa5.
Aja, un komad od BB mi pa ni kul ..
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 04. Apr. 2007 18:27

Ljubljančanka napisal/-a:A tkoooo? Nina poje un komad od BB?!! Jaz sem zadnjič nekaj ujela, sem mislila, da Alya poje. Ja potem pa mogoče clo zna pet.


ko sem ga jaz slišala sem tudi pomislila na to. res ga je dobro zapela.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 04. Apr. 2007 19:25

Trubadurka napisal/-a:spot je nobel. division (produkcijska hiša) dela daleč najboljše spote v sloveniji in tale izdelek je totalno nadstandarden za našo dolino šenflorjansko.

pesem pa tud meni ni všeč :D

tr00. Spot definitivno za v tujino, pesem pa niti ne no :)
In kaj me mot besedilo - ja js vem da ne bi pela o seb I'm a rich bitch (ja, t je v bitch) če ne bi bla ne vem vsaj od kašnga Mirka Tuša hčerka lol :wink:
Aja pa tud ko ste naštel Groharco pa Murkota - takih pesmi tud nebi pela. Z ene strani ni vsebine, in pol po drugi strani dobiš nabijanje. Mam že rajš besedila od ne vem Guštija in Polone k približno isto nič ne povejo konkretnega ampak niso tko osnovnošolsko zastavljena, pač.
Aja pa ne mi zdej prosim da provocira s tem, ker itak vem da to dela in sm že na prejšnji strani napisala. Pač se da provocirat tud s kašnim drugim besedilom, sam to. Pričakujem pa da bo pol mela mal boljša besedila, to je sam da bum nardi.
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 04. Apr. 2007 20:05

kako mi je smešno ko pravite nekateri o dobri produkciji in pomiljujete svojo lastno državo z "dolino šentflorjansko". Ker je nekdo posnel nekaj z nekoliko kvalitetnejšo ekipo, ki se je izučila ameriških zmanipuliranih video spotov, je sedaj že hvalevredno? In zakaj bi mogli biti kadri polni vulgarizmov in opolzkosti dobri? Ker sosedi čez lužo tako pravijo?
Kaj ko bi vklopili možgane in pomislili kaj dejansko gledamo in se nam zdi "dobro". Ker to v kar se spušča Nina O. se mi zdi le pomilovanja vredno. Zaradi denarja? Zaradi slave? Namreč, če ima človek tako slabo mnenje o sebi kot to govori ona, poleg vsega pa izpade še smešna ko hoče to zaviti v meglo perfekcionizma in profesionalnosti, potem ima resne probleme s seboj.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]