Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 27. Maj. 2007 14:58

Se mi zdi, da sem brala nekje da turistično?
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 27. Maj. 2007 15:41

no angel napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:
Traxie napisal/-a:Edino s cimer me je (pozitivno) presenetla je njeno znanje anglescine.


:lol: ja ja js sm se tud ful čudla ku obvlada :wink:



Sorry sam povedat par osnovnih stavkov za mene ni ravno obvladanje jezika ... :wink: Sicer pa takrat ko je Bruca spraševala se je pomoje itak napamet napiflala tistih par stavkov ki jih je mogla povedat, da je razumela tisto kar je on reku pa tud ne rabi bit nek ekspert za angleščino. :D Kakšno šolo pa ma ona sploh narjeno?


Nina obvlada angleščino, torej obvlada tolk da se lahko tekoče, brez napak meni v tem jeziku. Če bo pa no angel lažje spala in se počutila boljše, zato ker se je "po njenem" napamet napiflala, pol pa go ahead. Ene ste res boge no.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 27. Maj. 2007 16:49

honeydew napisal/-a:Nina obvlada angleščino, torej obvlada tolk da se lahko tekoče, brez napak meni v tem jeziku. Če bo pa no angel lažje spala in se počutila boljše, zato ker se je "po njenem" napamet napiflala, pol pa go ahead. Ene ste res boge no.


Veš kaj ti povem, eno je znat se kej zmenit in kej povedat v angleščini, drugo pa obvladat in govorit brezhibno brez napak. Sicer pa vidim da maš ti blazno potrebo po tem da se povsod pametno delaš, tak da za mene si ti čist isto boga kot js za tebe. Sicer pa, kr mej svoje veselje, da boš lahk vsaj ti lažje spala. :wink: :roll:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 27. Maj. 2007 16:57

"se je pomoje itak napamet napiflala tistih par stavkov" Tole je tak kvazi argument in je blazno podoben tistim nebulozam od Tine: stooopooosto, ma stoopoooosto stari, ma ni šans,.. Pa lahko noč:P
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 27. Maj. 2007 17:07

Pomoje = po mojem mnenju, zdej me pa napadaj zato ker je pač to moje mnenje. :roll: Ma sej tule itak če rečeš neki čez Osenarco se bo zihr najdu nekdo ki bo reku da si sam ljubosumn itd., kot da ti more bit vsaka slavna oseba všeč in morš met sam lepo mnenje o nekomu ki pač velja za lepega, uspešnega, sposobnega itd. Sicer pa js proti njej nimam nč, po obnašanju mi je pač zoprna, na videz je pa res ful luštna in to sm v tej temi tud že napisala. Zdej pa resno, I rest my case. :wink:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
mimi.k
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 13. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mimi.k » 27. Maj. 2007 18:30

hm.. nina nima koncane niti srednje turisticne sole v fuzinah... tko, da njeno znanje ce temu lahko tako recemo je relativno... glede na to, da ko je bila miss hawain tropic ni niti vedela kam gre oz. kje je las vegas... tako, ne govort da obvlada, ker ne... :lol: ne more biti vsaka lepa in pametna..
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 27. Maj. 2007 18:33

Ta posnetek je bil zmanipuliran in se kasneje ni dalo na strani 24ur.com dobiti pravega. Torej: edina je vedela za Nelsona Mandelo in edina je vedela na kateri celini leži Las Vegas. Kasneje so ta posnetek editirali tako, da so pokazali samo kako se je smejala.

Spet cel kup obtožb in kvazi argumentov...Ojoj
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 27. Maj. 2007 19:42

^^Jz mam ta posnetek še zdj in je res prov očitno, kako so njen smeh vrinl med neumne izjave ostalih misic. Prov vidi se, da ni v kontekstu, da je skupi sestavljen. ;)
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 27. Maj. 2007 21:09

jaaaa temu posnetku sm se skoz smejala...meni mi je šou na začetku njen smeh u Sanjski ženski ful na živce, ma sm se ga navadla in mi je ratu prou ušeč :D

drugače pa upam, da sta se honeydew in no angel nehale kregat, k ne rabmo usake teme "začinit" s kreganjem...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 27. Maj. 2007 21:35

Kot da je pomembno če zna angleško, ali se je napiflala, ali obvlada ali blabla. Meni je res čist vseeno. :roll:

Dejstvo pa je, da tako neumen šov kot je BB pač ne more voditi zelo pametna in izobražena oseba.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 27. Maj. 2007 22:02

no angel napisal/-a:Sorry sam povedat par osnovnih stavkov za mene ni ravno obvladanje jezika ... :wink: Sicer pa takrat ko je Bruca spraševala se je pomoje itak napamet napiflala tistih par stavkov ki jih je mogla povedat, da je razumela tisto kar je on reku pa tud ne rabi bit nek ekspert za angleščino. :D Kakšno šolo pa ma ona sploh narjeno?

Jap, tam pri Brucu se je prov vidlo, da se je stavke na pamet naučila, na koncu ji je pa zmanjkalo in je rekla nekaj v stilu: "Have a great fun!", tko da močno dvomim, da obvlada angleščino. ;)

Na živce pa mi gre tudi njeno DRETJE - "En veeeeliiik aplavz za našo puuubliko!!!!" :roll: Očitno res pozabi, da ima mikrofon, lol.

Na splošno me je pa z vodenjem BB pozitivno presenetila, ampak mi še vseeno ni všeč, nekako mi ne potegne kot oseba. :?
now I have you sleeping next to me ... and this is home
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Maj. 2007 22:22

Včeri sem bla primorana jo gledat(ajde, to bi še preživela) in poslušat ... :freak:
Uporabniški avatar
saarah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a saarah » 27. Maj. 2007 23:26

Kako pa veš, da nima končane niti turistične, mimi k.?
Ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 14. 12. 2004
Kraj: Polhov Gradec

Neprebrana objavaNapisal/-a Ty » 28. Maj. 2007 6:48

Men je prov simpatična punca,mogoče mal preveč forsira smeh pri vodenju oddaj,ampak to ji je oproščeno,saj ni šolana voditeljica.Za vodenje BB je dobra :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Maj. 2007 9:50

metko albreht (baje da stilistko, ne me zdej za besedo vzet, to so mi drugi rekli da je ona odgovorna za stajling) na giljotino!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov