Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 27. Maj. 2007 7:27

Ojoj! :eek: To pa še men ni všeč! :/ :flop:
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 27. Maj. 2007 9:58

*LittleBug* napisal/-a:
jagodka85 napisal/-a::rofl: res je dobra, k ji gre na smeh, pa ne more nč povedat :D


Men pa ni pristna in se mi zdi da glumi!Drgač pa mislm da je že mal bedno da se usako oddajo reži in pol napove NASVETE ZA ŠOPING in se reži in ja kr neki! :roll: :evil: :evil:


kdo pa je tep pol dobr voditelj? mario galunič maybe?


nina je čist kul. vsaj popestri mal.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 27. Maj. 2007 10:17

sj nina je dobra voditelca, skoz bolš ji gre, se mi zdi, popestri tud kdaj pa kdaj, samo je že čist preveč zlajnala tiste svoje nasvete za šoping. drgač je pa dobra, da vod dve uri oddajo v živo.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 27. Maj. 2007 10:35

Ah ona je čist preveč neresna. Sej ne rečem, če bi blo res kej smešno, ampak ona se za čist vsako bedasto malenkost reži.

Gre se za to, da majo oni zmeri neke interne fore katerim se režijo... gledalci ponavadi nimajo pojma kaj je tko blazno smešno.
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 27. Maj. 2007 10:58

Meni je bla vceraj GROZNA. Vizuelno mislim. Prvic je mela grozne podocnjake. Drugic je zgledala bleda in tretjic: obleka je bla obupna. ko jo je kazalo pri tisti njeni mizi samo nekje malo pod pasom je zgledalo kot da bi mela ogromno rit, ker je bla obleka tak nabrana. Meni ni bla vsec niti malo.
nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 27. Maj. 2007 11:37

Bljek sam to lahko rečem, včeraj je bila kot maškara s tisto rdečo šminko in frizuro...pa še tisti uhani so zgledali kot da jih je kupla v 1evro shopu al pa dobla v kakmu kompletu za punčke ko dobijo ono ogledalo ko se nč ne vidi notr pa uhane...itd :S
Katastrofa...sramota no
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 27. Maj. 2007 11:48

mary-kate and ashley bigg napisal/-a:
*LittleBug* napisal/-a:Men pa ni pristna in se mi zdi da glumi!Drgač pa mislm da je že mal bedno da se usako oddajo reži in pol napove NASVETE ZA ŠOPING in se reži in ja kr neki! :roll: :evil: :evil:


kdo pa je tep pol dobr voditelj? mario galunič maybe?


nina je čist kul. vsaj popestri mal.


No ja, o voditeljskih sposobnostih pa res bolš da ne razpravljamo no, ona ni nikakršna voditeljica, sam dere se neki in reži, pa skoz ponavlja eno in iste fore. Če to nardi dobrega voditelja, pol pa res ne vem. Za mene je dobr voditelj npr. Poles ki je res zabavn in ma dobre fore, ne pa Osenarjeva ki ni niti malo zabavna, no razn če njeno režanje in dretje definiraš kot zabavno vodenje. :roll:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 27. Maj. 2007 11:58

Voditeljica je men huda pa tut sicer zgleda odlično, ampak un, k jo pa oblač in rihta za tele oddaje pa tega ne bi smel več :roll: mislm včer je bla grozna zs vidt :eek:
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 27. Maj. 2007 12:48

Nivo vodenja je pač primeren nivoju oddaje.

A ne bi bilo poniževalno, če bi npr. Poles vodu tako oddajo? To bi bla zanj najnižja točka kariere. Pa ne mislm s tem, da je Nina slaba [še vedno mi je všeč :D] ampak pač so dal njo s to njeno energijo in brez izkušenj. Za BB je še to predobro!
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 27. Maj. 2007 13:31

včerej je bla pa prov grda.mislim,ne vem kdo je njen stilist,ampak še jest bi jo bolš spedenala
tisti njen smeh je pa tud brezveze,ker v večini primerov sploh nič ni smešno
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 27. Maj. 2007 14:08

Meni Nina tudi kul vodi in jez sm se tudi narežala ko je tela neki povedat in ji je šlo tako na smeh, da je zgledala tko kot da bo vsak čas počla! :D :D In pol je vendarle prjavla: Šoping... hehe
Drgač pa je bla tudi meni učerej OJEJ! Vedno do zdej mi je bla lušna, sam ta rdeča šminka in frizura pa ji ni nč pasala.
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 27. Maj. 2007 14:18

Men se pa ona zdi totalno zanic voditlca, ker:
* niti iz ene situacije se ne zna "vn izvlect", ampak rajs zamenja temo al pa zacne hmmm-at
* nima nobenih retoricnih sposobnosti, prevec gleda v tiste svoje plonk ceglce; 10x na oddajo pove isto stevilko pa cist vsakic se zabub v tiste listke in niti 1x ne pogleda v kamero med tem ko bere stevilke
* do (bivsih) stanovalcev bi se mogla za moje pojme mal leps obnasat; tisto s Suzano v eni izmed prejsnih oddaj je blo cist adijo, ko ji sploh ni pustila, da bi povedala svoje mnenje do konca, pa ceprov jo je vprasala zanj :roll:
* cist prevec se dere, k da ne bi mela mikrofona
* njeni smehi so vcasih cist neumesni in zlo posiljeni
* za moje pojme bi mogla govort bol slovnicno pravilno
* vedno, ampak res cist vedno zgleda kot strasilo za vrane (ne vem od kje prvlecejo take obleke :? )

Edino s cimer me je (pozitivno) presenetla je njeno znanje anglescine.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 27. Maj. 2007 14:29

Traxie napisal/-a:Edino s cimer me je (pozitivno) presenetla je njeno znanje anglescine.


:lol: ja ja js sm se tud ful čudla ku obvlada :wink:

drugači, o njeni obleki in make-upu od učeraj konc zapravlenih besed, k mislim, d nobenmu ni bla ušeč...še moj fant (k mu je drgači ful ušeč) jo ni mogu več gledt :D (yesssss :) )...
glede njenga smeha pa...sej je prou d malo popestri dogajanje...in tud k praute d bi mogla malo bol slovensko govorit...ma dejte no...sej je oddaja ful sproščena, zkej ne bi bla še ona...
ku voditelca je meni OK, ku oseba je tud ful lušna, ma po pameti pa... :roll:
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 27. Maj. 2007 14:42

Mah meni je ona blazno všeč na slikah, tudi na kakšen video izpade super če je le na na nemo narjen.
Drugače sem pa se ravno včeraj spraševa pa prejšni teden, kakšen picek micek je ta nina, če je Tina polek nje izpadle konkretna, kaj šele Tjaša.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 27. Maj. 2007 14:56

MilkyWay napisal/-a:
Traxie napisal/-a:Edino s cimer me je (pozitivno) presenetla je njeno znanje anglescine.


:lol: ja ja js sm se tud ful čudla ku obvlada :wink:



Sorry sam povedat par osnovnih stavkov za mene ni ravno obvladanje jezika ... :wink: Sicer pa takrat ko je Bruca spraševala se je pomoje itak napamet napiflala tistih par stavkov ki jih je mogla povedat, da je razumela tisto kar je on reku pa tud ne rabi bit nek ekspert za angleščino. :D Kakšno šolo pa ma ona sploh narjeno?
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov