Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 20. Maj. 2007 10:32

Ful je mela kjut frizurco včearaj...sam oblekca je bla pa čist bedna...sploh ji ni pasala :roll:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 20. Maj. 2007 12:52

Vceraj mi je bla ful simpaticna, ko ji je slo ful na smeh in se je zelo trudila povedati stavek do konca. :)
sportivo_06
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sportivo_06 » 20. Maj. 2007 21:16

hubabuba napisal/-a:Sportivo, res je, da je oglaševanje milijonski posel (mimogrede, en polminutni oglas v času sobotne oddaje Bar 2 je stal okol 3200 €), ampak oglaševanje pa nikakor ni omejeno z definicijami in omejitvami (kar se tiče pomena besed). Je zelo široko in čeprav so nasveti načeloma zastonj, men osebno čist lepo paše v kontekst ta Ninina pogruntavščina "nasveti za šoping". Počas bi sicer lahko nardila kakšno spremembo, ampak men osebno je to dots boljš, kot pa "plačani nasveti" al pa "tv prodaja" - s slednjim sploh ne bi blo nobene pozornosti s strani gledalcev whatsoever, te Ninine nasvete so pa vsi opazil. Sicer so pa to res nasveti, ker gledalci čisto nič ne plačajo (če se osredotočimo na komercialno tv), da jih lahko vidijo / slišijo...


Ne pozabi! : s tem, ko kupiš izdelek so v končno ceno všeti tudi stroški oglaševanja... toliko se pa valda že spoznam na ekonomijo :lol: Tako, da brezplačnost v nobenem primeru ne zdrži, razen če nehamo živet življenje kot ga, in se preselimo v divjino al pa npr. antarktiko, kjer ne obstaja ekonomski sistem kot ga poznamo v zahodni družbi.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 21. Maj. 2007 14:17

_Petra_ napisal/-a:Vceraj mi je bla ful simpaticna, ko ji je slo ful na smeh in se je zelo trudila povedati stavek do konca. :)


sej js sm se pole cele reklame zrd tega smejala :wink:
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 21. Maj. 2007 17:57

MilkyWay napisal/-a:
_Petra_ napisal/-a:Vceraj mi je bla ful simpaticna, ko ji je slo ful na smeh in se je zelo trudila povedati stavek do konca. :)
sej js sm se pole cele reklame zrd tega smejala :wink:


Za kaj je pa šlo?
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 21. Maj. 2007 18:44

Pač Nina je hotla napovedat oglase in se je med tem (kot ponavadi) komaj zadrževala od smeha. Še dobr da je bil kratek tekst, ker drugače bi po moje kr ''obupala'' in se začela na ves glas smejat :D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 26. Maj. 2007 19:10

Jao kak je pa dans Nina grozna :eek: :tot: Sm šla zdle pogledat mal BBja sam zato da bi vidla kakšna bo, sm pričakovala da bo spet tak luštna kot ponavadi, ampak s tole njeno podobo so pa res mal mimo udarli. :? Pa če se ne motim ma daljše lase, si jih je najbrž dala podaljšat al kaj? Joj kak je to neumno, postrigla se je mnda pred 3 tedni zdej že ma pa spet mal daljše (podaljšane očitno) nazaj. Res ne vem v čem je fora. :roll:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 26. Maj. 2007 19:16

no angel napisal/-a:Jao kak je pa dans Nina grozna :eek: :tot: Sm šla zdle pogledat mal BBja sam zato da bi vidla kakšna bo, sm pričakovala da bo spet tak luštna kot ponavadi, ampak s tole njeno podobo so pa res mal mimo udarli. :? Pa če se ne motim ma daljše lase, si jih je najbrž dala podaljšat al kaj? Joj kak je to neumno, postrigla se je mnda pred 3 tedni zdej že ma pa spet mal daljše (podaljšane očitno) nazaj. Res ne vem v čem je fora. :roll:


Yeah, tudi meni ni niti malo danes všeč! Ravno sem si prižgala tv, ko čakam na kolegico, I don't like her hair, obleke pa sploh ne.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 26. Maj. 2007 19:18

grozna je dons :tot:
ne vem, jo znajo velik bolš spedenat, kokr je pa dons. pa tud ta rdeča šminka ji za moje pojme res ne paše... mogoče ob kaki drugi barvi obleke.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 26. Maj. 2007 19:20

Nima podaljšane, samo še en dodaten čop ima v svojem čopu.
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 26. Maj. 2007 19:23

Kaka pa je danes :eek: Grše frizure že dolgo ne, obleka pa tud ni za nikamor.
...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 26. Maj. 2007 20:41

:rofl: res je dobra, k ji gre na smeh, pa ne more nč povedat :D
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 26. Maj. 2007 21:17

jagodka85 napisal/-a::rofl: res je dobra, k ji gre na smeh, pa ne more nč povedat :D


Men pa ni pristna in se mi zdi da glumi!Drgač pa mislm da je že mal bedno da se usako oddajo reži in pol napove NASVETE ZA ŠOPING in se reži in ja kr neki! :roll: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
L°AbeiLLe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a L°AbeiLLe » 26. Maj. 2007 23:03

MiLLy napisal/-a:Kaka pa je danes :eek: Grše frizure že dolgo ne, obleka pa tud ni za nikamor.


A lahko kšno slikico kje vidmo? :P
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 26. Maj. 2007 23:12

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov