Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 09. Maj. 2007 10:47

Yancha napisal/-a:Jst bi bla tud tko samozavestna,če b mela tak gištel :lol: .


jaz imam popolnoma enake mere kot ona pa se mi nikjer ne kaže taka samozavest :?
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 09. Maj. 2007 11:56

sofia83 napisal/-a:
mala punci napisal/-a:Meni se zdi ona res ta prava baba ki si upa. Pa boli njo komu se dopade in komu ne, kdo jo šinfa, kdo je ne prenese.... samozavestna do konca.


Men se pa zdi, da se ona tok skriva za to svojo navidezno samozavestjo. Pa je nima nč več kot povprečen človek, samo je pač tok ambiciozna in egocentrična, da igra, da je neki blazno samozavestna. Kok se je zmišljevala razna opravičila za to, zakaj je tako fouš zapela takrat na TLPju, če bi jo bolil k***c, bi se pač nasmejala in se ne ozirala na kritike. Tako se je pa zdej po novem odločila, da bo voditeljstvo njen poklic, pela bo pa samo za dušo :roll:

Men je še vedno totalno brezvezna punčka, pa če se še tok trudim, da bi dojela njen appeal.


Vidš,na to pa nisem pomislila :) ...Bi tud jst rekla,da gre bl za navidezno samozavest,pa mal zafnano punčko,k ji je fajn kazat se pred folkom in kamerami...Ampk to očitno pali. Ne izgleda slabo...kot voditeljca zna bit zabavna,kot fotomodel se verjetn tud dobr znajde...sam useen ne more bit ''famme fatale''...Neki useen manjka :D .
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 09. Maj. 2007 12:13

Zmišljevala se ni popoloma nič. Povedala je točno tako kot je bilo. Lahko se tolažite da v resnici ni tako korajžna and shit, iz prve roke lahko zagotovim da je presneto zadovoljna in se ima lušno. Če boste pa lažje spali zato ker se "kao" dela, potem pa le...

Drugače pa sploh ne vem kaj tule ne štima. A ni fino da se dobro počutiš v svoji koži in te ni sram to povedat? A ne bi blo fino če bi vsaka ženska v sebi našla nekaj kar jo naredi lepo in bi bla prekleto zadovoljna sama s sabo. Če bi to furale, bi blo veliko manj folšije in pljuvanje v tujo skledo.
Meni ni težko rečt da sem si lušna, da imam fajn postavo in sem nasplošno zelo fejst punca.
Naslednja?
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 09. Maj. 2007 12:19

honeydew :gut: dobr povedala :D
Men je tud Nina všeč, všeč mi je to, da se mi zdi predana svojemu delu in da kar naredi naredi z vsem kar zmore. Dobr, občasno mi gre mal na živce njeno dretje :lach: ampak v splošnem mi je pa super. Zgleda pa itak k šus :ja:
Men se pa sploh ne zdi, da se ona skriva za nečim kar ni. Mislim, da je ona zeloo samozavestna, pa sj to se ja vid.
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 09. Maj. 2007 12:34

Js nism nč rekla proti njej...Mi je lušna in use,sam žal je pa tud samo lepota tista,k jo ''vn vleče''...Kot sm rekla-neki tle manjka,pa še nism ugotovila,kaj.
Mogoče zato,ker je še začetnica in ni rečeno,da se ne bo nekoč razvila u ''Mišo Molk'' :D .
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 09. Maj. 2007 12:45

Sofia govorila sem zgolj nasplošno, če se pa najdeš v mojem postu, pa tud prav.
Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 09. Maj. 2007 12:46

meni nina osenar ni vsec. pa ne da mi vizualno ne bi bila vsec, ampak me tak tip ljudi ne gane. kot bi mi bila vsec pamela anderson or something. nekatere ljudi ne fascionirajo joskaste babe, ki se slacijo, popevajo na najnizji ravni...bla bla...kako vam je tezko razumeti, da nekateri ne obcudujejo ljudi, kot so zvezdniki tipa Nina, ki kar poskusa na vseh podrocjih, ce se ji bo kje usralo. obcuduje se izjemne ljudi, ki dosegajo rezultate, seveda na malo pametnejsih podrocjih kot ona.
life is perfect, life is the best. full of magic, beauty, opportunities...and television...and surprises, lots of surprises...
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 09. Maj. 2007 13:29

honeydew napisal/-a:Drugače pa sploh ne vem kaj tule ne štima. A ni fino da se dobro počutiš v svoji koži in te ni sram to povedat? A ne bi blo fino če bi vsaka ženska v sebi našla nekaj kar jo naredi lepo in bi bla prekleto zadovoljna sama s sabo. Če bi to furale, bi blo veliko manj folšije in pljuvanje v tujo skledo.
Meni ni težko rečt da sem si lušna, da imam fajn postavo in sem nasplošno zelo fejst punca.
Naslednja?


Sem si luštna, imam fajn postavo in sem nasplošno zelo fejst punca :).

ampak a vidiš, je razlika, če to takole poveš, ali pa če to vpleteš v vsako svojo izjavo in po možnosti še s takim tonom, da ni nikomur jasno, če sploh resno misliš.
mene ne motijo samozavestni ljudje. za javno nastopanje pa sploh moraš bit sam sebi všeč, drugače se ziher ne bi hotel kazat. si pa mislim, da ženska, ki zares ima sama o sebi dobro mnenje, ne čuti nobene potrebe, da bi to ves čas ponavljala.
kar se mene tiče, sta dve možnosti. lahko pač fejka samozavest in s tem prikriva lastne komplekse, lahko pa igra svojo vlogo in nas vse owna, ker se govori in piše o njej, ona pa na ta račun služi. v tem primeru svaka ji čast. še vedno mi pa ni všeč.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 09. Maj. 2007 14:19

nastasia napisal/-a:meni nina osenar ni vsec. pa ne da mi vizualno ne bi bila vsec, ampak me tak tip ljudi ne gane. kot bi mi bila vsec pamela anderson or something. nekatere ljudi ne fascionirajo joskaste babe, ki se slacijo, popevajo na najnizji ravni...bla bla...kako vam je tezko razumeti, da nekateri ne obcudujejo ljudi, kot so zvezdniki tipa Nina, ki kar poskusa na vseh podrocjih, ce se ji bo kje usralo. obcuduje se izjemne ljudi, ki dosegajo rezultate, seveda na malo pametnejsih podrocjih kot ona.


:gut: ... maš čist prav...

na žalost je pač pr nas tko, da če mal joške pokažeš in maš zraven še dolg jezik da gobezdaš traparije si lahk že "zvezda"... ker naši vrli trač cajtngi (ki jih mamo malo morje) pač nimajo dost materiala in si ga morjo od nekje najt... tko da babe, če hočte bit slavne modrc (in po možnosti še spodne gate) dol in se prošetejte čez ljubljano... grem stavt da boste drug dan že v vseh cajtngih... brez kakšnega posebnega truda in talenta :wink:

ps. hvala bogu da mi je vsaj doma ni treba več poslušat in gledat... kakšno blaženo olajšanje :blume:
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
pebbles
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 13. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pebbles » 09. Maj. 2007 17:38

sofia83 napisal/-a:Ninina samozavest je meni osebno fejk. Če jo primerjaš recimo z Mišo Molk, ki ima res hudo močno karizmo in je res ženska z veliko začetnico ... Ne vem no.


:rofl: sori, sam če ma miša molk kakšno samozavest, pol sm jst papež, ker če bi bla miša molk sama seb všeč, ne bi mela že ene 10 lepotnih operacij, ampak bi se sprijaznila da se pač stara in da je to naraven proces... sam tok, moje mnenje
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 09. Maj. 2007 19:38

nastasia napisal/-a:Nina, ki kar poskusa na vseh podrocjih, ce se ji bo kje usralo.

Ja, to je tud men ful čudno pri njej, da sprejme čist vsako ponudbo, ki je karkoli v zvezi z mediji. Njej je po moje najbolj pomembno to, da je ves čas pod objektivi, ne glede na to, kaj mora narest da pride do tega :?

Nihče mi ne more rečt, da ima nekdo dejansko tako "razsežne" želje, da bi bil kar vse na enkrat: playboyeva zajčica, sanjska ženska, voditeljica, pevka, manekenka... itd.

Za večino ponudb, ki jih je dobila, se ji je tako rekoč "usralo", saj za večino del, ki jih ona tuki v slovenji opravlja, bi v tujini lahko samo sanjala. Recimo za voditeljico in pevko res ni kej 'kvalitetno' usposobljena.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 09. Maj. 2007 20:25

Samozavest je povezana s tem da si sam sebi vreden, da se imaš rad, da si si všeč karakterno in fizično, da se imaš enako rad, čeprav imaš nekaj gubic. Torej Miša Molk, ki si je dobesedno iznakazila obraz za moje pojme ni samozavestna.
Uporabniški avatar
deniro
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 4. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a deniro » 09. Maj. 2007 21:30

sofia83 napisal/-a:A samozavest je povezana samo z izgledom? Kaj pa izobrazba, splošna razgledanost, življenjske izkušnje, denar, status ...? Izgled je še skor najmanjši del tega, bi rekla.

LOL kere izjave. Kake veze ima sploh izobrazba in denar ter življenjske izkušnje s samozavestjo??? Ti si lahko še tako izobražena in podkovana v določenih stvareh, pa vendar imaš, kljub vsemu, samozavest čist na nuli. Po tvoje so vsi, ki imajo nizek (družbeni) status in na splošno slab življenjski standard, čist nesamozavestni?! Jst se s tem absolutno ne bi strinjal. Zame je samozavest odraz tega kaj si misliš o sebi.

Če nekdo pri 50 letih, kljub vsemu uspehu, še vedno ni zadovoljen sam sabo in zato potrebuje neko zunanjo lepoto, da si bo všeč, potem je to daleč od neke pozitivne samopodobe.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 09. Maj. 2007 22:15

sofia83 napisal/-a:A samozavest je povezana samo z izgledom? Kaj pa izobrazba, splošna razgledanost, življenjske izkušnje, denar, status ...?


sej ne da mam kej proti tebi...sam povem...smešno mi je, ka to, kar si ti napisala, niti slučajno ne velja za nino...splošna razgledanost? :roll: o tem bi se dalo debatirat :wink:
drugače pa...samozavestna je...ma kukr ste že ostale povedale...tega ji ni treba u usako poved ustavit notr...
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 10. Maj. 2007 8:26

Sej je huda, sam mene odbija....ah, vzvišena (tle se ne gre več za zdravo mero samozavesti), obupno se pači ko govori in ta njen "har, har, har" vsakič ko je kakšno vprašanje na kterga en zna odgovort in se s tem vn povleče. Verjetno me najbolj moti to, da ne zna pokazat neke resnosti, ki bi jo kdaj pa kdaj pri punci njenih let pričakoval.
Ne kadim, a vedno vžgem.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov