Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mašaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 9. 3. 2007
Kraj: Fox River

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašaaa » 03. Apr. 2007 17:04

kaj pa pol praviš na ostale slo- video spote,če ti je ta obupen (npr.pop design,zmelkow,kingston..) to je šele :unknown:
welcome to Prisneyland,Fish
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 03. Apr. 2007 17:37

Pardon samo Zmelkoow so pa vsaj izvirni,ne pa ta antitalent od Osenarce ki fura nek že v celoti prežvečen stil pop muzike ki je totalno beden (da o njenem posluhu ne govorim :roll: ).Poleg tega pa se že po besedilu vidi da ženska nima nič u glavi,sicer pa tudi njen videz ni nič posebnega,daleč od tega :unknown:
Uporabniški avatar
Mašaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 9. 3. 2007
Kraj: Fox River

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašaaa » 03. Apr. 2007 18:29

ja,se strinjam
welcome to Prisneyland,Fish
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 03. Apr. 2007 18:54

Men tut ni všeč videospot ... mogoče že zato ne, ker mi že pesem ni všeč. Mislim kdo bi sam zase rekel da je rič bič :?:
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 03. Apr. 2007 18:59

Men tud ni všeč, se mi zdi da se slike in dogajanje nič ne skladajo z melodijo. Pa vokal me tudi čisto nič ne prepriča, škoda dnarja. Tega ji res nebi blo treba, samo stas res ni dovolj. Al pa da bi vsaj kakšno tako pesem mela, ki je bolj za njen glas narjena,za to pesem si jaz predstavljam, da bi lahko samo en tak močen žameten glas pel..
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 03. Apr. 2007 20:26

tut men spot ni nevem kok vsec. je pa ful dobr za slovenske razmere, svaka jim cast! drgac mi gre pa nina enkrat tok na zivce da je vidt ne morm, naslednic mi je pa taka goskica :) sm misnla da mam sam js tako mnenje, pa vidm da ns je velik :D
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 03. Apr. 2007 21:12

Meni osebno je komad KATASTROFALEN, spot je pa tut kr neki. :flop: :flop: :flop:

Ful je smešno, ker ma bejba ker neke čudne ideje, da je ona oh in sploh na sceni in da jo itak vsi hočmo, wtf?! Pa ''rich bitch''? To bi pa rada vidla, ja. :lol:
now I have you sleeping next to me ... and this is home
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 03. Apr. 2007 21:17

Ta mi je huda: I'm a fucking lady. K to pa res skup paše :D
Sicer bi izgovorjavo loh popravla, pa ko reče Nina, je tak odmev da mislm da reče nina-na(na) :) Me zanima če je res rich.. Ne vem zakaj bi kej tazga pel če nisi. Fak še Paris Hilton ne poje kok ma keša pa ga ma RES ful. Lol.
Itak je pa namen pesmi pretiravanje pa provociranje, sam bi mi blo bl všeč če bi nardila kšno r'n'b a karkol se hoče it energično pesm, ne pa tole skropucalo.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 03. Apr. 2007 21:33

men se pa zdi kar vredu,tud jaz sm misla, da nebo zmogla vodit oddaje, pa vidim da gre. res pa je da jo včasih mal čudno oblečejo :D
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 04. Apr. 2007 7:33

Ljubljančanka napisal/-a:Men tud ni všeč, se mi zdi da se slike in dogajanje nič ne skladajo z melodijo.


to tud mene moti...skoz je eno in isto...videospot nekako nima zgodbe. Pesem poslušam že kaka dva mesca...tko da ajde...recimo da mi je še kar cool...

Milsm, da je ona kar premožna (rich bich)...kr glede na to, da je bla v playboy-u itd...more kar met neki pod palcem. Sicer pa je enkrat govorila o tem in...ja, je dalovalo da je kar rich :)
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 04. Apr. 2007 8:58

meni je komad všečen.

pa za vse tiste, ki vam ne gre v glavo, kak si bejba lahko sama sebi poje, da je "rič bič"... sploh ni blo mišljeno, da je bogata zaradi keša, ampak, da je notranje bogata. ne vem, meni je pesem ql, video pa bi lahko bil boljši (ampak za tujino primeren). :wink:

sicer pa, vsak ma svoj okus.
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 04. Apr. 2007 9:36

MEn je ut čist ql komad, pa tud videospot je hud za slovenske razmere?! pa še okorn ga režirou.. pol itak da mora bit hud... nevem kej ste vidl še boljše slo. videospote.. še omar-stop je velik slabši, al pa od sanje-grohar itd... čist taki amatareski..
tale od nine je pa ful dobr, tak extravagantn..
sicr ma pa usak svoje mnenje to je res, sm ne bit krivični zdej..
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 04. Apr. 2007 9:37

po mojem je pesem ravno zaradi takih nastala, ki vam gre najbolj v nos...da imate spet kaj za opravljat.. :D in zgleda, da ji je uspelo...ker se spet polno govori o njej...in propaganda je tu...sploh pa od kdaj se pesmi jemljejo dobesedno?
meni je ona ena frikica...res je veliko naredila iz sebe..jaz osebno sicer ne bi izbrala takšnega načina kot ona...ampak njej očitno ustreza...in je zelo pogumna v kaj se vse spušča...in je v vsem dokaj uspešna...ima dober telešček...nek svoj stil, ki ga zna furat...tudi luštna je...
seveda...ker ima to pa jo dajmo spljuvat...ajajaj... :roll:
pesem je meni kar všečna...videospot pa odštekan...in res primeren za tujino..slovenija po moje še za kaj takega ni zrela...ker itak nobenemu nič ne paše..
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 04. Apr. 2007 9:45

astra_mb napisal/-a:po mojem je pesem ravno zaradi takih nastala, ki vam gre najbolj v nos...da imate spet kaj za opravljat.. :D in zgleda, da ji je uspelo...ker se spet polno govori o njej...in propaganda je tu...sploh pa od kdaj se pesmi jemljejo dobesedno?
meni je ona ena frikica...res je veliko naredila iz sebe..jaz osebno sicer ne bi izbrala takšnega načina kot ona...ampak njej očitno ustreza...in je zelo pogumna v kaj se vse spušča...in je v vsem dokaj uspešna...ima dober telešček...nek svoj stil, ki ga zna furat...tudi luštna je...
seveda...ker ima to pa jo dajmo spljuvat...ajajaj... :roll:
pesem je meni kar všečna...videospot pa odštekan...in res primeren za tujino..slovenija po moje še za kaj takega ni zrela...ker itak nobenemu nič ne paše..


ne bi se mogla bolj strinjati!
Uporabniški avatar
orion lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 1. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a orion lady » 04. Apr. 2007 10:01

Pa kaj tiste ki imate toliko za povedat o samem besedilu pesmi, vse komade od vseh izvajalcev tako dobesedno jemljete?
Niso vsi komadi avtobiografski. Nejbrž ga ni sama napisala.

Komad je ok, spot je pa sigurno eden boljših na slo sceni.
...Naj bo vsak do sebe plemenit
Čist in brez okov
...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov