Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
urshieexstar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 30. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urshieexstar » 01. Maj. 2007 23:53

sei je ful lepa pa use postauca pa to ..sam kai ko je beiba res tok neumna.. :? pa mal mi "žleht" deluje usake tolk časa :P :eek: :D ..tist njen smeh pa to...
z marleno(iz sestr) sta glih za skp :cool: ne wem zakai sam tko se mi zdi :D :o
Read the lines in the mirror through the lipstick trace: "Por Siempre." </3 ... by:AFI
Uporabniški avatar
urshieexstar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 30. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a urshieexstar » 01. Maj. 2007 23:56

ja glede las se pa čist strinjam..tmna ji je bl pasala..zdei ma takšne kt slamo :( :?
Read the lines in the mirror through the lipstick trace: "Por Siempre." </3 ... by:AFI
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 02. Maj. 2007 14:09

Men pa je super s to barvo las. Na zacetku ko se je pobarvala me je cisto sokiralo in mi ni blo niti malo vsec. Zdaj se mi pa zdi lepo. Pa tud oblecejo jo vedno boljse za oddajo.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 02. Maj. 2007 16:18

Men je pa dost bl k u sobotni oddaji, lušna pa oblečena u nedelski. Sm jo zdej dvakat vidla, pa mi je bl simpatična z mnj mejkapa pa u bl casual cotah (Sweet years majčke so mi čist kjut) :)
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 03. Maj. 2007 16:43

Shannon napisal/-a:Menda ima 49 kg. Visoka je 165 cm.
Meni drugače shirane babure niso všeč.


Jst mam 48 kg, velika sm pa okol 163 al 164, pa se mi zdi da ne zgledam nč shirano. Velik je odvisno kok so kile razporejene, pa nasploh od oblike postave.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 03. Maj. 2007 17:12

Js tud nism tko opazla da je shujšala, pol sm pa vidla tole sliko:
http://www.mediaspeed.net/fotka.asp?id=1&foto=7877
in ma čist drugo faco. Zdej je res še bl huda :)
Uporabniški avatar
saarah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 9. 9. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a saarah » 03. Maj. 2007 19:15

A kao, da kle ma še stare kile al kako? Nism čist dobr štekala. Upam,da ne mislš, da je ta slika stara, ker je datum gor od leta 2005. Men je skoz lepa :)
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 03. Maj. 2007 19:53

mogoče je kej mejčken shujšala, ampak se mi zdi, da jo tut barva las nardi bolj suho v obraz
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Maj. 2007 21:33

me
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:58, skupaj popravljeno 1 krat.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 03. Maj. 2007 21:38

saarah napisal/-a:A kao, da kle ma še stare kile al kako? Nism čist dobr štekala. Upam,da ne mislš, da je ta slika stara, ker je datum gor od leta 2005. Men je skoz lepa :)

Ja no, dve leti je pa že stara slika. Ja to sm misnla da ma še stare kile tm, vid se ji v lička, zdej se ji bl ličnce vidjo in ma ful bolj suh obraz. Je res da je skoz lepa, sam k sm jo pr tlpju gledala so ji joške res zginle... kokr je Sofia rekla :)
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 03. Maj. 2007 21:53

Ja, itak da je shujšala, saj je očitno... Je še moja 'anoreksična mati' to opazila :P ...

Nina mi je sicer zelo všeč vizualno, karakterno pa tudi mene moti to njeno pretirano samovšečno poudarjanje, kako je 'luštna', huda, ima najlepšo postavo, blablabla... Četudi bi bilo rečeno le v hecu, postaja to moteče...

Ja, od leta 2005 (takrat se je šele začela bolj množično pojavljati v medijih) je pa menda stara slika, a bi morali primerjati sliko iz OŠ al kaj :rofl: ... Saj se opazi razliko že od snemanja z Jarmom v Piranu (sem prejle gledala posnetek, ki ga je ena prilimala)...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Maj. 2007 9:35

nevem al ma tako pokrivljeno faco al majo na BB res tako zanič vizažiste....

pa tudi stilska podoba...ni za umret od sreče...glede na to da bi nina seksi zgledala še v žaklju za krompir in da majo najbrz celo vrsto oblek, v katere bi jo lahko oblekli, na izbiro....se mi zdi da jo res ful slabo oblačijo....
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 04. Maj. 2007 16:31

Ženski vizualno čist nč ne manjka...prov luškana je, pa čist hud geštel ma...res je, da so črni lasje lepši, sam sej tut tko ni tolk slaba...ni glih biser inteligence, je pa samozavestna, zgovorna in energična...in sam tko sem kam pride v tem poslu...

...ne pa kot Iris Mulej...sej ni slaba, sam k usta odpre je pa k ena kisla repa.... :roll:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
*meti*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *meti* » 04. Maj. 2007 16:38

Sej je ženska vizualno res čist huda, sam je pa tok polna sama sebe, da kr glava peče :?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Maj. 2007 13:09

*meti* napisal/-a:Sej je ženska vizualno res čist huda, sam je pa tok polna sama sebe, da kr glava peče :?


ikzekli....
im a rich bitch :?: :!:
everybody wants my body :?: :!:

:roll:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]