Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 09. Apr. 2007 15:26

jemina napisal/-a:Meni se pa ona zdi bolj inteligentna kot polovica slovenske "estrade"


:zustimm:

res je. kokr je na sanjski ženski delovala glupo, je tukaj pokazala iz kakšnega testa je. pa tud na trenjih je mela ful dobre argumente.
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 09. Apr. 2007 16:15

Ninin "outfit" v sobotnem BB-ju
imela je kapri hlače, ki so spodaj zavezane z vrvico (upam, da štekate kaj bi rada povedala :D )

Slika
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 09. Apr. 2007 16:29

jemina napisal/-a:Meni se pa ona zdi bolj inteligentna kot polovica slovenske "estrade"


Mene je pa v Trenjih zelo motil preveč pogovorni jezik (razne vzkliki a la "halo?" res ne pašejo v Trenja). Pa nimam nič proti pogovornem jeziku, ampak moraš vedeti, kdaj ga uporabiš. Saj se mi zdi, da se ga v BB-ju malo izogiba, ampak ko ni pripravljena in naučena, se pa ne zna ravno izražati.

Žal bi se morala zavedati, da pogovor s prijateljico ni enak pogovoru na Trenjih.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 09. Apr. 2007 16:50

ene dobr skrivajo inteligenco ene pa fajn razkrivajo neinteligenco :razz: ... nino bi nekam umes dala, ne morm rect da jo lih kasna izobrazba daje ampk se pa najde tut kasna dobra izjava
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 09. Apr. 2007 17:42

Bluestocking napisal/-a:
jemina napisal/-a:Meni se pa ona zdi bolj inteligentna kot polovica slovenske "estrade"


Mene je pa v Trenjih zelo motil preveč pogovorni jezik (razne vzkliki a la "halo?" res ne pašejo v Trenja). Pa nimam nič proti pogovornem jeziku, ampak moraš vedeti, kdaj ga uporabiš. Saj se mi zdi, da se ga v BB-ju malo izogiba, ampak ko ni pripravljena in naučena, se pa ne zna ravno izražati.

Žal bi se morala zavedati, da pogovor s prijateljico ni enak pogovoru na Trenjih.


Jah, ko hočeš kaj povedat tam v trenjih razmišljaš kako bi vse preglasil, da bi do besede pršu, ne pa, da govoriš pravilno slovensko. Sicer je pa to pač pogovor, ne pa nek javni recital.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 09. Apr. 2007 17:51

sinička napisal/-a:Ninin "outfit" v sobotnem BB-ju
imela je kapri hlače, ki so spodaj zavezane z vrvico (upam, da štekate kaj bi rada povedala :D )

Slika


Men je bla hudo oblečena...drugač pa ne štekam :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 09. Apr. 2007 18:12

Men je bla tut ful hudo oblečena.. fancy :wink:
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 09. Apr. 2007 19:28

jemina napisal/-a:
Bluestocking napisal/-a:
jemina napisal/-a:Meni se pa ona zdi bolj inteligentna kot polovica slovenske "estrade"


Mene je pa v Trenjih zelo motil preveč pogovorni jezik (razne vzkliki a la "halo?" res ne pašejo v Trenja). Pa nimam nič proti pogovornem jeziku, ampak moraš vedeti, kdaj ga uporabiš. Saj se mi zdi, da se ga v BB-ju malo izogiba, ampak ko ni pripravljena in naučena, se pa ne zna ravno izražati.

Žal bi se morala zavedati, da pogovor s prijateljico ni enak pogovoru na Trenjih.


Jah, ko hočeš kaj povedat tam v trenjih razmišljaš kako bi vse preglasil, da bi do besede pršu, ne pa, da govoriš pravilno slovensko. Sicer je pa to pač pogovor, ne pa nek javni recital.


Vseeno bi se lahko vzdržala raznih HALOjev, KUL,... Meni to ne paše v Trenja, pa čeprav je komercialna TV. Mogoče imam že malo "poklicne deformacije", ker nas na faksu stalno opominjajo, če smo preveč pogovorni. Saj jaz tudi govorim in pišem FUL/KUL/HALO, ampak v pogovoru s prijateljico, mailih, na forumu,... Če bi bila pa na TV (katerikoli), bi se pa malo brzdala.

Moje mnenje pač.
Uporabniški avatar
[nikky]
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 15. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a [nikky] » 10. Apr. 2007 17:15

Joj ženske kr smilte se mi tko ste ljubosumne...vse kar je lepo in pametno kritizirate :lol: nina je carica to je dejstvo...sploh zato ker je tako samozavestna in se ne sekira zaradi vseh k jo blatjo sam zato k vejo da nikol ne bodo tko dobri.
Smo angeli z enim samim krilom...
... da bi poleteli se moramo samo objeti
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 10. Apr. 2007 17:31

[nikky] napisal/-a:Joj ženske kr smilte se mi tko ste ljubosumne...vse kar je lepo in pametno kritizirate :lol: nina je carica to je dejstvo...sploh zato ker je tako samozavestna in se ne sekira zaradi vseh k jo blatjo sam zato k vejo da nikol ne bodo tko dobri.


Ej sori,pod kožo smo usi krvavi in pomojm tut njej čist vedno ni lih useen za use!Ja itk smo ji pa use fouš k je ona tok lepa me smo pa use grde :lach: :lach: Usak člouk je po svoje LEP,PAMETN IN DOBR!Mislm pa da meril za "dober biti"ni!Če pa zate pomen bit ful dobr da se štulš posod,pa da se slečš za playboy(kar je sicer najlaži nardit ampak ok),pa da začneš hodt z bobnarjem od ene najbl uspešnih skupin v slo,pa da ti oni komade pišejo pa tko.....Men je bla ona na začetku ql,lušna,simpatična use zdej mi pa čist preseda s to njeno GROMOZANSKO željo po slavi!!
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 10. Apr. 2007 17:53

ne bom nič o njej govorila, ker nima smisla .. ampak me je resnično zmotilo razmišljanje nekaterih, da je preveč pogovorno govorila v Trenjih. Am, glede na to, da tista gospa poleg nje v zrelih letih ne zna niti pravilno uporabljat vikanja, ker polovično vikanje je zame največji slovnični prekršek, ne vem kaj je narobe z njenim Halo? ... prvič je ženska stara šele 23let, govori pravilno slovensko, resnično sem bila presenečena nad njeno slovnično slovenščino ... večji polom sta bila Špela pa voditelj kot pa Nina ;)
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 10. Apr. 2007 17:56

^točno tko bejbika, maš prav. Čist lepo je govorila in tud pointe je imela dobre za moje pojme. Una Grošlja me je pa itak čist razočarala :stupid:
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 10. Apr. 2007 18:09

uff *LittleBug* upam da boš danes kaj lažje zaspala. Ona je pač v tem fohu in to kar dela ji pač dobro gre.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Apr. 2007 22:29

o ma tolko govoriste o teh trenjih, js pa jih nism gledla...a se da kje dobit ponovitev oddaje :wink: ?
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 10. Apr. 2007 23:13

MilkyWay napisal/-a:o ma tolko govoriste o teh trenjih, js pa jih nism gledla...a se da kje dobit ponovitev oddaje :wink: ?


Link: :P
http://24ur.com/bin/video_show.php?TREN ... a=16179283

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov