Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 30. Dec. 2007 9:13

sunnydayka napisal/-a:omg kok je grohrjeva gnusna...fujj tole je bla miss slovenije... :roll:


lih tolk kokr je bla gnusna miss hawaian tropic :lol:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
grossi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a grossi » 30. Dec. 2007 10:52

zanimivo, da je nekdo, k so ga slovenci zbral za miss, lohk nagnusen. men sta in nina in sanja zlo lustni punci, na eni sliki bolj, na drugi manj, ampak nagnusen biti? dej fak no. boga sanja, ce to bere. napises pac, d ti je fotka ful grda al pa kej podobnga,al pa punca antipaticna. ti pridevniki nagnusen ipd. se mi zdi da so too much.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 30. Dec. 2007 11:09

veš grossi..če bi favšija gorela...slovenije že zdavnaj ne bi bilo več..
:D
razumem, da ti kdo ni simpatičen...ampak take pridevnike ko tukaj ene dodajate...ljubi bog...kot, da je res neka prikazen pred vami...
pa punce sploh slabo ne zgledajo...ne osenarjeva...ne groharjeva...pa rečete kaj rečete...gnusne so punce, ki so neurejene..se ne umivajo itd...
mislim svašta.. :roll:
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 30. Dec. 2007 11:21

malce OT, ampak ne morem mimo:

meni se tudi zdi, da je pridevnik nagnusen malo odveč tukaj. niti sanja, niti sedanja miss hawaian tropic nista nagnusni. ena je morda malo bolj cedna, ena pa malo manj. sanja je recimo bila veliko lepsa z dolgimi lasmi.

obe dekleti pa imata nekaj skupnega: naslov miss (ki ga oseba, ki se jo poimenuje nagnusna nikakor ne more imeti) in zapeljivo postavo, ki je marsikatero dekle nima. sta postavni, suhceni in še zapeljivo oprsje imata.

vsekakor nista nagnusni.

ta pridevnik bi kvecjemu opisal koga taksnega

ne pa sanjo grohar ali pa tino gaber
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 30. Dec. 2007 11:39

grossi napisal/-a:zanimivo, da je nekdo, k so ga slovenci zbral za miss, lohk nagnusen. men sta in nina in sanja zlo lustni punci, na eni sliki bolj, na drugi manj, ampak nagnusen biti? dej fak no. boga sanja, ce to bere. napises pac, d ti je fotka ful grda al pa kej podobnga,al pa punca antipaticna. ti pridevniki nagnusen ipd. se mi zdi da so too much.


na zalost je to zbralo par Slovencev (ki za moje pojme nimajo občutka za lepoto)... niso pa to zbral Slovenci kot narod.

Meni sta obedvi zoprni kot medijska osebnost, njun videz mi tut ni všeč, ampak to je pač njuna stvar oz. stvar okusa.

Sicer se strinjam glede besede ``nagnusen´´, ampak take angelčke se pa spet ni treba delat ...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 30. Dec. 2007 11:48

Sej tale Osenarjeva Nina....za pogledat je res...super ne...pa še za kej druzga bi bla tud... :twisted: :twisted:
Ampak ko pa usta odpre...omg... :evil: Popizditis dobim in rdeče pike. Tist njen smeh...aaaarrrggghhhh :evil: ..poleg tega je pa še intelektualno zelo nizko, in gledano s tega stališča ni lih primerna za neko miss, glede na to da tam tako "gledajo" to "notranjo lepoto". :roll: Kar se intelekta tiče se sploh ne more primerjat recimo z Iris Mulej ali pa Živo Vadnov...
Groharjeva Sanja je pa tud za pogledat, ampak mi deluje nekam samovšečna in polna sama sebe... :?
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 30. Dec. 2007 12:00

...
Zadnjič spremenil ***PINKYCA***, dne 21. Avg. 2009 1:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 30. Dec. 2007 12:06

Iris Mulej drugače velja za eno najbolj inteligentnih Slovenski misic drugače...če še ne veš. :wink:
Iris mogoče res nima takih retoričnoh sposobnosti kot Nina, če Nininim lastnostim lahko rečemo retorične sposobnosti-prej bi lahko rekli sposobnost za nakladanje in mlatenje prazne slame...
Že to, da so mogli eno oddajo(v živo) prekinit(oz spustit oglase), ker je imela spet enega izmed svojih (brezveznih) napadov smeha, mi pove veliko o njeni (ne)sposobnosti vodenja in še marsičesa.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 30. Dec. 2007 13:01

hahaha nevem kaksen moski rece nini osenar brezvezna :roll:
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 30. Dec. 2007 13:11

....
Zadnjič spremenil ***PINKYCA***, dne 21. Avg. 2009 1:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 30. Dec. 2007 14:14

Ni sama sebe poimenovala - pisala je teste in so jo sprejeli v Menso, kar pomeni, da ima IQ nad 140.
Ampak to, da je nekdo nadpovprečno inteligenten, seveda še nič ne pove o njegovi razgledanosti, izobraženosti, komunikativnosti, retoričnih sposobnostih ... na teh področjih je pač Iris Mulej bolj švoh (vsaj zgleda tako)
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 30. Dec. 2007 14:22

Sej inteligenten folk nima glih razvite retoricne sposobnosti :wink:

To sem brala ze neki casa nazaj v eni reviji, tko da me ne spet napadat.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 30. Dec. 2007 14:31

bouhica napisal/-a:Sej inteligenten folk nima glih razvite retoricne sposobnosti :wink:

To sem brala ze neki casa nazaj v eni reviji, tko da me ne spet napadat.

Po moje sploh ni povezave med inteligentnostjo in retoričnimi sposobnostmi. Razen v tem, da se inteligenten človek prej in lažje izpopolni v retoriki, če ima interes.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 30. Dec. 2007 14:38

Iris ima baje ful visok IQ, ampak če jo pa poslušaš, pa res deluje...zabito :nixweiss:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 30. Dec. 2007 15:07

^^... definitivno. Ampak meni Iris Mulej in Nina Osenar delujeta kot eno kar se tiče izjav. In izjave so odraz (ne)inteligence. :wink:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]