Nina Osenar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

wentaholic babe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 3. 1. 2007
Kraj: The World

Neprebrana objavaNapisal/-a wentaholic babe » 07. Maj. 2007 19:43

men je pa nina ful v redu, in tut ta njen smeh mi je prov simpatičn. sj se je že odnavadla takga histeričnega kot ga je mela, sm mi je vseen simpatičn. postavo ma super! pa lušna je tut. sm edino kar mi ni všeč je to d se tok hval skos.. preveč!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Maj. 2007 21:14

honeydew napisal/-a:v nedeljskih oddajah je oblečena v sweety years oblačila, kar je zelo zelo zelo daleč od new yorkerja.


cisto nic ne pomaga da so sweety jeans, še vedno zgledajo too much casual in srednješolsko, da bi blo (po mojem) primerno za vodit neko oddajo....

in btw...to ce na necem pise da je sweety jeans (never heard before )....se ne pomeni da je za kej.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Maj. 2007 21:29

Heh, ni Sweet jeans ampak Sweet years :D Men so pa prou lušne cunce, sam drage pa tut tu mač :? In men osebno se ne zdi nč narobe, da je u takih cotkah na teve, ne vem, zakaj bi mogla bit non stop u nekih ekstravagantnih cunah, k sploh ne bi pasale u kontekst tistih nedelskih nominacij al kaj že :gruebel:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 07. Maj. 2007 22:23

^^ma sej me sploh ne briga al so Sweet jeans al Sweet years :D za nobeno še nism slišala...ne gledam sploh na znamko...mi jo pa useeno ful lepo oblačijo...in se mi ne zdi srednješolsko al kakorkol že...punco pač štimajo primerno BB :) kako bi jo pa mogli oblačt? :wink:
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 08. Maj. 2007 7:05

Men je tut prov kul oblečena v nedeljskih oddajah...tko streety...jeans pa kaka fina majčka...prov v redu. Men bi blo grozn, če bi jo v kake obleke in nevem kaj tlačli, ker oddaja ima največ občinska ravno pri folku okrog 20 let...
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 08. Maj. 2007 12:11

Men je pa Nina ful luštna...Sam vid se,da se tega zaveda in se pol temu primerno tud vede.
Kot voditeljca mi je kul...dobr povezuje oddajo,pa še ideje ma fajn...U redu bejba.... :respekt:
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 08. Maj. 2007 13:28

^^ brez skrbi, da ji tekste drugi pišejo :wink:

je pa idealna za vodenje takega šova. oblekice v sobotni oddaji so pisane na njeno kožo, karakter, whatever, v nedeljskih oddajah je pa tudi kul oblečena. sproščeno, primerno za koncept oddaje. in fino je, da je takrat oblečena v popolnoma drug stil kot v soboto.

frizurca ji pa definitivno bolj paše kot oranžna frizurca, čeprav tudi ta ni bila sfaljena. če si na sceni, moraš pač na vsake toliko časa menjat imidž.
in vedno znova se navdušujem nad njenim mejkapommm :D
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 08. Maj. 2007 13:42

Sam k na usake 3 sekunde pogleda na tisti "plonkič" med vodenjem :?
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 08. Maj. 2007 19:59

Mene pa najbolj moti:

1. Draaagi moji...
2. Nasveti za šoping...

Grozna je s tem, drugače pa ne vodi napačno. Sem presenečena, da precej lepo govori oziroma se trudi...pa ful je fotogenična za pred kamero.
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 08. Maj. 2007 21:25

Njena nova frizura je stokrat boljša kot una prej
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 09. Maj. 2007 5:36

Jst sm ji pa fouš,k je tko suhcana :P .

No,lepše se sliši ''nasveti za shopping'' k pa ''reklame''...Ko reče shopping,usaj mal trznem :lol:
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 09. Maj. 2007 9:02

Yancha napisal/-a:No,lepše se sliši ''nasveti za shopping'' k pa ''reklame''...Ko reče shopping,usaj mal trznem :lol:

No to že, mogoče prvič ali drugič, ampak vsakič, meni gre že prav na živce... :? ne vem no, vsaj da bi bili res kaki nasveti za shopping, sam kaj, ko kaže ponavadi samo kateri filmi/nadaljevanke in podobno se bodo predvajale na kanalu a :D je pa res, da sem prvič, ko sem to slišala, gledala celo cele reklame, ker sem misnla, da so res kaki nasveti za shopping, se zgodi :lol:
Zadnjič spremenil MoJcHyKa, dne 09. Maj. 2007 9:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mala punci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala punci » 09. Maj. 2007 9:04

Meni se zdi ona res ta prava baba ki si upa. Pa boli njo komu se dopade in komu ne, kdo jo šinfa, kdo je ne prenese.... samozavestna do konca.
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 09. Maj. 2007 9:25

mala punci napisal/-a:Meni se zdi ona res ta prava baba ki si upa. Pa boli njo komu se dopade in komu ne, kdo jo šinfa, kdo je ne prenese.... samozavestna do konca.

To je res, včasih ji prav zavidam tole samozavest, ki jo ima res ful...res se zdi, kot da ji nobedn ne more priti do živega... ;) sicer pa saj, če ne bi bila tako samozavestna, najbrž se ne bi tako dobr unovčla in uspela ter postala slavna ;)
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 09. Maj. 2007 10:31

Jst bi bla tud tko samozavestna,če b mela tak gištel :lol: .

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron