Niet

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

chocolata_87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a chocolata_87 » 19. Maj. 2010 21:44

Zdravo!

Pesem Dekle izza zamreženega okna je res odlična pesem! Všeč mi je! Zanima me ali se nameravate udeležiti koncerta v Ljubljanskih Križankah? Ali pozna katera/kateri pevca skupine oziroma ve kaj več o njem? Napišite kaj o novem pevcu Borutu Marolt!!! Lepo vas prosim!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 20. Maj. 2010 19:53

Pa ko mate s ttim novim pevcem, men ni jasn. Ok, sej ni slab vokalist daleč od tega, pravzaprav se mi zdi da ful paše k Niet, ampak roko na srce - Habiča nisn niti enkrat vidla, pa takoj ko poslušam stare Niete napram temle novim komadičom čutim v levem kolenu, da je bil dost večja faca in ta pravi frontman Nietom.

Moja ljubav do Nietov sega že tam v začetek OŠ pa jih še zdej ful rada poslušam. Sam mene je pri njih prvlaču tist nesproduciran, organski, rahlo hreščujoč zvok, neuglašene kitare in falš toni pri petju. To je poanta hc/punka in Nietov. :D :musik:
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 01. Jun. 2010 13:56

miikena napisal/-a:Men bl ne paše tole kar zdej delajo. Mal mi je soft - vsaj tko posneto, mogoče v živo boljš zveni.

Evo po slišanju v živo (aleluja za nagradne igre in karte for free) - Trobentice mi tut v živo niso kul, sploh. Stres generacije bi bil okej, če bi skenslal refren (ki se ponovi miljavženkrat) in bi blo sam nažiganje, ene dva komada sta mi bla vredu (pozabila naslove, dva z manj popish vložki, pa mejčkn več žaganja), ampak niti prbližno ne tolk dobra kot tastare stvari. Pa una dva k sta res soft (Beli prah pa še en) in so ju odšpilal v akustični verziji, skupi z Bil je maj, tedva sta mi bla fajn. Pa Severa, ah, love her :)

All in all, če bi šla še 1x in bi odšpilal koncert brez vseh tanovih, ne bi nobenga pogrešala. Edino ajde, unadva akustična bi mi blo čist fajn še enkrat slišat.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 07. Jun. 2010 15:33

Haha, miikena, se cist strinjam s tvojo izjavo v oklepaju, no, pa tud z ostalim, kar si napisala...
pa nasploh, ta nov album mi je... ne vem, (skor) pr vsakmu komadu me neki mot...
plazmodij
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 8. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a plazmodij » 16. Jun. 2010 14:05

24.06. 2010 so Nieti v Litiji, nastopajo še Pero Lovšin s Španskimi Borci, Zablujena Generacija, Avven, Pain in the Ass, Gutti in Frgazr bend.

vstopnina je samo 9 eur v predprodaji in 14eur na dan dogodka.

vec na http://utrip-poletja.com/.

lp,
Pucca20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 25. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pucca20 » 01. Jul. 2010 13:47

Ne vem kak je ta novi pevec, ampak stari pevec pa, stare pesmi,
so bile in so mi še vedno zakon :cool:
Dokler vsi enako razmišljamo, sploh nihče ne razmišlja.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov