Miss Universe [ZT]

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 29. Apr. 2009 20:05

*hox* napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:nemorš narest osnovne šole da nebi znou na nemi karti pokazat amerike..

O ja, pa lahko. Moja biuša sošolka je v 2. letniku SŠ rekla, da je J Amerika nad Evropo.

No kakorkol, zmaga moja bivša sošolka iz SŠ, ki ga zemljevidu Evrope ni znala poiskat Slovenije (ker oni v OŠ tega pač niso delali). Ne zajebavam se, žal :D .

Kar pa se tiče teh misic. A ne preverjajo mal tut znanja? Če se ne motim, je pri enem od teh tekmovanj kriterij tut razgledanost?
Freedom is just another word for nothing left to lose..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Apr. 2009 21:13

qdit)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: ankaran

Neprebrana objavaNapisal/-a Roisin » 30. Apr. 2009 9:07

*cheRry* napisal/-a:Kar pa se tiče teh misic. A ne preverjajo mal tut znanja? Če se ne motim, je pri enem od teh tekmovanj kriterij tut razgledanost?

razgledanost je po moje kar pomembna pri teh tekmovanjih. sicer ne verjamem, da jim zastavljajo vprašanja v tem smislu, ampak že po 5 minutah pogovora s tekmovalko vidiš, če ima kaj soli v glavi. ni ti treba takih vprašanj postavljat. ta novinarka jih je pač postavila zato, da bi se potem drugi delali norca iz tega, kaj pa druzga. meni je že samo tekmovanje blesavo :)
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 03. Maj. 2009 18:42

Kdaj pa sploh je tole tekomovanje?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 05. Maj. 2009 16:56

jemina napisal/-a:Kdaj pa sploh je tole tekomovanje?


V soboto je finalni izbor, če se ne motim.
Kar se pa tiče razgledanosti, mislim da bi morali zbrati tako, ki ima nekaj v glavi, ker nenazadnje predstavlja našo državo v svetu. Če kaj takega vrže ven na svetovnem izboru potem se ne čudim, zakaj nas imajo nekateri za primitivce :(
Uporabniški avatar
beretta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 22. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beretta » 09. Maj. 2009 21:05

men so ble čist vse po vrst katastrofe... ena bolj nerazgledana kot druga (po tistih posnetkih sodeč), v obraz vse take kt tisoče drugih, z narejenimi nasmeški pa bednimi izjavami v stilu najbolj srečna sem sedaj ko sem tu... OMG no... Vse skupaj pod kritiko... Edino kar mi je bilo všeč je bila tista plava, zmagovalna obleka.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 09. Maj. 2009 21:10

ojej kera je zmagala, bivša miss bikini.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 09. Maj. 2009 21:34

Mene samo nekaj zanima; kaj letos niso imeli vizažista in frizerja na izboru? :gruebel:
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 09. Maj. 2009 21:34

jaz sem se tudi nasmejala..mygod kere scene :D sicer 3. spremljevalko poznam in sem bila ful presenečena, ko sem jo videla tam..ampak mi nobena ni zgledala ravno uau :D najboljša izbira bi bila zame ona blondna, katarina something, ki je zmagala kot miss fotogeničnosti. ampak itak pol ni bila izbrana niti med prve 3.
pa spet sem bila čist razočarana nad celo organizacijo dogajanja.. ne morm dojet, zakaj slovenci ne mormo spacat enega showa skupaj, kjer nebi bilo vse tako prisiljeno, nesproščeno in neprofesionalno :? groza res.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 09. Maj. 2009 21:40

Men ni bilo nič posebnega. Pač povprečje. Sem pa presenečena, da je ta Aida Muratović prišla tako daleč. :? A ni bla ona že na tisoče drugih izborih?
Zmagovalka mi je pa taka, luštno povprečna. Nič novega skratka.

Mi je bla pa všeč Anja Tomažin. :) Pa nastop Neishe.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 09. Maj. 2009 22:32

Zmagovalka mi je res grda, kopalke, ki so jih nosile, pa še bolj :?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Maj. 2009 9:00

No ja....v obraz mi ravno ne potegne no.... :roll:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 10. Maj. 2009 9:05

vem, da je kliše, ko rečem, da se mnogo lepših deklet sprehaja po ulicah slovenije. kliše gor, dol. tak je! prijavijo se tko tiste, ki imajo največ poguma, a žal ne največ lepotnega potenciala za zmago. ok pustmo splošno razgledanost na strani (tj., da je večina dejala, da bi o zmagi delale na boljši prepoznavnosti slovenije - tuk o izvirnosti). se mi zdi, da je blo dost takih, ki je itak že starih znank vseh možnih tekmovanj (miss športa, miss bikini, miss lagune, miss unga enga radia, miss hawaian tropic pa morbit še miss neke banalne reči). ne morem rečit, da ni ta prava zmagala, kr med ponujenimi finalistkami nisem najdla nobene za ktero bi lahko rekla 'ta ja pa zmagovalna lepotica').

aja pa kdo ve zakaj tolk skečev teh igralk in zakaj so se tko pogost menjale? nism čist skoz gledla, kr ni ravno gledljiv šov.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Maj. 2009 9:25

Ne štekam zakaj vsi pravijo, da je to lepotno tekmovanje, potem v isti sapi pa vsi nekaj govorijo o eni notranji lepoti in nevem še kjre druge nebuloze...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
skuštranka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a skuštranka » 10. Maj. 2009 9:45

Ko sem vidla vsa dekleta sem ravno zmagovalko ocenila za najgršo med njimi :? :lol:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]