Miss Hawaian tropic

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 17. Jan. 2009 13:54

^^ sori, ampak tle se pa sploh ne strinjam s tabo, k pravš "en cheap HT je bolj slaba odskočna deska" . Mi smo tako majhni, da si punce, ki si želijo prodret v ta svet, morajo utret poti na različne načine. Da bi bla samo aktivna v katerikoli modni agenciji pri nas žal ni dovolj, da prodreš na tuj trg (sklepam, da je to želja večine naših manekenk), vsaj za večino punc ne. Zelo majhnemu številu punc to uspe (za moje pojme samo tistim, ki imajo res drugačen videz od ostalih), večina pa se pač zaradi te naše majhnosti in neprepoznavnosti mora znajti tudi na druge načine, ne glede na to al hoče postat manekenka, pevka, voditeljica... Če ne zaradi drugega, že zaradi tega, da ko zmaga na tovrstnem tekmovanju, dobi izjemno priložnost, da promovira samo sebe v tujini. Poglej npr. Tatjano Tutan. Uspela je tud na HT World, od tedaj je dobila neprimerljivo večje število ponudb za delo manekenke (tudi v tujini). Čeprav meni osebno ona sploh ne potegne, ampak očitno so drugi v njej vidli nek potencial. Al pa če pogledaš npr. Nino Osenar, who the f..k je bla Nina Osenar predn je zmagala na HT? Noben ni sploh vedu za njo, šele po zmagi se je uveljavila. Dobr ona je itak na drugem področju, sam tko govorim na splošno, da pač zard tega, ker smo tko majhni, se mi zdi to čist ok priložnost, da nekam prodreš. Če seveda po tem znaš izkoristit dano možnost. Sej pri nas pravo manekensko tekmovanje je za moje pojme itak samo Supermodel. Vsa ostala tekmovanja so bolj kot ne za to, da dobiš na prepoznavnosti, pa še teh je bolj malo kvalitetnih (zame osebno samo Miss Universe). HT ima obupno organizacijo in vse stroške (prevoz...) si moraš krit sam. Ampak ne mormo pa rečt, da je cheap, ker na svetovnem nivoju je HT izredno priznano tekmovanje, od koder lahko dosti potegneš ven, če znaš.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 17. Jan. 2009 13:58

aja, kar se pa Nermine tiče, ona je res huda bejba, za manekenko mogoče mal preveč komercialna, ampak useen ma hude poteze obraza, ful lepo postavo, po moje bi lohk daleč pršla. Ne bom rekla škoda, ker mam filling, da se bo ona itak na drugačen način znašla. Dost je že to, da je zmagala, ne glede na to, da so ji vzeli krono, oni so prvotno izbrali njo! Daša je bla itak samo (neprimerljivo slabša, pa brez zamere) rezerva.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 17. Jan. 2009 14:59

tok slabe ženske k so letos nastopale na tem izboru, se sploh ne čudm, da so mel ful mal izbire ktera gre v finale pa ktera ne. O zmagovalkah: No coMMent.

((tiste k so res lepe ženske, se kje drge vn kažejo, ne pa da svoje riti na TVju razkazujejo. So bl pametne to lepoto verjetn izkoristt za kej drugga k pa za tako šlamastiko komercialno. K si še s temu lohka ZLO ugled uničš, že s temu da na odr stopš.))
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 17. Jan. 2009 16:31

odvisn kašne maš ambicije...men se ne zdi to čist nč tazga, če si ženska želi uspet v svetu medijev, šovbiznisu itd. Res je, da lahko na prste ene roke našteješ res lepe tekmovalke (ampak tud to je stvar okusa), čeprav meni letos je blo na HT kar ene 5 luštnih, to je skoraj polovica, tko da moram rečt, da letos ni blo tok slabo, kar se tega tiče, vsaj za moj okus ne. Drgač pa bom tko rekla, js ne obsojam punc, ki se prijavljajo na tekmovanja, morš met tud jajca za kej tazga, ne glede na to kako zgledaš, lepa, grda, suha, debela, velik lažje je sede za tv-jem pa komentirat kot pa stat na odru. Pa večina punc tudi, ki se prijavi na tovrstna tekovanja, je študentk, tako, da o pameti ravno ne bi razpravljala. To je vsaj moje mnenje. Bolj sem razočarana nad organizacijo določenih tekmovanj. En primer : večina glasov se zbira glede na to kolko maš glasovnic določene revije poslanih, kolko maš glasov na internetu, talent show-kjer dejansko sploh ne gledajo talenta, saj npr. punce, ki pojejo, samo odpirajo usta, mikrofon je izključen!!!, tako, da ponavadi na talent showu zmaga tista, ki najbolj pritegne občinstvo (npr. se določenemu gledalcu vsede v naročje in podobno :roll: ), in pa (neplačan) nastop na eni oz. dveh modnih revijah. Kar pomeni v bistvu, da če zapraviš 500eur za glasovnice iz revije (si kupiš glasove) in imaš kakega frenda računalničarja, ki ti zrihta na dan 100 glasov ali še več, si z eno nogo že v superfinalu (prideš med prvih 6), v tem primeru se na finalni prireditvi ostalih 6 kandidatk sploh ne ocenjuje (halooo ?!), čeprav nastopajo in one v bistvu sploh ne vejo a so ocenjevane al ne. Šele potem se izve katere so bile ocenjevane in katere ne, ko se določi 6 superfinalisk. Po tem pa če imaš še kako kolegico al pa kolega v žiriji, je zmaga tvoja. S tem, da ne omenjam, da določene kandidatke hodijo k organizatorjem domov na kosila na njihovo povabilo še pred finalno prireditvijo (wtf?!), potem pa začuda te kandidatke tudi zmagajo ali pa vsaj pridejo med prve tri. Ne govorim konkretno za eno tekmovanje, ampak za nekatera (jih ne bom imenovala), o katerih sem malo bolj seznanjena.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 19. Jan. 2009 9:06

No, o tem bi morali kakšno reč! In zato se mi zdi dobro, da je Nermina, ne glede na to, da se nekaterim zdi čudna, pa grda, pa blond, pa ne vem kaj še vse (kar pri vsem tem sploh nima nobene veze), povedala vsaj delček umazane zgodbe o uspehu missic.
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov