Miran Rudan

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 14. Sep. 2008 14:05

Ne, tega ne ve samo on, to ve družina od nesrečne gospe (gospa je bila teta od moje mrzle sestrične - ja, bila -po nekaj mesecih kome je umrla) in očividci. Ga ni potrebno nič braniti, dejstvo je, da je povzročil nesrečo in dejstvo je, da udeleženki ni pomagal, ampak je spizdil stran. Pa baje tudi avtomobila ne bi smel voziti že takrat. Zadeva se obravnava tudi na sodišču, ne vem pa, če je že bilo razsojeno.
tvojazvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tvojazvezdica » 14. Sep. 2008 17:54

hubabuba napisal/-a:Ne, tega ne ve samo on, to ve družina od nesrečne gospe (gospa je bila teta od moje mrzle sestrične - ja, bila -po nekaj mesecih kome je umrla) in očividci. Ga ni potrebno nič braniti, dejstvo je, da je povzročil nesrečo in dejstvo je, da udeleženki ni pomagal, ampak je spizdil stran. Pa baje tudi avtomobila ne bi smel voziti že takrat. Zadeva se obravnava tudi na sodišču, ne vem pa, če je že bilo razsojeno.



Mislim, da še ni bilo razsojeno, tko ali tko pa mislim,da ga ne bodo obsodili. Se bo verjetno že kako znašel tale naš Rudanček.... drugače jaz osebno nimam nič proti njemu, tip ma posluh vsekakor, zgleda tko tko nič posebnega, očitno pa so nekatere še vedno lude na njega... sam bog ve zakaj. Drugače pa mislim,da tip nima vseh koleščkov v glavi pošlihtanih! :?:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 14. Sep. 2008 23:01

eni stari njegovi komadi so kr kul.Najbolj mi je všeč "naj vidno tvoj poljub sladi".

Drgač pa o nesreči rečem samo to lahko da ga ubistvu nekak razumem.Tip si je poškodval glavo, bil v komi, komaj nazaj oživel in potem zlo hitro se je zgodila tud tista nesreča s tisto gospo.Ok, pač vsja tam bi lahko ostal in ji pomagal a ne.Drugače pa mu bodo verjetno itak dokazali kšno neprištevnost.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 14. Sep. 2008 23:16

Men osebno se pa ne smili, če b obtožen. Ne sočustvujem z njim. A zdj ker je bil pa v komi pa mel poškodovano glavo pa lahko kr vsakga zbije pa ubije pa bomo vsi rekl da je ql ker je bil pred parimi tedni še v komi??
Js pa pravm da nej ga kr obtožijo!!!! Ženska je UMRLA zarad njega, haloo????
Pa če je bil tok bogi da se ni vsega zavedal, pol tut vrjetn nebi smel vozit avta ane? No se prav je on kriv ker se je vsedel v avto, čeprov se nebi smel....
zvezdica14
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 13. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica14 » 15. Sep. 2008 20:35

... po moje ne bo obsojen.... to, da pa ne bi smel vozit, se pa čisto stirnjam! Amapak če si slaven, je pač tako... a ja pa še upati si moraš glih en prov.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 07. Nov. 2008 18:05

Men je on kot pevec ful všeč, kaj čem, so mi dobri komadi... "Vzemi si čas za stare slike, Kristinaaaaa..." :razz:

Sem našla na Netlogu njegov profil in videla, da je zdaj skupaj z eno mlado punco, je med njima menda enih 20 let razlike :wink: ampak sta mi simpatična
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 07. Nov. 2008 19:31

Mimi_M napisal/-a:Men je on kot pevec ful všeč, kaj čem, so mi dobri komadi... "Vzemi si čas za stare slike, Kristinaaaaa..." :razz:


Dober komad.. :D
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 13. Nov. 2008 12:33

Antipatičn do amena :D !
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 28. Apr. 2010 15:09

a ste vidli to?

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/ ... letom.html


in to ?

http://sl.netlog.com/anita_zvezdica

to je ziher ta zvezdica, ki je sploh odprla temo o njemu.

ahahahhahahahhahahahah :lach:
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 28. Apr. 2010 17:24

Yancha napisal/-a:Antipatičn do amena :D !


Se ne bi mogla bolj strinjat
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 29. Apr. 2010 17:09

....23 letna nevemkera ki mu bo povila sina...z njim pa se veseli tudi njegov prvi sin 18 letni luka..

kakšna nerodna situacija :lol:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2010 19:21

^^Joj hudo no. Sta samo par let razlike :P
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 05. Maj. 2010 12:40

ojej...s to smrkljico sem ga pa srečala predlani v okolici term Olimje...sem sicer posumila, da je najbrž njegova nova trofeja, čeprav mi je delovala bolj kot njegova hči, pa še držala se je kislo kot ena mila jera, ki ne zna štet do pet :roll:
Ko zunaj mraz je in veter veje, po sprehajanju viski me ogreje.
panterica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Tam nekje

Neprebrana objavaNapisal/-a panterica » 28. Maj. 2010 13:13

Pomoje ji bo še žal, da je z njim.
Louis Pitton
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 11. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Louis Pitton » 03. Nov. 2010 22:57

Osebno mi se gnusi,ampak ljubezen ne pozna za leta.
Želim,da jima uspe.
Samo ni mi jasno,kako je lahko naredil otroka,če je neprišteven ?Je kar spustil v njo,pa se ni zavedal,da jo bo zaplodil ?
Mislim,da je vse to načrtovano,da se bo on dajal ven,da je mladi očka,pa ponovno se je vrnil Pop designu.Vse to bo vplivalo.
Mislim,da bi moral že na začetku sojenja priznati svojo krivdo,ter kazen odslužiti,saj bi ziher dobil samo pogojno kazen.
Mislim,da je finančno propadel kot grška banka,pa da se zaradi tega ven daje na neprištevnost.Ker bi moral plačati odškodnino.Ga vest nič ne peče.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov