Michael Jackson umrl

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 10. Jul. 2009 16:32

Shelve napisal/-a:Se je še komu zdel govor od hčere Paris nekako fake? "Odkar sem se rodila, je bil moj očka najboljši očka.." meni deluje, kot da so ji to naročili, da pove. Sploh pa, teli njegovi bratje in sestre..še posebaj pa OČE (ki ga je btw maltretiral celo otroštvo: tepel, govoril, da je grd, nesposoben..), zdaj tu stojijo in jokajo za njim.. vse zelo fake! Ne razumem, zakaj je oče dobil dovoljenje, da je zraven? Vse skupaj mi je zgledalo kot nek medijski dogodek, da zaslužijo na Michaelov račun. Osebi, ki sta mu DEJANSKO stali ob strani.. LIZ TAYLOR in DIANA ROSS nista prišli v Staple center, ker nista želeli biti del te šarade, kar za moje pojme VSE pove.


Meni se je zdelo ravno obratno.Paris se mi je za razliko od ostalih zdela še najbolj iskrena.Vsi so kričali v mikrofon,kakšen dobrotnik je Michael bil,najboljši človek na svetu,kako se je boril za lepši svet in oh in sploh.Nastopajoči so na nek način kar tekmovali med seboj,kdo mu bo namenil lepši govor.
Nekaj let nazaj,ko je bil Michael obtožen splonih zlorab,ni bilo nikjer nobenega od teh"prijatelljev"ki bi mu stopil v bran in javno povedal to,kar so vedeli povedati zdaj.Takrat,ko je bil živ,in javno linčan,bi mu te besede zagotovo pomenile precej,precej,več kot zdaj. :?
Edina,ki se je javno postavila na njegovo stran takrat je bila Liz Taylor,ki je svojo odsotnost s slovesnosti opravičila z besedami,da je njena žalost nekaj osebnega in,da je ne misli deliti s celim svetom.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 13. Jul. 2009 8:54

kakorkoli ze je bil najbolj poznana še živeča osebnost na zemlji - tako je pisalo v guinessovi knjigi rekordov. zdej je pa umrl in postal nesmrtna legenda. ne glede na vse govorice, trače, in podobne bedarije ga občudujem, predvsem njegovo musko pa ples in sm prou vesela da bom lah cez nevemkolk let rekla: 'js sm pa žvela v dobi michaela jacksona'
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 13. Jul. 2009 9:03

Slika
A goal without a plan is just a wish.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 13. Jul. 2009 17:02

^Dej s takimi neslanimi pejt kam drugam...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Jul. 2009 18:54

eh. prav huda fora je :lol:
Suzieq
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzieq » 17. Jul. 2009 14:51

Pojavil se je nov video MJ iz leta 1984 v katerem so snemali reklamo za pepsi. Na tem posnetku so se mu zažgali lasje in dobil je opekline na glavi. Nnekateri pravijo da to ni bila nesreča, saj je bil takrat Jacko na vrhuncu svoje kariere. Njegov zdravnik mu je predpisal zdravila od katerih je postal odvisen in so mu lajšala tudi vsakodnevne probleme.

Sedaj se sprašujejo ali je bil MJ umorjen?

Poglejte si posnetek, res je zanimivo. klik
Včerajšnji dan je zgodovina, jutrišnji je skrivnost, današnji je darilo:)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 20. Jul. 2009 18:04

Jaz sama nisem nikoli spremljala njegovega življenja, v bistvu nisem niti nikoli poznala nobene njegove pesmi. Par dni nazaj pa je brat vrtel čudovito pesem in na koncu sem ugotovila, da jo poje prav Michael. Po brskanju po youtubu sem pravzaprav ugotovila, da poznam kar nekaj njegovih pesmi, pa sploh vedela nisem, da je on izvajalec :? in res, res je imel izjemen, čudovit glas in žal mi je, da tega prej nisem vedela oz. bolj spremljala vsega skupaj. Tako sem do nedavnega živela tudi v prepričanju, da je on preko operacij postal belec, ker mu črna barva ni bila všeč, marsikdaj sem mu tudi krivico nardila, ko sem kaj čez to rekla. In res, šele zdaj vem, kako izjemen človek je bil. Počivaj v miru, Michael.
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
zvezdicaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 31. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdicaaa » 20. Jul. 2009 20:23

Ajča napisal/-a:Slika


kak primitivn folk obstaja...
Uporabniški avatar
Čokolada**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Čokolada** » 21. Jul. 2009 0:47

Meni je ful žau da je umrl.Me pa grozno moti zdej ta ogromna medijska pozornost.Že če se postavim v kožo njegovih svojcev...Kok jim more bit hudo, te bedni mediji pa take pišejo da je gorza...
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 21. Jul. 2009 22:57

Kako pa je postal bel? Nekaj s pigmentacijo a ne?
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 21. Jul. 2009 23:03

Bumerang napisal/-a:
Dadyka15 napisal/-a:ker normaln človk bi si pa dau kožo menjat :roll:

Ok, ker vidim, da je še VELIKO takih ljudi, ki stresajo tovrstne neumnosti, sem se odločila, da vam povzamem razlago, ki nazorno prikaže zakaj je Michael postal bel.

Torej, Michael si NI spremenil barve polti, ker bi hotel biti belec, ampak zato ker je imel bolezen VITILIGO, kar je zelo huda oblika luskavice, kjer se človeku zgornja plast kože - povrhnjica začne luščiti. Michael je že v zgodnji mladosti postajal lisat... in ker se te bolezni NE DA pozdraviti, si je dal odstraniti zgornjo plast kože... kar je logično, kajti kdo bi si želel celo življenje hodit listat po svetu, sploh če si medijsko izpostavljena osebnost?!

Posledica tega je tudi ta, da je bil manj odporen na sonce in različne bolezni, tako da je ob sončnih dnevih vedno imel dežnik ali pa tisto masko na ustih.

Tukaj je primer kako ta bolezen izgleda:

Slika

Na teh slikah spodaj si lahko pogledate kako je bil Michael vedno lisast:

Slika

Slika

To bolezen je on podedoval od svojega dedka. Tudi Janet Jackson jo ima, vendar se bolezen pri njej ni toliko razvila kot pri Michaelu.

Tukaj je en slovenski članek, kjer so pred kratkim pisali o Michaelu in njegovi bolezni: Vizita - Zakaj je umrl Michael Jackson. Priporočam branje!!! Predvsem tistim, ki nikoli niso bili seznanjeni za pravo resnico o njem.

In še zelo poučen posnetek, kjer kažejo Michaelove slike in opisujejo bolezen VITILIGO:

<object width="480" height="398"><param name="height" value="398"><param name="width" value="480"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowscriptaccess" value="always"><param name="src" value="http://www.genspot.com/FlashPlayer/player.swf"><embed type="application/x-shockwave-flash" src="http://www.genspot.com/FlashPlayer/player.swf" width="480" height="398" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="config=http://www.genspot.com/Handlers/GetVideoEmbed.ashx?video_id=193493"></embed></object>

Torej pozabite na vso tisto nakladanje, češ da ni hotel biti črnec in da se je namenoma "preobrazil" v belca. To so bile samo manipulativne zgodbe, ki so si jih izmišljali mediji. In res mi je žal za vse tiste ljudi, ki so temu vedno nasedali :?



SHELVE kopiram kaj je ena uporabnica že napisala.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 21. Jul. 2009 23:13

Najlepša hvala, Maya!
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 19. Sep. 2009 14:59

Trailer za njegov prihajajoči film...

http://thisisit-movie.com/
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 19. Sep. 2009 21:06

joj kaj bi dala da bi sla to lahko gledat...!! glede na trailer si pa sploh ne upam predstavlat kako HUDI bi bli njegovi koncerti ki jih je nacrtvov :eek:
Zivljenje je piskotek!
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 19. Sep. 2009 23:28

Vedno se najde cel kup primitivcev, ki imajo kaj za povedat čez Michaela Jacksona. Žalostno je, da večina teh bedakov, še ene njegove pesmi ne pozna, kaj šele, da bi vedeli karkoli o njem, njegovem življenju.
Js resno upam, da teorija o tem, da je še vedno živ, drži. Res je bedno, da takšni talenti ( beri Michael Jackson, Elvis Presley, Patrick Swayze..) prekmalu zapustijo ta svet.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]