Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Jul. 2007 19:42

ufff, zanimivi komentarji tegale mc letos ... sam ni mi jasn kwa je blo pol unmu apu Daniju da je take delov ... a je prvič bil ket zunaj v naravi al kaj ... mislim zame osebno je to totaln kretenizem, ne glede nato al je to kao selebreti al pa navadn človk ... če kr nekj razgraja opit da bi izpadu faca ... tak folk full glup ... sam na žalost med metalci dost takih izmečkov ... k kr nekj blefirajo ... kao carji kok so bli face k so se ga ful napili pa pol ful kozlali pa po možnosti še lastno kozlanje/sranje fotkali in med bedniki med seboj kazali in se smejali kot idioti ...
... men osebno dost adijo scena ... sam kaj čmo, dost take kransko - lublanske mularije se gre take scene ...
anyway ... spremenil itak ne bomo nič ...
ja, drgač pa jz tut mmoa-jz tut pridem, pa ne zarad zgoraj omenjenih (zame) težakov ... ampak zarad heca, dobrih pristnih domačih bandov pa srečanja z kolegi, ki jih že doooolg nism vidla pa ga doog nismo skp pil že ...
wiiii, wiiiiii ... LP
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 26. Jul. 2007 19:32

pri meni je metal na drugem mestu :) najraje imam techno za njim je pa METAL. sicer se nič ne ujemata ampak je oboje zakon.
drugače pa najraje imam disturbed ali pa d-fact metallica mi pa niiiiii všeč.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2007 7:11

Hjao...smotani Filth :D Moram pogledati na you tube če je kje kak posnetek. Jah...MC je minil. Meni je samo žal za Motörhead,Immortal,Ensiferum, Korpiklaani.- Smrk!:( Samo ok. Mene še čaka Burtal Assault, pa končno bom videla Gorgoroth :D Ko pridem nazaj prilepim slike.

Btw-ka kdo kakšne svoje iz Metalcampa? Btw-kaj pa vročina? Bila za preživet? :?
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 27. Jul. 2007 9:40

Sm slišala, da je bil MC eden od boljših letos. Drgač pa dons komej čakam koncert Di'Anna, ki bo v Rock Bar Bledu :cool: :D . Za Metal Manio pa še ne vem kako bo, odvisno od denarnice :? :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2007 9:51

Itak...zdaj ko me ni bilo je bil eden najboljših :evil: To je vedno tako :) Saj bendi so bili super. Samo cena..jaz grem npr.na Češko na Brutal Assault za 105 eurov. S tem da je všeta v ceno karta za 3 dni festivala, prevoz na Češko in nazaj+še alko bomo imeli na busu šteto v ceno :D

Uh-Dead kid-fajn se imej danes. Jaz grem pa jutri na kocert :)(samo je rock..ne metal:))
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 27. Jul. 2007 9:58

Bulma napisal/-a:Itak...zdaj ko me ni bilo je bil eden najboljših :evil: To je vedno tako :) Saj bendi so bili super. Samo cena..jaz grem npr.na Češko na Brutal Assault za 105 eurov. S tem da je všeta v ceno karta za 3 dni festivala, prevoz na Češko in nazaj+še alko bomo imeli na busu šteto v ceno :D

Uh-Dead kid-fajn se imej danes. Jaz grem pa jutri na kocert :)(samo je rock..ne metal:))


Kakšne skupine boja pa kej igrale na Češkem? Kakšen koncert je pa jutri, pa kje? :) Aja pa slikce bom prskrbela :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2007 10:01

Češka---}http://www.brutalassault.cz/ Komaj čakam! Na desni strani imaš bende.

Jutri pa se v našem kraju odvija rock koncert--}Y,Zašenki,Hexenbrutal,ŠKM,Psycho-path,...sicer že vse večrat videno, ampak vseeno. Glavno da dogaja :D Link-}http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=calendarview&id=4607
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 27. Jul. 2007 10:05

hej Dead kid, a boš pol mal poročala kuko je blo na D'annotu, k sem sprva hotla tut jz iti, samo sem se pol premislila iz razlogov kot so morje pa tut vidla sem ga že in zarad raznih pogovorov z kolegi..........
noja, REPORT VERY F***IN' WELCOME!!!!
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 27. Jul. 2007 10:13

Fuck ej, dobra stvar tale Brutal Assault! :cry: , Dark Tranquillitiy, Suffocation ( na nih sm hotla it v slo, pa sm mela tist tedn v šoli čist natrpan :x ) pa še Enslaved bojo :cry: . Na ja, ti morš tud slikce prskrbet, ne :wink: . drgač pa ja, se bom potrudla po najboljših močeh, d zveste use :P
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2007 10:17

Jao-itak da bojo slikice. Brez dvoma. Saj sem vedno na Metalcampih slikala...ne vem zakaj nisem nikoli nič gor dala. Ali sem? :? Pa vedno nosim fotkiča s sabo, tak da...še msn space imam pol koncertov. Hehehe :D

Ti se pa fajn imej..pa obveščaj nas :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 06. Avg. 2007 8:51

No, najprej se opravičujem, ker ste mogle tok dolg čakat na tele slikce, sam zadnji teden pa res nisem imela časa...

No ja, koncert je bil supper kljub temu, da Children of Damned niso nastopal, ker so se pojavile komplikacije na meji. Najboljš je blo, ker je Di'Anno res ej pajo, k full rad provocira ljudi. Najbolj bogi se mi je zdel njegov kitarist, k je meu jazz kitaro, pa ga je paul zarad tega skoz zafrkavov, med soloti mu je pa nakazvov "kuko se temu streže". Drgač je pa špilov sam svoje komade, kljub temu d se je publika drla, da hoče maidne. Jih je poslov v k****, pa jasno povedal, da smo pršl na njegov koncert in ne na koncert od maidnov. Full je mel fetiš kazanja svojega sredinca, na katerem je imel ogromen prstan (kakor tudi na vseh ostalih štirih :D ). Drgač je pa znov narest show, velik je tud povedal; med drugim je govoril celo o svoji bivši ženi in o tem kako ga je za 5 let spravila v zapor :) . Z velikim navdušenjem je govoril tudi o svojem motorju Harleyu Davidsonu. Sicer pa je bila glavna atrakcija na njem pomojem njegova majca, kjer je mel napisano "Same shit, different asshols", pa sliki Busha&Hitlerja :respekt: . No ja, za konec nam je postereg še z nekaj punk skladbami, saj se je, kot je povedal kot mladostnik prepuščal tem ritmom. No pa še slike:
*predskupina (Lady's First)
Slika
*mal slabša slika ampak ok
Slika

*Slika

*Folku se je čist sf**** (pa full je bil prjazn, k je prot koncu šou kr med publiko in se je nekej folka slikal z njim)
Slika

*Hidding :P
Slika

*Fear me!
Slika

No toj to, upam, d sm dost podrobno opisala vse skupej:). Sicer pa v soboto grem verjetno še na metal manio, tko da če gre še kdo, nej piše.

LP
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Avg. 2007 8:59

Eh,super da si končno dala slike. Upam da bo s tem tema kaj bolj živa :D Wiiiiii,jaz pa grem v sredo na Češko. Upam da naredim dosti slik pa potem počim gor :D Najbolj se veselim Gorgoroth, pa Ensiferum. Vaaaa :D Vse bi bilo 1000% prerfect če ne bi imela zdravstvenih težav-samo kaj pa naj... :cry:

Uh,Metal mania. To bo tudi pestro :D Slike se pričakujejo :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 06. Avg. 2007 9:36

Ja, če grem, jih ne bo mankalo. Prav tako pa se slike pričakujejo iz Češke :D . Pa lepo se imej! :flower:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 06. Avg. 2007 13:20

metal mania na Krasu? To grem jst verjetno tudi pogledat.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 07. Avg. 2007 15:12

good report glede paul dianna.........dobr ste pogruntal vse skupaj s kolegi o njem glede tega kar si napisala o njem:)
no, sj o tem sem govorila o mojem predhodnem postu ko sem omenila razne pogovore s kolegi.............he's nič boh ve kwa.....tipu še vedno sloni na slavi iz tistih parih let ko je biv pr mejdnih............that's it!!!
fotke=cool! kwa pa publika? nič slikala?
se vidmo u komnu..........CHEERS :bia:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov