Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 04. Maj. 2007 14:36

Od nu-metala, ki ga drugače ne preferiram kej dosti so mi všeč edino POD
Poznaš?
hehe, kva je to za en band, ko si fotke nalimala gor Bulma?
Full so smešni, pa men osebno to ni hard......ampak funny........
aha, sem prebrala........satirikon.......cool........ :D
Žal mi je ker ne boš vidla na mc amon amarth ampak bodo kao namest njih COFI prišli.......edina dobra stvar, ki jo jz vidim tle je: da se bandi ne ponavljajo.......
.......čeprov če bi mi že kdo dal tako grozno sceno, da mi me zaprl npr. v sobo in bi mi rekel da se moram odločit kva mi bo dal za poslušat......ali amone al cofe ..........bi se kar za amone odločla........
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 04. Maj. 2007 14:44

Ne, death pa black ni zame. :D Se najde sicer kakšna pesem, ki mi je v določenem trenutku dobra, samo drugače pa me je take muzike kar malo 'strah'. :razz: Ql mi je npr. As I Lay Dying, druge pa niti ne poznam kaj preveč.

Od nu-metala poslušam Linkin Park (carji itq), Three Days Grace, Hoobastank, Lostprophets, System of a Down, Korn, Mushroomhead pa še kaj. P.O.D. poznam, vendar jih že dolgo nisem poslušala ...
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 04. Maj. 2007 18:36

Bulma napisal/-a:
somebody napisal/-a: Drugače je pa zakon da lahko vse not neseš. Plus vsega bodo trgovine tak spraznjene (posebej glede pijače), da boš vse toplo ven nesla,ne mrzlo :D



hehe, mal morš tmin puznt pa je :P
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Maj. 2007 7:47

Thrashy: hehe-še jaz priznam da so mogoče malo smešni :D Sicer pa v so črno bele slike boljše. Tam so dobri :)Mater kak sem navdušena nad Saytricon.Juhu! Baje bi naj za glaven oder bili potrjeni še 4 bendi. Upam, da bodo vsi za tebe da potem prideš :D

g00fy_qa:jaz tudi poznam Mushroomhead, prav tako POD. Samo še sama ne vem kako sem lahko pozabila na Systeme-mam vse albume in totalno so mi zakon. :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Maj. 2007 16:26

jp, tut jz si želim, da bi od teh 4 še kao headlinerjev prišli kak dobr band zame, prov tko sanjam, da bi mejbi pršli megadeth........joj,joj,joj..........že sama misel nato mi dela lepe filinge :razz:
če bi res prišli, pomoje stojim od zutrej v prvi vrsti pa čakam kdaj pridejo brez heca.........če se to res zgodi, glejte bejbe,da mi boste nosile H20 pa mi mal družbo delale :irre:
Bomo vidl kuko bo............v glavnem v tolminu bom skor 100 postov, ne vem pa še če grem notr.......
lp
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Maj. 2007 18:07

Jsm to učas precej poslušala, zdej me je pa minil.. Sploh kšn power.
Tastara Metallica še gdaj sede, Apocalyptica, Darknessi ( :D ), Hurt (nism zih če so lih metal).. še kej bi se najdlo.

Raj mam Muse, Audioslave, stare 30 Seconds to mars, Incubus, Silverchair, Arctic Monkeys, Killerse in kej v tem stilu :)

Pa še nikol nism zastopla kaj je dobrega na growlu :razz:
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Maj. 2007 9:20

Bulma napisal/-a:Samo še sama ne vem kako sem lahko pozabila na Systeme-mam vse albume in totalno so mi zakon. :D

:ja: System raztura. Škoda da so zdej na pavzi...ma sej si jo zaslužjo :wink: Tolk dobre muzke so že nrdil, da si lahko mal oddahnejo.
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Maj. 2007 7:38

Thrashy - Kreator so potrjeni :D Boš zdaj šla not? Slika Ali pa boš rekla da si jih že vidla:)
Drugače so pa potrjeni še Dead Soul Tribe. Baje pa naj bi odpovedali Hatebreed. Sem že pred časom slišala od enga ki je to nekje baje prebral. Baje bi naj tudi pisalo na MC strani, samo jaz ne vidim :oops: Slika

Drugače pa komaj čakam da pride MC (+vsega še itak upam da ne bo vročine :?).
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Maj. 2007 7:42

*tenisačica* napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Samo še sama ne vem kako sem lahko pozabila na Systeme-mam vse albume in totalno so mi zakon. :D

:ja: System raztura. Škoda da so zdej na pavzi...ma sej si jo zaslužjo :wink: Tolk dobre muzke so že nrdil, da si lahko mal oddahnejo.


Ojaaaaa. Ne vem zakaj imam občutek da po tej "pavzi" ne bo več nič iz njih? :cry: Glede na to da se je Slo odprla glede dobre muzike bi lahko prišli sem. Samo oni furajo samo turjene po fucking Ameriki (...) Slika, tak da jih bomo še valda dolgo čakali. Če pa pridejo sem pa prva tam Slika
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 14. Maj. 2007 12:58

Bulma napisal/-a:
*tenisačica* napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Samo še sama ne vem kako sem lahko pozabila na Systeme-mam vse albume in totalno so mi zakon. :D

:ja: System raztura. Škoda da so zdej na pavzi...ma sej si jo zaslužjo :wink: Tolk dobre muzke so že nrdil, da si lahko mal oddahnejo.


Ojaaaaa. Ne vem zakaj imam občutek da po tej "pavzi" ne bo več nič iz njih? :cry: Glede na to da se je Slo odprla glede dobre muzike bi lahko prišli sem. Samo oni furajo samo turjene po fucking Ameriki (...) Slika, tak da jih bomo še valda dolgo čakali. Če pa pridejo sem pa prva tam Slika

Ja, men se tud zdi da bo tale pavza mal dlje trajala, če ne kr za zmeri.
Drgač sm pa ugotovila, da majo trenutno pavzo sami dobri bandi (System, Rammstein...) :x Obup...
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 14. Maj. 2007 18:34

jp, vidla tut kreatorčke že....čeprov tle ni nič slabga......samo bi rajš prov še enkrat vidla spet megadeth......
kreatorji so bli v sloveniji že fullkrat, kar sicer ni nič narobe saj so res 1A band, ampak preveč pogosto jih vabijo ne vem..........bli so tut že lansklet na metal kampu.........prov bedni so ti organizatorji, da tko ponavljajo bande no, ne vem........če bo šlo tko naprej se bo folk kmal naveličov in pol se lahk vprašamo naprej kok časa bo pol še sploh zdržal metal kamp......a ima živlensko dobo sploh do 2010? Hmmm......
sem pa nekaj začela razmišljat da bi šla pa letos na MMOA07, ker prov noben let mi še ni ratal tja iti in vsi pravjo da je huda zabavca z domačimi bendi, sami poznani obrazi........ko da bi šel na piknik z metalci, ki jih sicer poznaš a full redko vidiš, saj so iz vse povsod.......
edino datum je zmerj tisti, ko mam jz še stare grehe za na faksu za popravljat...eh.....bomo vidl kva bo.........
še vedno pa seveda v upanju, da prpelejo na metal kamp kašno ŠE NE VIDENO LEGENDO METALA NA TOLMINSKA TLA........!!!!!
Lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Maj. 2007 7:25

Ja,to maš pa čisto prav. Sicer za mene so full dobri bendi letos. Glede blacka pa to kar poslušam full pa itak nimam šans, ker skoraj noben bend nima koncertov.
Samo zdaj če tak pogledam...tam bom 5 dni, pa bodo tistih par bendov i so mi kul. Npr.vsak dan en...damn,pa meni bo tečno :? Mislim da bi bilo boljše če bi bilo 3 dni,pa bi bilo nabito z dobrimi bendi. Ali?
Mene tudi zanima prihodnost MCja. Le kako dolgo bo. Pa koliko bo letos folka. Mislim da jih ne bo ravno veliko ki bodo 7 oz 5 dni tam. No,jaz bom samo ne vem kak bom preživela.
Eh,Thrashy....lahko pa še bojo Megadeth :D Samo zate :)

Woohoo-junija grem na Isis v Ljubljano. Tak da zame zdaj M.Manson definitivno odpade :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 15. Maj. 2007 11:44

pomoje ne bi veselja naredil samo meni če bi jih prpeljal ampak celotni old school populaciji metalcov..........
ja, štekam za une bande, da jih ne morejo prpelat če ne koncertirajo ampak tisti, ki pa imajo turneje pa bi jih lahk nekak povabil......za megadeth sem slišala namreč, da majo takrat lih europe tour (k drgač so z USA) in ne vidm zakwa jih ne bi blo na mc........k baje bodo letos spet na Gods of metal..........mislim zakwa italjani lahk mi pa ne:)) ............ni mi jasno..........kva so za ene frke posredi............
nekj so mi pravl tut kao da določeni bandi v sklopu svojih turnej nočejo špilat po festih, samo glede nato da je GOM tut fest........pomoje to ne bi smel veljati za MeGaDeTh.........
no kukrkol že bo pač bo........
lih zj sm bla z frendico v metalni štacunici na kotnikovi in sem se prov mal nasmejala unim smešnim gotičarskim čevlom........hehe.........
majo pa valda tut dobre zadevce, ..............sam kaj ko nam kroničnoo primanjkuje ---------->KEŠŠAAAA!!!!!! :x
jp kolegica si je tut obavila karto za mc in so full lepe karte-moram pohvalt, v primerjavi z lanskoletnimi.........verjetno pa ne služijo le vizoalnim namenom ampak dobri zaščiti pred fejkanjem..........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Maj. 2007 12:58

Aha. To je to. Pa po moje bo vsako leto slabše, ker bodo vedno eno in iste bende vabili. S tem se bo pa folk naveličal.

Uf, v Mom trgovini si bila? Jaz že kako leto nisem bila. Samo pa redno sledim po netu ka kaj novega. Samo ne vem,no....predragi so. Definitivno! Jaz sem si kupila eno kratko majico od A.Amarth za 5.5000 sit. Moške ki so obojestransko tiskane itd. stanejo isto. To ni logično. Pa malo je to predrago za eno kratko majico. Se ziher iz tujine kje da nabavlati bolj poceni. Samo majo pa res dobre stvari.
Jaz sem eno 2krat naročila cd od njih, pa sem poštnine dosti plačala in me zdaj čist minilo. Samo vseeno vem, da ko bom spet v Lj in bom imela čas da bom šla. Itak :D
Ah to je ona ista kolegica ki si mi jo lani predstavila? Mater mi je žal za vse Metalcampe da so nam karte odvzeli ko smo po zapestnice šli. Samo baje se jih da tak dobiti oz vzeti tam. Ker jaz si jih dajem v eno škatlko. Pač vse karte od koncertov, zdaj pa mam od MCja samo zapestnice. Pa ok. To je tudi ok :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 15. Maj. 2007 15:23

ja to je una frendica- Tamara........hehe, ona je še vedno s tistim tipam ko ga je lansklet spoznala lih na metal kampu, pa pr njemu živi v nm......sj skupj sta dons uletela v lj........hudo........
ja, jz mislim da se bolj splača nakupovat stvari kr direkt prek Nuclear blast v Nemčiji al Avstriji, ne vem več točno........tko, mi smo ene parkrat tko naročal, da je več folka skupj naročil in pol na večje količine je poštnina full minimalna in smo še to razdelil in je prišlo full v iber mal vse skupaj............tut sama roba je full ceneje, ker nabaviš direkt ........ne vem primer: TS direkt je stala takrat 3.500sit, isti TS pri mom pa 5.500 sit..........D?
Itak pa me je full minil zadnje čase furat te majce z grupami, ne vem zakwa (verjetno zato ker srečavam same budale kwazi metalčke, ki furajo te obleke iz masterja pa misljo da so carji in se nočem poistovetiti z njimi), tko, da zlo zlo redko dam nase kakšn metalski kos oblačila, ki se nanaša na band........in prov leži mi cela tona majc pa puloverjev že lep čas..........ampak prodala jih pa prov ne bom.........k mi full pomenjo.....pa mejbi me včasih zagrab da oblečem kakšno, ampak za po mestu prov ne več!!!
ja folk se bo definetivno naveličal mc če bodo tako pogosto vabil bande......

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov