Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 04. Apr. 2007 15:30

am, ne nism nč... je blo bl za enga frenda k je mel B-day, pa smo pol našl drug daril..
vseen hvala za linke (jih mam sharnjene č me bo popadla kšna šoping mrzlica) :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 12. Apr. 2007 7:28

somebody napisal/-a:am, ne nism nč... je blo bl za enga frenda k je mel B-day, pa smo pol našl drug daril..
vseen hvala za linke (jih mam sharnjene č me bo popadla kšna šoping mrzlica) :D


Hehe :D Mene take šoping mrzlice vedno dajejo :D Ravno prejšnji petek sem dobila peketek iz EMPja :D Juhu!
Drugače pa bi mela full iz masterofmetal kaj-samo so tak dragi. Sem si pred leti kupila majico od Amon Amarth pa sem dala 5.500 sit- pazi,s kratkimi rokavi :? Saj če si že bom bom pa raje šla v Lj pa šla v njihov shop. Ker prek neta lih ne bi...ker bo to še stokrat bolj drago šrišlo kot že je :evil:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Apr. 2007 17:13

waaaaaaaaaaaaaa, en metalski pozdravček vsem metlcm tle gor, še posebej moji Bulmi:*................mi je uspel pridt gor iz faksa, ampak nimam cajta nič napisat in komentirat niti brat kaj se pogovarjate......tko da stay metal !!!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Apr. 2007 7:01

Thrashy :bussi: To je pa the best polepšanje jutra ever :D Upam,da ti bo ostalo v navadi da boš prišla na forum-vsaj na faksu če ti doma freta! Juhu!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Apr. 2007 17:55

hej, ja na žalost se še vedno ne oglašam iz svojega kompa, ampak sam tolk da vas spet mal pozdravim.......hmmm, gre kdo na mejdne? jz bom definitivno šla ampak bom bla sam zuni k sem jih že vidla pa se mi karta res zdi mal predraga......noja, kukr za koga ane:)
aja ej bulma zanč sem spoznala enga tipa iz prekmurja na metelkovi in te pozna ime mu je pa arsen:) full faca človk tak hipi style:)) hehe
bla je fora k tko ga jz predstavljam folku pa pozabim kuko mu je ime in ga predstavim : ¨ja folk tole je pa arnes¨hehe, lol , sj veš kaj je arnes - kao nek paket za internet.......:)) wiiii, sj pjančkal smo ga mal in pol sem mal črke zamešala...........je**** ga!!!!
Na metal kamp grete? jz notr verjetn ne,, bom pa po možnosti vzunaj bla.
ok , se čujemo pa vesele prvomajske praznike, pa ne zaspat zraven kresa:))))).........
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 25. Apr. 2007 17:58

Thrashy napisal/-a:hej, ja na žalost se še vedno ne oglašam iz svojega kompa, ampak sam tolk da vas spet mal pozdravim.......hmmm, gre kdo na mejdne? jz bom definitivno šla ampak bom bla sam zuni k sem jih že vidla pa se mi karta res zdi mal predraga......noja, kukr za koga ane:)
aja ej bulma zanč sem spoznala enga tipa iz prekmurja na metelkovi in te pozna ime mu je pa arsen:) full faca človk tak hipi style:)) hehe
bla je fora k tko ga jz predstavljam folku pa pozabim kuko mu je ime in ga predstavim : ¨ja folk tole je pa arnes¨hehe, lol , sj veš kaj je arnes - kao nek paket za internet.......:)) wiiii, sj pjančkal smo ga mal in pol sem mal črke zamešala...........je**** ga!!!!
Na metal kamp grete? jz notr verjetn ne,, bom pa po možnosti vzunaj bla.
ok , se čujemo pa vesele prvomajske praznike, pa ne zaspat zraven kresa:))))).........


jst grem n majdne, mam že karto :D z MC pa še nism 100%, odvisn od tstarih :x
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Apr. 2007 7:22

Thrashyika :D Super da si nazaj :D
Jaaa, z Arsenom smo bili totalno dobri kolegi, zdaj pa odkar je v Lj ker dela...nismo več tak. Vmes kakšen drink, pa mail in to je to. Škoda! On je celo iz istega kraja kot jaz :D Hehehe, tak da zdaj že 2 poznaš :) Super je.
Čuj,grem na morje v Koper jutri, valda se ustavim v lj v ponedeljek. Če bo kaj te obvestim pa gremo na drink. Vela?
Jaz na Maidne ne grem, bi pa šla na Mansona. MC itak vela-ker bendi so fenomenalni. Moraš ti tudi iti, če pa ne pa boš itak zunaj pa se dobive. Saj mave obletnico zdaj na MCju :D

Eh,edino kar je škoda je to, da ne bo Amon Amarth :cry: Bojo pa namesto njih Cradle of Filth pa še nekaj. To bi se še tudi dalo pogledati :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 03. Maj. 2007 11:52

ej dej povejte mi kdaj je letos sploh metal kamp, katere dneve?
upam da bom mela cajt pridt dol v tolmin, kajti notr zaenkrat res še nimam namena jt spoh zaradi tega ker so se lansko leto vsi švercal notr razen jz in sem si rekla da bom tut jz letos probala not pridt tko za đabe....we will see......drugač pa ja, upam no da bom dol v tolminu, verjetno bova s tipam šla z motorjem , samo odvisno kdaj je mc, ker mam namen jt na morje konc julija....
pismo,...letos se prov nič posebno ne zanimam za tale metal kamp....what's wrorng with me:))).........ma, ne ni nobenga tazga posebnga banda zarad katerga bi me res v nulo vlekl,,,,,,,,,al pa se mejbi samo staram......... :D
Za mejdne bo zunej žurka definitivno, notr ne grem, ker dajat tolk keša......za skorj 89% šanse, da bo večina folka vzadej stala in jih ne bo nič vidla (govorim iz izkušenj iz preteklih let, in točno iz koncerta mejdnov)........no kukr za kogar, čeprov na stadionu najboljši koncerti ever.........remember metallica, kelly family.......hudooo vzdušje.......
V križanke bom verjetno šla samo pred vhod poslušat mal laibach ki bodo tut enkrat kmal-sem vidla plakat naliman.......in to je to.......
Grem pa definitvno na HEAVY METAL NIGHT VELIKO UBELJSKO 30.06.2007.........WEEAAAA...........TO PA JE TAPRAV ŽUR, upam da bodo tut letos se organizatorji tko potrudl kt lankslet k so pripeljali divlje jagode in pomarančo.............no pa metalsteele......hudo je blo
Manson me žal totalno ne interesira tok da je majhna možnost da me najdete tam...........
Je pa precej velika možnost, da se srečamo na škisovi tržnici v sredo 9 maja.......hudo, k bodo špilal šank rock pa kreslin.........LEGENDE, jest se že prov veselim........pa zaston je-je,je,je.........
No dost nakladanja, aja Nuška, sorry ker me ni blo v ljubljani sam sva šla s tipam kresovat na dolensko into že v nedelo, vedi, pa da tut jz upam da se čimprej vidmo pa se ga skupj mal nacukamo pa čupamo itd........o jeah..
lp vsem!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Maj. 2007 12:26

Hehe-ne sekiraj se - nisti tak stara da te ne vleče na MC. Pač ni nekaj bendov za tebe. :D Jaz sicer že komaj čakam. Bendi so super, konc mesca grem po karto. Sta pa dve stvari ki me grozno motita. Prva je to, da bo spet vse tak drago. Bom spet za vodo mogla dati 2 eura, prav tak za pivo. No,malo manj bo,ali vseeno. Pa glede na to da bom tam vseh 5 dni...hjao :? Ne vem kak bo. Npr.pred 2 letoma sem porabila 20.000 sit in mi je še nekaj ostalo. Lani sem mela tudi s sabo 20.000 sit, pa sem komaj preživela tam+vsega si niti ene majice nisem mogla kupiti ker sem vse dala za pijačo&hrano. Mislim....too much. Za letos me pa skrbi kak bo :?
Druga stvar je pa fucking vročina! :cry: Sovražim poletje,vročino itd. Pa ko se spomnim na tisto hico, pa da ni nikjer sence. Razen v gozdu kjer lahko fasam še kakega klopa...:D

Pa ok...glede na vse to se še itak veselim, kot vsako leto. :D Malo je sicer napeto da bo to 5 dni (ojej...se bodo jetra domov prosila:D), ali nekak bo že.

Za tebe upam da se prešvercaš not. Ker lani sve premalo spile skup :D Pač nama tisti dan ni bil sojen :)
Drugi koncerti ki bojo do MCja...ne vem če bom kaj šla ker sem v finančni stiski. Vse se je zgrnilo name :cry: Maidne bi šla tudi od zunaj poslušat, samo ne vem kak bo. Bi šla na Mansona, samo eh...raje prišparam keš :D Drugače pa upam ka bo kakši black metal party v Pekarni. To grem 100%!

Aja-Metalcamp je letos...hm...aja-festival traja od ponedeljka, 16.7.2007 pa do nedelje, 22.7.2007. Če se ne motim so pa koncerti od srede do nedelje,ne? Se pravi 5 dni. Party :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 03. Maj. 2007 20:32

am sam eno vprašanje... k si guvorila od hrane pa pjače... sj a n morš jit vn v tolmin nabavlat?
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 04. Maj. 2007 1:15

jp, sam tut hrana v štacuni je draga ane......jz osebno nikol nism notr nabavlala niti piva razen ko mi je kak osebek šenkal kak kupon ker je šel domov ipd. drugač pa jebi ga ne mislim dajt ne vem kolk keša za po**kaniih pol litra pira in pa 5 čevapov al pa hot dog brez senfa............fak it!!!!!!!!!!!!!!

Rajš lubje žrem 3 dni..........kot je moj metalski kolega iz bohinja rekel lansko leto ...............in se čist strinjam ane.......koji k***c bomo kševt delal enim debilom tam, če gremo magar rajš v merkator na piko nabavt za žret in spečemo na roštilju na velik manjši dnar...........ampak opa če vseen drago............ampak konc koncev sej je vse drago ane.........žret pa mormo................drago rata takoj ko se zaveš, da te ne finacirajo več oči pa mami.............toje to ....................saj pomoje.............saj jz sem tko začela dojemat vse to..............včasih ko je bla papica zastonj, pa kurjava, pa najemnina, pa topla voda ipd..........je blo to vse samoumevno...............pol pa skontaš da vse jebi ga STANE!!!!!!!!!!
LP, VSEM
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Maj. 2007 6:52

somebody napisal/-a:am sam eno vprašanje... k si guvorila od hrane pa pjače... sj a n morš jit vn v tolmin nabavlat?


Seveda lahko greš. Samo vsega si itak ne moreš nakupit, ker se ti v tisti vročini pokvari. Drugače je pa zakon da lahko vse not neseš. Plus vsega bodo trgovine tak spraznjene (posebej glede pijače), da boš vse toplo ven nesla,ne mrzlo :D

Thrashy: aha. Maš prav. Jaz sem sicer lani jedla tam samo kakši kebab. Pa mislim da pomfri. Ostalo smo si naredli v kempu, pa dol smo šli enkrat tudi jest. Pico pa lignje, pa blo tak ogabno da sem skoraj bruhala :?
No,pa saj ne bi blo slabo če bi shujšala letos tam :rofl:
Mater,kak me moti da ne bo Amon Amarth! Pa bodo Cradli :S No ja...samo bo Danii spet cvilil na velko :D Čeprav je pa par pesmi full dobrih, videospoti pa itak :zustimm:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Maj. 2007 8:22

Slika Ouuuu yeah- Slika-SATYRICON!!!! Sem jih zamudila v Mbju in mi je blo full žal (ni blo keša-damn), zdaj pa na MCju! SlikaFenomenalno!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 04. Maj. 2007 13:25

^^ Wow, tile pa zgledajo malo preveč hard za moj okus. :D


A kdo tukaj posluša nu-metal?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Maj. 2007 13:53

So hard,ja :D Meni so pa ravno taki kul :)

Ker nas v tej temi ne sodeluje glih dosti ti jaz napišem kaj od nu-metala mi je vredi-definitivno Linkin Park! Drugo pa niti ne poznam dosti. So mi pa drugače vredi Korn,Incubus itd.

Ti pa samo nu-metal poslušaš?Nič deatha? Blacka? ... :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron