Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Nov. 2006 7:42

somebody napisal/-a:hm, kr luštkane cene :D ; sam še tastarim bo treba zamorit d me pustijo pa bo :cool:


Hehe :D Sržim pesti! :D Če pa že zdaj misliš, da te ne bodo pustili pol raje povej da greš h kakšni kolegici ali nekam :D Ali pa pobegni :D Jaz bi če bi bila mlajša pa bi mi težili doma...hehehe :D
Eh ok. Raje bom tiho da ne bom kaj kriva :D Bodi pridna celo leto, pa boš ziher lahko šla!!!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 28. Nov. 2006 22:53

Bulma napisal/-a:Bodi pridna celo leto, pa boš ziher lahko šla!!!


kaj mislš s tem "bodi pridna"? ma, sej bom že februarja začela težit, d mi ne bosta rekla d se zmislm tzadn dan :lol:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Nov. 2006 23:09

pomoje je Bulma mislila pod "bodi pridna", da se boš učila, pa da boš očku in mamici pomagala, pa da boš za vikend ob dogovorjeni uri doma, da boš pazila na bratca al pa sestrico itd....
no, saj jz bi tko sklepala, če bi mi nekdo pri takih letih rekel bodi pridna, sploh v smislu šole je pri mojih starših vedno bilo največje merilo za "bodi pridna, pa boš lahko šla kam....."
Razumeš?
Če se pa motim, kaj Nuša smatra pod bodi pridna pol pa nej sama pove........tanajtabulš......

Aja, da ne bomo preveč iz konteksta METAL debate, pa še eno vprašanje: Gre mogoče kdo oz. katera na tekmovanje ABC ki bo potekal v 2 delih v VPK-ju (Lj) in sicer 16.12 in teden kasneje se mi zdi?

LP!!!
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 28. Nov. 2006 23:19

Thrashy napisal/-a:pomoje je Bulma mislila pod "bodi pridna", da se boš učila, pa da boš očku in mamici pomagala, pa da boš za vikend ob dogovorjeni uri doma, da boš pazila na bratca al pa sestrico itd....
no, saj jz bi tko sklepala, če bi mi nekdo pri takih letih rekel bodi pridna, sploh v smislu šole je pri mojih starših vedno bilo največje merilo za "bodi pridna, pa boš lahko šla kam....."
Razumeš?
Če se pa motim, kaj Nuša smatra pod bodi pridna pol pa nej sama pove........tanajtabulš......


ok, d zaklučm tale OT:
fora je v tem d mam čist ql ocene, mlajših geschwister (na srečo) nimam... na spolšno ni ne vem kašnih stvari d zrd njih ne bi bla "pridna". bl je problem d ne bosta izumla d so metalci eni navadni posiljevalci, narkomani, lopovi... ponavad je to izgovor; mal sta za cajtam :lol:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Nov. 2006 23:28

wo, veš kook te pa to štekam, k tut moja mat pa fotr sta ista glede mnenja o moji družbi.......tko, k jih je mat prvič vidla vse moje metalske prjatle moškega spola sploh ni vedla kam nej jih po predalčka, en cajt k je z njim debatirala je govorila da so full v redu fantje, čez 5 minut pa že da oni niso družba zame........hehe, sam' jebat ga, tastari majo pač tak mnenje o tem in to verjemi ne boš spremenila.........razen če jim predstaviš take bolj pocukrane metalčke, k jih je pa zj že ful čez glavo in si bodo tko ostvarili full dobro mnenje o metalski populaciji, ker drugač ne bo nič........(vem iz izkušenj, samo I don't give a shit about that, men so oni družba in to je važn.....)
pa, itak verjetno že sama veš, če se giblješ v pretežno metalski populaciji ljudi, da so velik bolj mirni in ok od vseh flešerjev in čefurjev.........ne glede na videz.........
Pomoje te bo prej posilu kak flešer, kt pa metalc :lol: , k tle se že poraja drugo vprašanje............ :lol:
Sam nimaš kej mnenja tistih ki niso doživljal tega ne razumejo, pa nej bodo to naši starši, stari starši ali pa roza pupike in briljantina fantki pri rosnih 16ih.........
V bistvu ti glede tega sploh ne znam svetovat.......
Bulma pomagej :)
lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Nov. 2006 10:37

somebody napisal/-a:
Thrashy napisal/-a:pomoje je Bulma mislila pod "bodi pridna", da se boš učila, pa da boš očku in mamici pomagala, pa da boš za vikend ob dogovorjeni uri doma, da boš pazila na bratca al pa sestrico itd....
no, saj jz bi tko sklepala, če bi mi nekdo pri takih letih rekel bodi pridna, sploh v smislu šole je pri mojih starših vedno bilo največje merilo za "bodi pridna, pa boš lahko šla kam....."
Razumeš?
Če se pa motim, kaj Nuša smatra pod bodi pridna pol pa nej sama pove........tanajtabulš......


ok, d zaklučm tale OT:
fora je v tem d mam čist ql ocene, mlajših geschwister (na srečo) nimam... na spolšno ni ne vem kašnih stvari d zrd njih ne bi bla "pridna". bl je problem d ne bosta izumla d so metalci eni navadni posiljevalci, narkomani, lopovi... ponavad je to izgovor; mal sta za cajtam :lol:


Dobra si! :D Ja, to sem mislila kot je Thrayh napisala. Ker starši itak full gledajo na to. Pa če te ne bodo pustili jim lahko v faco vržeš kak si bila pridna čez leto, pa boš ziher lahko šla :D Heheh. Sicer pa majo itak vsi starši nekak isto prepričanje, da smo vsi metalci neki satanisti, pa da se drogiramo itd. Nič novega :D Mene je celo moj frizer prepričeval naj ne grem na MC,ker bomo baje tam spet neko kri pili. Kaj???? :lol: Sem mislila, da me na rit vrže.

Thrashy; po novem lahko mojem imenu odgovarjaš, ker itak vedno veš kaj mislim :D :respekt: :bussi:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 01. Dec. 2006 16:41

wiii, dons pa spet po daljšem času na en lokalen koncert into enega boljših slovenskih bandov Sarcasm........the best....kr vem, da bo fajn.......no, upam, da tut ostali preživite cool vikend......lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 05. Dec. 2006 7:59

O fuck....potrjeni za Metalcamp so ENSIFERUM!!!! To ne morem verjet! Pa se bom končno včakala njihovega koncerta!!! Juhu!!!! Zdaj še Turisas pa bo popolno!!! :D
Če lih bi mela še jaz tolko bendova da je kriza :D Samo dosti jih spoloh nima koncertov :cry:

in Thrashy-kak je blo na koncertu? Pikolo...z mojih Aeternus pa valda nič ne bo. Ker nimam ss kom iti :cry:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 05. Dec. 2006 13:58

ja v petek je bil koncertič res FENOMENALEN, že zlo dolg časa se nisem mela tko fajn.......dogajal do konca, vrat boli še dones, fantje so res legende, eni tistih, ki so res še vedno pravi troo old school vrjanta.........I like them.......
tale vikend bodo baje v Škofja loki, bo pomoje tut žur, samo mene ne bo tam, ker se moram počasi začeti posvečati tudi študijskim obveznostim.........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Dec. 2006 17:24

Kak fajn! Jaz si tudi spet želim na neki koncert. Z Aeternus danes ne bo nič, upam da mi vsaj uspe priti na Setherial. Če pa ne....sem pa gotova za to leto. Naslednjo leto pa spet konerti!!! Juhu! :D
Hehe-danes sem si kupla cd Amon Amarth (With Oden on our side). Spet se počutim bolj izpopolnjeno :D :D :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 08. Jan. 2007 9:34

Metalke, metalci - kje ste??? :cry:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 08. Jan. 2007 15:19

Slika Gre kdo na Therion 31.?
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 09. Jan. 2007 0:10

na tem forumu jih je bolj mal al kwa (metalcov in metalk se mi zdi, kar je tut prov......kvalitetnih vedno malo :razz: )
....če že grem - grem bolj na Grave digger kot na Therion, pa še to vprašanje kako bo s časom, kešom, itq sm jih pa že vidla.
......drugač pa z moje strani nič novega za povedat.......lp!
rescue 911
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: NEVERLAND

Neprebrana objavaNapisal/-a rescue 911 » 09. Jan. 2007 3:31

ŠE POLNITE TOVARIŠI...VČASIH...

AC-DC IN PODOBNO
Zadnjič spremenil rescue 911, dne 16. Feb. 2007 15:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Por ti seré mejor de lo que soy ==)for you I will be better than what I am
Follow your dreams...Be yourself, an angel of kindness...
http://www.ildivo.com/board/
http://mors.si/
http://www.slovenskavojska.si/
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Jan. 2007 7:24

Temptress napisal/-a:Slika Gre kdo na Therion 31.?


Sem bila že 2krat tak da letos ne gre. Samo so pa zakon na koncertu! :respekt: Samo pm, če bo spet tolko koncertov pa treba malo šparat za bende ki jih še nisem videla.

Drugače pa grem naslednji petek na Maroon! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov