Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

meli c
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 14. 9. 2006
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a meli c » 26. Sep. 2006 11:59

ta glasba me res ne potegne, ampak so pa izjema nekateri komadi k so pa fulllll dobri.
aney
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 30. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aney » 26. Sep. 2006 21:54

4.10., Mediapark

Satyricon, Keep of Kalessin, Insomnium


gre kdo?
No Sympathy for Fools
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 30. Sep. 2006 17:08

Gre maybe kdo na W.a.s.p. ali Deep purple?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Sep. 2006 18:46

Bulma napisal/-a:
somebody napisal/-a:kva je za en metal koncert 14.10 v LJ? a kdo kej ve o tej skupini (kuko se ji sploh reče), pa č lohk plis kšn link?


Najbrž misliš Blind Guardian, Astral Doors-če se ne motim dogaja v Ljubljani v VPKju.

http://www.blind-guardian.com/
http://www.astraldoors.com/
To so edino linki ki jih premorem :D Ker nakoncert ne grem,ker me zanima...zato ti kaj drugega ne morem niti povedati. A ti greš na ta koncert mogoče?


txn, sam mislm d ne bom šla zto ke je vse razprodan; sm se mal prepozn spmnla d bi blo treba vstopnce kupt, razn č jih je moja frendica naročila po pošti pa d kdo ne bo šu
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 01. Okt. 2006 7:53

somebody napisal/-a:
Bulma napisal/-a:
somebody napisal/-a:kva je za en metal koncert 14.10 v LJ? a kdo kej ve o tej skupini (kuko se ji sploh reče), pa č lohk plis kšn link?


Najbrž misliš Blind Guardian, Astral Doors-če se ne motim dogaja v Ljubljani v VPKju.

http://www.blind-guardian.com/
http://www.astraldoors.com/
To so edino linki ki jih premorem :D Ker nakoncert ne grem,ker me zanima...zato ti kaj drugega ne morem niti povedati. A ti greš na ta koncert mogoče?


txn, sam mislm d ne bom šla zto ke je vse razprodan; sm se mal prepozn spmnla d bi blo treba vstopnce kupt, razn č jih je moja frendica naročila po pošti pa d kdo ne bo šu


Vsee je razprodano? :eek: Zdej me pa prav mika da si keri album dol potegnem da čujem kaj te je to za čuda :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Okt. 2006 8:43

ja sej men je o tud čudn k mi je frendca rekla (jih mal bl pozna) d ponavad so še tazadn dan frej. sej pr ns gre itak več k pol šole na ta koncert
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 01. Okt. 2006 10:57

Bulma napisal/-a:Vsee je razprodano? :eek: Zdej me pa prav mika da si keri album dol potegnem da čujem kaj te je to za čuda :)


Niso slabi, tko da pomoje ti ne bo zal :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 02. Okt. 2006 8:43

somebody napisal/-a:ja sej men je o tud čudn k mi je frendca rekla (jih mal bl pozna) d ponavad so še tazadn dan frej. sej pr ns gre itak več k pol šole na ta koncert


Hehe. Pa tudi če je razprodano-greš tja! Vedno se kdo najde ki prodaja tam karto ker si premisli glede koncerta. Vedno je tak! :) Daj če boš šla..slikaj kaj. Ker jaz nikoli ne nosim v Lublano na koncerte fotkiča, ker če nisem v prvi vrsti so slike za k***c :cry:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
G|i|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a G|i|a » 05. Okt. 2006 22:42

men je pa metal uredu, pa cradle of filth so mi ful všeč :twisted:
G|i|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a G|i|a » 05. Okt. 2006 22:45

A gre kdo na Cradle v Zagreb al pa Milano?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Okt. 2006 7:13

Meni so bli Cradli na začetku dobri, mislim ko sem začela metal poslušati. Zdej mi pa malo gre na živce ta cvileči vokal. Drugače pa špilajo fenomenalno.

Jaz ne grem na njihov koncert, me je pa lani mikalo ko so bili v Ljubljani.
Ti greš?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 06. Okt. 2006 19:22

Bulma napisal/-a:Hehe. Pa tudi če je razprodano-greš tja! Vedno se kdo najde ki prodaja tam karto ker si premisli glede koncerta. Vedno je tak! :) Daj če boš šla..slikaj kaj. Ker jaz nikoli ne nosim v Lublano na koncerte fotkiča, ker če nisem v prvi vrsti so slike za k***c :cry:


na žalost tud ona nima kart, tko d ne bo nč :cry:
G|i|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a G|i|a » 06. Okt. 2006 21:15

Bulma napisal/-a:Meni so bli Cradli na začetku dobri, mislim ko sem začela metal poslušati. Zdej mi pa malo gre na živce ta cvileči vokal. Drugače pa špilajo fenomenalno.

Jaz ne grem na njihov koncert, me je pa lani mikalo ko so bili v Ljubljani.
Ti greš?



Sej jst sm tud lani hotla jit pa sm lih zbolele tko da nism mogla it :( Letos pa bi ful šla sam mi finančno ne znese....škoda, pa drugič
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Okt. 2006 10:26

somebody napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Hehe. Pa tudi če je razprodano-greš tja! Vedno se kdo najde ki prodaja tam karto ker si premisli glede koncerta. Vedno je tak! :) Daj če boš šla..slikaj kaj. Ker jaz nikoli ne nosim v Lublano na koncerte fotkiča, ker če nisem v prvi vrsti so slike za k***c :cry:


na žalost tud ona nima kart, tko d ne bo nč :cry:


Nima kart? :cry: Moja sestra si je kupla Bravo slovenski ravno danes, pa sem lih zasledila da je še ena karta na voljo za B.Guardian. Torej..če bi full rada šla--} Citiram:"Bravo ti še vedno lahko omogoči eno karto za razprodan koncert. Hitro pošlji dopisnici na naslov: Bravo, Trg revolucije 2, 2000 Maribor in pripiši telefonsko številko, na katero te lahko pokličemo če boš izžrebana. Srečno!" :D
Kaj pa veš-lahko boš pa ravno ti dobila karto :) Good luck!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Okt. 2006 10:28

G|i|a napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Meni so bli Cradli na začetku dobri, mislim ko sem začela metal poslušati. Zdej mi pa malo gre na živce ta cvileči vokal. Drugače pa špilajo fenomenalno.

Jaz ne grem na njihov koncert, me je pa lani mikalo ko so bili v Ljubljani.
Ti greš?



Sej jst sm tud lani hotla jit pa sm lih zbolele tko da nism mogla it :( Letos pa bi ful šla sam mi finančno ne znese....škoda, pa drugič


Kak mi je pa to znano da ne znese finančno za kakšen koncert :S Samo po moje bojo še pa prišli kdaj v Slovenijo. Npr. naslednje leto! In takrat boš ziher mela že kaj več denarja :D Jaz grem pa 21.10 v Maribor na Korpiklaani, pol pa so 9.11. v Lublani A.Amarth...pa se tudi bojim da ne bom mogla oboje it. Samo damn, si bom pa pač sposodila keš ali nekaj. Ker jih moram še enkrat videt!
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov