Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Sep. 2006 17:54

Juhej Thrashyka! :D Daj...messenger si dol potegni da bove kaj tračale.
Na Štuku zaj redno dogaja. Se je za metal redno odprlo vse. Jaz sem bila letos full na Štuku-poleg vsega so tam špilali tudi Dark Funeral. Samo hm...ma jaz nimam feelinga kolko ljudi gre tja not. Res ne!!! :oops: Če gledaš npr. slike iz Štuka se full velik plac zdi. Pol pa prideš tja pa sploh ni tak veliko :x

Link od koncertov ki se dogajajo v Mbju v kratkem: http://www.sindian-underground.com/modules.php?name=NuCalendar&op=UpcommingE
Samo tebi je res malo predaleč vse skup :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 15. Sep. 2006 19:58

jp, Mb je res predaleč, čeprov bi jih full vidla rada, samo je fora da tut keša ne vem če bom že do takrat lahk kj našparala :? .........hmmm, ja meninđer,lej bom bratu rekla, da mi bo mal razsvetlil moj neračunalniško naklonjen um in mi pokazal kako se s to stvarjo upravlja, pa ti pol sporočim, samo čas moram najdt, k zj še fax pedenam te zadnje dni........dj kdaj ti uletiš v lj, oktobra enkrat ane? A to res za par dni, al sem jz narobe razumela? Bi blo fajn da bi pršla tko kak petek in bi šli mal skup žurat.........wiii, ker nama je načrt padu v vodo, k sva mislila pridt v prekmurje poleti, pa je tko hitr čas šel da se sploh ne zavedam, da nič več ni poletja..........prov nič posebnga nism mela od tega poletja...... :( , edin Testašment :razz: , kar pa odtehta svoje!!!!!
lp.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Sep. 2006 9:47

Saj pa na Štuku dvomim da bo kaj draga karta. Edino za prevoz bi pol ti preveč mogla dat :? Ti držim pesti da ti bo uspelo, ker sama vem kak je to ko hočeš na keri koncert pa ni denarja :cry:
Jao,messenger je totalno easy za upravljat. Ti si ga samo dol potegni hitro :D
Ne,v Lublano pridem 9.11. (oktobra grem na koncert v Maribor) to je četrtek tak da se komot lahko dobive. Če bo vse po sreči bom celo prespala tam, tak da :D Se moreve spet dobit,samo zdej zažurat, saj sve v bistvu na MCju skup spile samo eno pivo vsaka :) Ma jaz tudi nisem mela nič posebnega to poletje-Metalcamp je bil edino kar je blo kul in edino kje sem bla več kot en dan :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Sep. 2006 9:48

Saj pa na Štuku dvomim da bo kaj draga karta. Edino za prevoz bi pol ti preveč mogla dat :? Ti držim pesti da ti bo uspelo, ker sama vem kak je to ko hočeš na keri koncert pa ni denarja :cry:
Jao,messenger je totalno easy za upravljat. Ti si ga samo dol potegni hitro :D
Ne,v Lublano pridem 9.11. (oktobra grem na koncert v Maribor) to je četrtek tak da se komot lahko dobive. Če bo vse po sreči bom celo prespala tam, tak da :D Se moreve spet dobit,samo zdej zažurat, saj sve v bistvu na MCju skup spile samo eno pivo vsaka :) Ma jaz tudi nisem mela nič posebnega to poletje-Metalcamp je bil edino kar je blo kul in edino kje sem bla več kot en dan :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 16. Sep. 2006 12:06

kaj pa trenutno kj dogaja na metelkovi?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Sep. 2006 14:26

jozica1 napisal/-a:kaj pa trenutno kj dogaja na metelkovi?


http://www.metelkova.org/netelka.htm Za drugo ne vem :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 17. Sep. 2006 9:48

sj to mam drga; tale link sam nekj casa me ze ni blo in me zanima kako je dejansko tm... :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Sep. 2006 9:59

jozica1 napisal/-a:sj to mam drga; tale link sam nekj casa me ze ni blo in me zanima kako je dejansko tm... :)


Aja :oops: Mah jaz nisem že 2 leti bila na Metelkovi, tak da ne vem. Sem pa ziher da bi Thrashy vedla kaj povedat.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Sep. 2006 13:28

ja, karta pride tko 6 kekov v predprodaji, bomo vidli če bo ratal, maybe pa še res grem, če bo kdo pelov tja pa nazaj......ja, dj pol se pa res vidva kj novembra ane :razz: .........
hmm, na Metelkovi men' osebno že mori :) , ampak ne zato ker ne bi dogajalo al pa kej ampak zato ker sem res skor vsak petek tam, ker edino tam se mi zdi v lj cool vzdušje za bolj preproste ljudi in drugam itq ne vem kam bi šla.......
ja, no drugač pa ja, na polno dogaja, sploh v petkih mrgoli full enega folka, pred vsakim "barom" se zbira svoje vrste populacija ljudi, ampak če daš vse na skupni imenovalec so vsi cool, razen izjem seve........in v vsakem klubu pol vrtijo svojo vrsto glasbe ali pa so kaki koncerti organizirani (o čemer jaz sicer nisem ne vem kuko dobr seznanjena).......
mislim, pa da zdej ne bo več tko fletn' kmal, ker bo mraz, dež, sneg in pol je na metelkovi hudičevo mrzlo into več ali manj tut po gostilnicah, ki imajo pač kurjavo kot se za metelkovo spodobi - bolj free :D
No to je to iz moje strani o Metelkovi.......LP
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Sep. 2006 0:05

Blind guardian so izredno dobra skupina, samo sem slišala, da so karte že davno razprodane.......tko da, na žalost nismo med tistimi srečneži, ki že imajo karto v žepu :(
Gre kdo mogoče na Deep purple?
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 25. Sep. 2006 23:30

28.9. je u Kranju u lokalu DOWNTOWN METAL UP YOUR ASS a kdo gre?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Sep. 2006 7:01

kva je za en metal koncert 14.10 v LJ? a kdo kej ve o tej skupini (kuko se ji sploh reče), pa č lohk plis kšn link?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Sep. 2006 9:21

somebody napisal/-a:kva je za en metal koncert 14.10 v LJ? a kdo kej ve o tej skupini (kuko se ji sploh reče), pa č lohk plis kšn link?


Najbrž misliš Blind Guardian, Astral Doors-če se ne motim dogaja v Ljubljani v VPKju.

http://www.blind-guardian.com/
http://www.astraldoors.com/
To so edino linki ki jih premorem :D Ker nakoncert ne grem,ker me zanima...zato ti kaj drugega ne morem niti povedati. A ti greš na ta koncert mogoče?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Sep. 2006 9:23

somebody napisal/-a:kva je za en metal koncert 14.10 v LJ? a kdo kej ve o tej skupini (kuko se ji sploh reče), pa č lohk plis kšn link?


Najbrž misliš Blind Guardian, Astral Doors-če se ne motim dogaja v Ljubljani v VPKju.

http://www.blind-guardian.com/
http://www.astraldoors.com/
To so edino linki ki jih premorem :D Ker nakoncert ne grem,ker me zanima...zato ti kaj drugega ne morem niti povedati. A ti greš na ta koncert mogoče?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 26. Sep. 2006 9:27

Ja, Blind Guardian bodo v mediaparku v Ljubljani, 14.10.2006.

Meni so vsec, tak melodicni metal. Skoraj filmsko mogocna glasba. Kaj vec ti ne znam razlozit, najbolje, da si poslusas kak odsek pesmi, na linku, ki ga je ze Bulma pred mano nalimala.

O njih se na wikipediji.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov