Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Avg. 2006 8:13

Ja,saj sem jaz tudi napisala v enem izmed prejšnjih postov da bi naj bil MC 5 dni. Sem gledala report iz Metalcampa na Mtv adria, pa sta onadva ki mata organizacijo ali kaj pač preko rekla da delajo na tem da bi bil MC 5 dni + da ostaja Metalcamp v Tolminu. Jaz tudi ne bi zdržala 5 dni, saj sem že zdaj komaj te 3 dni. V nedeljo sem šla ob devetih zvečer spat (tak da nisem vidla ne Kreatorjev+ne Opeth :cry: ) ker enostavno nisem več mogla. Po moje bi nekak še šlo skozi če vsaj ne bi blo tak vroče. Takrat bi lažje zdržala vse skup. Jaz bom mogoče šla na Češko naslednje leto...edino če bo na MCju kaj kar bi me res pritegnilo. Sicer pa te bende ki sem si jih želela kdaj videti sem vidla na obeh Metalcampih ali samostojnih koncertih,tak da dvomim da me bojo s programom za naslednje leto pozitivno presenetili. Mah bomo videli kak bo! Mene direkt zanima kaj se bo iz tega naredlo :D Aha-pa če je zdej bila karta za 3 dni 18.000 sit. Kolko bo pol za 5 dni? 30.000??? :S

Ps: Thrashy-kje si hodla te dni? :D Bedno je tu gor brez tebe blo...

Fotke dan 1--}http://www.paranoid-zine.com/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0209&BesID=18005
Fotke dan 2--}http://www.paranoid-zine.com/default.cfm?Jezik=Si&Kat=0209
More pics--}http://www.mtvadria.com/942.sl.py
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Avg. 2006 14:05

hey,hey.........ja res me nekj časa ni blo tle gor, ker se mam za učit pa itq ne vem kaj nej napišem ko pa ni nič novega, nič metalnih dogodkov ali pa kaj podobnega..........
..........maybe ma kdo drug kako temo o pogovoru, Bulma? :)
.........tale teden je metalmania open air.........gre mogoče kdo tja?
........samo pomoje bodo meli kar dosti grdo vreme..........eh, jz bom kar doma, ker tam itq ni nobene take skupine ki bi pritegnila mojo pozornost.......
lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Avg. 2006 14:16

:( Mah mene metalmania tudi ne vleče. Sem sicer igrala nagradno igro in če bi dobila karto bi mogoče celo šla. Drugače pa res nič pametnega. Mam občutek da letos ne bo več nič za mene oz noben koncert ki bi me mikal (vsaj v Sloveniji ne). Upam,da bo prihodnje leto kaj boljše :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Avg. 2006 16:03

ja ej sj tko en moj frend je dobu baje karto- tisti tip iz prekmurja k bi se mogla dobit na metal kampu...........saj njegovo ime sem prebrala na paranoid-zine-u..........
hehe, me prov zanima če bo šel........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Avg. 2006 16:08

Edej? :D To je ta tvoj kolega? Sem vidla da je iz Kruplivnika :D Hehehe :D Mah scena! Saj če se ne motim je to na Goričkem..to pa je itak še dalj od nas :D Pa še neka baba je igrala....iz švedske :eek: Samo ma slovensko ime in priimek tak da ne vem kak je s tem :D

Jeeeeeeeeeeee! Pa še vseeno bojo koncerti za mene letos. 21.oktober--} Korpiklaani :D Lani sem jih zamudila, letos pa jih nikakor ne bom! Komaj čakaaaaaam :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Avg. 2006 14:53

..........tistemu fantu je ime Štefan.........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Avg. 2006 8:23

Amon Amarth bojo v Lublani 9.11. :D Pa to je nekaj najboljšega kar se je lahko zgodilo :D Tak da še vseeno nekaj bo letos:

21.10.--} Korpiklaani
9.11. --} Amon Amarth

Juhu!!! Spet bo treba šparat.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 21. Avg. 2006 9:35

js mam metal fulful rada, poslušam ga še posebej, ko me meče depresija(me sprav u dobro voljo), ponavadi kje bl v zimskih mesecih. pol spomlad pa spet prešaltam z metala pa rocka na dance pa bosanske-kera kombinacija okusov ha??? :musik: :tanz: :lah:
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 21. Avg. 2006 13:15

ja,ja pa bo res še nekj se dogajal to leto..........pridejo tut Blind guardian........mislim da tam okol 14. oktobra..........verjetno bom šla, če bo seveda čas in denar.........
.........ej Nuša a ti greš pol na kak koncertič od zgoraj naštetih? Če prideš bi se lahk kj dobil tam zunej pred vpk al kjer kol že bo........ker ne vem če bo nama znesl pridt v Prekmurje :? ........k maybe greva pol ta prvi vikend v septembru na Bikers weekend Twin Horn motozbor v Pulo........
........

norolescentka.........very welcome v debati metal.........pa sploh ni važno kva poslušaš glavn da ti sede in poslušaš iz srca in lastnega prepričanja.......... :respekt:

lp...........pa še kj napište......... :razz:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Avg. 2006 8:59

Thrasy-grem na Korpiklaani v Maribor, pa pol na Amon Amarth (keri so 2 dni po mojem rojstnem dnevu tak da bo keš). To je 9.11. - četrtek v Lublani. Upam,da boš tam pa se dobive. To bi zakon blo!!!! :D Pa mogoče bom celo ostala v Lublani par dni,tak da sma pol lahko dlaj časa skup. Jupi! :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 23. Avg. 2006 15:31

ja to bi blo the best, da bi se kj dobil..........ej keri dnevi pa nanesejo kaj to..........mislim te koncerti pa to?
........ja bi blo cool, da bi bla v lj mal dalj časa, pa po možnosti kak petek, da gremo mal skupj ven magar na metelkovo ..........wiiiiiiii, upam da bo cajt .........hehe, sej bo.........lp!!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Avg. 2006 9:34

Amoni pridejo na četrtek. Samo kriza...včeraj sem zvedla da bom dobila neko delo na davčni in pol valda ne bom mogla ostati če bom še delala. Ker mi ni uspelo narediti letnika in bom pavzirala. No,saj pa se še vse zmenimo. Jaz bi full rada ostala. Bi šle malo žurat :D Škoda da v Lublani ni nikoli kakih kul koncertov v soboto...ali pa v petek :cry:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Avg. 2006 16:22

uff, jz tut še švicam glede faxa..........in srčno upam, da mi uspe, če ne me čaka ista usoda kt tebe-----pavziranje..........
drugač pa ja se bova še zmenle, kuko pa kaj..........zej mam kr nekj obveznosti še do oktobra, bom skoz v lj, pa tam mi je crknu računalnik..........tko, da ja,..........se bomo še slišal oz. se zmenil..........papa
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Sep. 2006 21:09

W.A.S.P pridejo v Maribor (Štuk)...............wiiii, kolk lepo se to sliš, skor preveč, da bi blo res............edino bad je k ne vem kuko bo s časom, kešam itd.........pa še Mb je kr precej deleč............aja, maybe kdo ve kaj je to Štuk- kok folka gre notr kj?
:evil: Hail!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Sep. 2006 17:54

Juhej Thrasyka! :D Daj...messenger si dol potegni da bove kaj tračale.
Na Štuku zaj redno dogaja. Se je za metal redno odprlo vse. Jaz sem bila letos full na Štuku-poleg vsega so tam špilali tudi Dark Funeral. Samo hm...ma jaz nimam feelinga kolko ljudi gre tja not. Res ne!!! :oops: Če gledaš npr. slike iz Štuka se full velik plac zdi. Pol pa prideš tja pa sploh ni tak veliko :x

Link od koncertov ki se dogajajo v Mbju v kratkem: http://www.sindian-underground.com/modules.php?name=NuCalendar&op=UpcommingE
Samo tebi je res malo predaleč vse skup :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov