Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 10. Jun. 2006 15:34

mycosmogirl napisal/-a:ja pomoje, da je karta za novo rock 23.000 sit.....tm neki okrog


Ja,karta za Nova rock je 23.520 SIT :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 11. Jun. 2006 10:19

waw pol pa še ni tok velik kt sm prčakvala...kera gre??
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 11. Jun. 2006 11:39

uf....kok bi jst šla ej...sam n morm k mamo lih v petk podelitev spričval(konc šole :) ) pa mi razredničarka kr neki ne pusti it.....brez veze
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Jun. 2006 15:23

ja, jz osebno bi kr rajš šla na Nova rock al kakorkol se že imenuje kt pa na metal camp, sam grem letos kar na MC ker se za kej druzga tut menil nismo s frendi.............so pa good bandi ni kej..........

hehe, kok si ti pridna Cosmopupa, da prašaš še prfoxo če smeš na festival...........the best...........mislim men se to prov zanimiv zdi, ker jaz tega nism nikol prakticirala :oops:

a pol pa prov nobena ni bla na apokaliptiki k se je took pisal?
apokaliptika igrajo na čela-lol, zj saj vem...........

..........apokaliptika praviš, da je mešanica med klasiko in metalom?
Metal which pa? Al znajo bit kakšn melodic vrjatna, ne vem točn..........................eh sj ni važn, sam izjava je smešna mešanica med klasiko in metalom........


Metal pa zadnje čase tko trgajo na koščke in razna imena, da spoh sam debev gledaš.........kwwaaaaa.........mislim, osnove so le osnove (heavy,thrash, speed, death, black......) tko da taka opredelitev bi bla pa cool.......mešanica med "kerim".........itd..............


Kero-mogoče kaj vleče na HeavyMetalNight na Primorsko nekam,.8.7. kjer bodo špilal Divlje Jagode pa Pomaranča-first slovenian heavy metal band........idr?
Jz upam, da mi bo ratall.........lp
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 11. Jun. 2006 17:41

Thrashy napisal/-a:Kero-mogoče kaj vleče na HeavyMetalNight na Primorsko nekam,.8.7. kjer bodo špilal Divlje Jagode pa Pomaranča-first slovenian heavy metal band........idr?

zanimivo, kdaj pa kje točno bo to??? :P
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 12. Jun. 2006 11:36

rammsteingirl napisal/-a:waw pol pa še ni tok velik kt sm prčakvala...kera gre??


Ja,samo res ni dosti. Čist fajn cena je. Pa še dobri bedni so full. Jaz ne grem,ker moje finančno stanje zmore samo en festival čez poletje. Tak da bom kar na Metalcamp šla. Če so pa Amon Amarth :D :D :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Jun. 2006 14:43

ej Tenisačica, jz sicer pojma nimam kje naj bi blo to- kraj se imenuje Ubiljsko-baje je to ne tako daleč ven iz Lj proti Primorski...................bom pa še malo prašala kolega ki je iz Primorske naj bolj natančno pove-če te seveda zanima...... :D

wiii,wiiii............jz se pa res že najbolje veselim MC06, da mal pozabim na tele študijske obveznosti :roll: :?:

a kera mogoče ve če bo res campin' place nekje drugje kot last year-baje full nekje stran od prizorišča? Saj tko mi je nekj en kolega pravu.......in jz resnično upam, da to ni res.........ker pr nas gre dost folka zraven samo zarad kao piknik placa in ne gredo dejansko notr......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Jun. 2006 8:26

Thrashy napisal/-a:wiii,wiiii............jz se pa res že najbolje veselim MC06, da mal pozabim na tele študijske obveznosti :roll: :?:

a kera mogoče ve če bo res campin' place nekje drugje kot last year-baje full nekje stran od prizorišča? Saj tko mi je nekj en kolega pravu.......in jz resnično upam, da to ni res.........ker pr nas gre dost folka zraven samo zarad kao piknik placa in ne gredo dejansko notr......


Jaz že tudi komaj čakam! Pa še te dni grem po karto,tak da bo :D
Glede camping placea-po moje bo isto kot je blo lani(ker nikjer nisem zasledila da bi bil kje drugje). No,vsaj upam!!!! :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 13. Jun. 2006 9:53

Thrashy napisal/-a:kraj se imenuje Ubiljsko

Ubeljsko je blizu Postojne oz. Razdrtega. Pod Nanosem.

napovednik.com napisal/-a:HEAVY METAL NIGHT

Kaj: Koncert
Kdaj: sob, 8.7. ob 21.00
Kje: Drustvo Eden, Veliko Ubeljsko 11/a, Postojna
Vstopnina: 2000 sit

Divlje Jagode, Pomaranca, Metalsteel ter Forgotten Eden bodo prebudili zaspano Postojno
Ze tretji tradicjonalen Heavy Metal Night se bo zgodil kot vsako leto na Velikem Ubeljskem pri Postojni in sicer na igriscu za staro solo. Letos nam bodo druzbo delale skupine Divlje Jagode, Pomaranca, Metalsteel in Forgotten Eden. Vec o sami prireditvi si lahko preberete na http://www.forgotteneden.com/heavy ali pa nas povprasate na email> drustvoeden@gmail.com
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Jun. 2006 11:26

Trashy, Emina thanks. Sliši se zanimivo
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 13. Jun. 2006 12:52

Ja Emina nam je pa zj res natančno povedala kje je to........full tenx za te informacije, v upanju seveda da jih tudi uporabim :D :D .......

Ja,ja karta za MC......hmm, upam da jo bom dobila po cenejši varianti preko nekega študentskega kluba v naši bližini.......bomo vidli kwa bodo zrihtal do konc tega tedna........držte pesti :D

drugač pa tut če bo po redni ceni se vidjamo notr....... :evil: :ja: :scherzkeks: :bia: :heiss:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 13. Jun. 2006 12:55

aja ej Bulma full zakon maš napisan.........avatar al kuko se že reče.........prov hudo res.......
.........men je pa osebno un rek full zakon od Megadeth in sicer:

WHAT DO YOU MEAN I AM NOT KIND..........JUST NOT YOUR KIND!!!!!

ok Lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Jun. 2006 7:59

Thrashy napisal/-a:Ja,ja karta za MC......hmm, upam da jo bom dobila po cenejši varianti preko nekega študentskega kluba v naši bližini.......bomo vidli kwa bodo zrihtal do konc tega tedna........držte pesti :D

drugač pa tut če bo po redni ceni se vidjamo notr....... :evil: :ja: :scherzkeks: :bia: :heiss:


Jaz sem vidla da prek štud.servisa Jesenice dobiš karto če si član za 11.000 sit. Samo Jesenice so predaleč da bi se jaz šla včlanit tja :cry: Mogoče še veš za kakšen študentski servis kjer bi se dalo karte za MC dobit vsaj za 2000jurja ceneje? Sicer pa ja-tudi jaz priden v vsakem primeru tja,pa če bom pač mogla plačati teh 18.000 sit!
Aja- pa na pivi se moremo dobit! Ne pozabit :D

ps: Tnx za pohvalo avatarja :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 14. Jun. 2006 14:36

Thrashy napisal/-a:ja, jz osebno bi kr rajš šla na Nova rock al kakorkol se že imenuje kt pa na metal camp, sam grem letos kar na MC ker se za kej druzga tut menil nismo s frendi.............so pa good bandi ni kej..........

hehe, kok si ti pridna Cosmopupa, da prašaš še prfoxo če smeš na festival...........the best...........mislim men se to prov zanimiv zdi, ker jaz tega nism nikol prakticirala :oops:

a pol pa prov nobena ni bla na apokaliptiki k se je took pisal?
apokaliptika igrajo na čela-lol, zj saj vem...........

..........apokaliptika praviš, da je mešanica med klasiko in metalom?
Metal which pa? Al znajo bit kakšn melodic vrjatna, ne vem točn..........................eh sj ni važn, sam izjava je smešna mešanica med klasiko in metalom........


Metal pa zadnje čase tko trgajo na koščke in razna imena, da spoh sam debev gledaš.........kwwaaaaa.........mislim, osnove so le osnove (heavy,thrash, speed, death, black......) tko da taka opredelitev bi bla pa cool.......mešanica med "kerim".........itd..............


Kero-mogoče kaj vleče na HeavyMetalNight na Primorsko nekam,.8.7. kjer bodo špilal Divlje Jagode pa Pomaranča-first slovenian heavy metal band........idr?
Jz upam, da mi bo ratall.........lp


ne ni blo tko....rekla sm ji da pač nom mogla pridt k grem na novo rock(tkrt je blo drgač še vse v dvomih)....pa je ona kao rekla, da ne morm da ni dovoln nkamr na zadn dan spričval....... :D ....sory sam ne prenesem besede pridna :wink:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 14. Jun. 2006 23:26

Mycosmogirl........ej sj te razumem kuko je to......pa full sory nism mislna nič tazga z besedo "pridna" k nism vedla da jo kao ne preneseš......................

.......uf, jz bi pa prov rada bla pridna za kake stvari.......pa mi lih ne ratuje.....anyway.....cheers :wink:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov