Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Apr. 2006 11:46

tut jz nisem bla, ker pač sepultura ni več sepultura.............ja no............sem pa slišala mnenja od udeležencev kar podobna, da je pač sepultura ratala bolj crap kot ne.........in da so bili dosti boljša skupina In Flames..........

..........nekj se govori, da pridejo Motorhead v Križanke junija......mislim, to pa bo res nekj legendarnega po dolgmu cajtu za stare rok en rol fane.........

......lp.......
Intet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 22. 1. 2006
Kraj: Emona

Neprebrana objavaNapisal/-a Intet » 22. Apr. 2006 13:12

V Zg naj bi v kratkem nastopili Sisters Of Mercy, nekje jeseni pa še Fields Of The Nephilim :cool: .
To bring the pieces together rediscover communication.
xxx_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 22. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a xxx_girl » 22. Apr. 2006 14:07

emm...jst pa metaŁ kr redno poslušam k se sam ob tej muski loh sprostim!!!! :D :D najhujša skupina je itq Metallica...komad pa Mastes of puppets!!!!! :!: :!: :!:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Apr. 2006 15:54

jep, za Hrvaško se govori tut da bodo bli Rage pr njih pa Saxon.......we will see........čeprov me nekak prov ne vleče na Hrvaško po koncertih hodt pa ne vem zakwa........šla bi pomoje le v primeru Megadeth.......



xxx_girl: ja metallica so dobr bend pa tut men je plata MOP ena izmed najboljših......majo pa še druge plate ki lahko hudo konkurirajo MOP........ne vem posluš še Kill em all, ride the lightining......... :D


aja se kater-a mogoč odpravlja na metalsko festivalsko turnejo izvezn slovenskih meja?
Monsters of rock (češka)?, Gods of metal (milano)? itd........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Apr. 2006 16:10

Thrashy napisal/-a:aja se kater-a mogoč odpravlja na metalsko festivalsko turnejo izvezn slovenskih meja?
Monsters of rock (češka)?, Gods of metal (milano)? itd........


Nažalost ne-največji razlog--} denar. Ali naj bo,za Metalcamp bom že zaslužila :D
Ti greš kam?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Apr. 2006 17:23

ja,ja dnar večni problem nas vseh še zaenkrat pomoje :) ........mislim, da tut jz ne bom šla letos nič v tujino ker moram fax spedenat, verjetno bom šla pa na metal camp, čeprov ugotavlam, da je letos bol v ku*** za nas thrash pa heavy metalce........in ne vem če se mi lih splača dajt 17 kekov za nastop testament v nedeljo........
............sam 99% bom verjetno šla, če ne že zarad druzga zarad žurke ..........itak smo se heviči mal med sabo zajebaval včerj, da bomo pa taprvedva dni skoz totalno na glavo, da bomo lažje prežvel nastopajoče, ki so letos-roko na srce bolj za "dark metalce".........

wiiiiii,wiiiiiii..........zj pa čez eno urco šibamo na negligent-sorrow tour na Bled......to bo tut raztur........

.......nč uživi-te, kar se da........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Apr. 2006 17:29

Uf,meni pa Metalcamp redno ustreza letos. Glih v nedeljo mi ni za tam biti,ali tudi jes bom ostala če ne zaradi drugega pa zaradi žurke (kot si že sama povedala). Ja,pol se tak dobimo tam na pivi :D

Ja,pa uživaj danes na koncertu! Jes bi tudiiiii koncert!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Apr. 2006 15:03

ja,ja valda, se dobimo na metal campu na kaki pjači........

v soboto je bil pa tut koncertič full fenomenalen, šele zj dobr k sebi prišla....... :D
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Apr. 2006 19:17

Ej nek sm slišala, da pripravlajo v Avstriji rock-metal camp.......a gdo kj o tem ve? Baje da bo enkat junija???

Plis information....če se le da :D
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Apr. 2006 23:02

Bang Your Head 2006!!!


Kraj, objekt: Balingen, Messegelände

Opombe:
Do sedaj potrjeni:
Whitesnake, Foreigner, Helloween, Y&T, Rik Emmett, Jon Oliva’s Pain, Exodus, Armored Saint, Flotsam And Jetsam, Vengeance, L.A. Guns, Leatherwolf, Victory, Count Raven, Powerwolf.




24.06.2006
Bang Your Head 2006!!!


Kraj, objekt: Balingen, Messegelände

Opombe: Do sedaj potrjeni:
Whitesnake, Foreigner, Helloween, Y&T, Rik Emmett, Jon Oliva’s Pain, Exodus, Armored Saint, Flotsam And Jetsam, Vengeance, L.A. Guns, Leatherwolf, Victory, Count Raven, Powerwolf.


možno, da si mislila tole-bang your head festival ali pa mogoče earthshaker julija se mi zdi........

.........samo fora je, da sta tadva festivala pomoje v nemčiji in ne v avstriji :roll: , tko da......jz ti ne vem drugač svetovat........

.......poskus kj več povedat, saj ime festivala al pa kj........aja pa good LUck....... :hallo:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Maj. 2006 11:21

kwa je metalci vsi pospal na tem forumu? :lach:

......bliza se hell over paradise.......wiiii.......se ze veselim zopet enga dobrga open air zura.......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Maj. 2006 11:46

Thrashy napisal/-a:kwa je metalci vsi pospal na tem forumu? :lach:



To sem se jaz tudi spraševala :D Očitno nihče od nas ni bil te dni na kakšnem kul koncertu da bi se pohvalil malo :D Jaz do Metalcampa ne grem na nobenega (fucking faks+keš :evil: )
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Villeneuve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 19. 4. 2006
Kraj: Škofja Loka

Neprebrana objavaNapisal/-a Villeneuve » 22. Maj. 2006 14:01

...bil na koncertu 15.5. v Linz - BON JOVI. Čeprav sam poslušam bolj hard rock, metal.....so me kolegi prepričal. Je pa bil dober koncert na profesionalnem nivoju, štadion razprodan, koncert pa je trajal 2h40min.

nasleden koncert - WHITESNAKE v Križankah 16.7., ...potem pa konec leta mogoče IRON MAIDEN

vse koncerte pa čekiram na tej strani:

http://www.koncerti.net

Lp
Intet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 22. 1. 2006
Kraj: Emona

Neprebrana objavaNapisal/-a Intet » 22. Maj. 2006 16:17

Jaz grem verjetno vsredo čekirat na Metelkovo - Jesu in še nekdo igrajo. V petek pa morda na Sestre v ZG, morda :roll: .
To bring the pieces together rediscover communication.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Maj. 2006 19:09

ja,ja Whitesnake bi se tut splačal jt pogledat, čeprov me bol vleče gledat motorhead za katere se tut neki govori da bodo v križankah, čeprov ne vem kok je podatk kj točn.........motorhead-yeah......

in kje naj bi bli mejdni to? sem jih že vidla, sam če bi bli pa kje blizu bi jih pa z veseljem še enkrat šla gledat.....

ja,ja Bon Jovi zakon jz sem si tut včasih full želela vidt njega v živo ko sem bla še mlajša sem bla res totalno nora na njega pa na Guns 'n roses......nikol se nism mogla odločt keri so boljši..... :razz:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov