Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Mar. 2006 10:46

Bulma napisal/-a:Thrashy, :zustimm:! To bi super bilo!!!!! Jest sem takoj za to! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Mar. 2006 0:32

ja,ja to je the best ideja :D
tko, da bomo pa vedli keri smo, si moramo pa omislit kako roza mašnjico na majci......kao cosmo scena :D :D :D :D .........no sej se bomo še zmenil, al kwa........lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Mar. 2006 7:38

Thrashy napisal/-a:tko, da bomo pa vedli keri smo, si moramo pa omislit kako roza mašnjico na majci......kao cosmo scena :D :D :D :D


:lol: Tak kak so lani meli na Metalcampu fani JBO roza majice :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Mar. 2006 12:37

ja,ja tko nekak ja.......čeprov uni so mi bli v iber smešni noooooo.......tko najbl se spomnim enga tipa mislim, da je bil nemec k je okol skakov z eno tako roza kitarco za napihnt...... :lol:
čeprov teli JBo al kwa so že bili so kr nekj zame........brez veze pač.....kr nekj parodijo delajo na ne vem pop muzko al kaj že.......
mislim, da bi bili lahk malo bolj izvirni pa svojo muzo delal ne wem no......moj mnenje pač.......ker res ne vem kaj je v tem smešnega če se kao neki norčuješ iz druge zvrsti muzke........saj men je zvenel kot norčevanje ker tut sama kvaliteta instrumentov mi je zvenela kot na neki vaški veselici kaka kopija atomik harmonikov npr......
eh nima veze........glavn da bo žur, že komej čakam tale metal camp, pa da bo lepo sonček sijal pa lepo mrzlo pivce in pa dost dobre metal muzke.......ufff.......prov na K*** mi gre že talo še vedno precej zimsko vzdušje zunaj........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Mar. 2006 13:15

:D :D :D Jes sem tudi onega s tisto napihljivo kitaro videla. Adijo ne? :D Pa še tisti njegov fat želodec-bljek! :? Jao,pa še one grozne kopalke je mel.. :lol:
Jaaaa,jes tudi že komaj čakam metalcamp! Zdej pa res mam razloga za iti --} Amon Amarth, Dimmu Borgir, Hypocrisy, My dying bride. Fenomenalno!!!!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 17. Mar. 2006 18:33

bulma, trashy!

tale idejca je res super...sam mene žal ne bo na metal kamp...keš pa to....mejbi bi se pa lah 1x dobl u lj?? metal cosmo srečanje :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Mar. 2006 12:05

Ja, v Ljubljani tudi ne bi blo slabo. Samo jes grem ponavadi tja samo na koncert pa pol domov.

Grem na Sepulturo/In Flames če gre kera, pa bi se tam na kaki pivici zmenile :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 18. Mar. 2006 13:50

ja, lahko se tut v ljubljani kdaj dobimo- tko ne vem če kej hodite na metelkovo v petkih v čajnico pri Mariči se lahko kdaj tam zmenimo- v petkah so metal večeri tam.......
kdaj pa so sepultura- mislim kateri dan pride to? Petek? Ponedeljek?
ker možno, da bo potem kak after party pri mariči in se tut lahko tam dobimo, če seveda ne boste šli direkt iz koncerta domov.........ker jaz ne grem na koncert zato........za vzunaj pred vpk je pa tut še mal premraz, da bi kar vzunj se dobil.......
sicer mi je pa čisto vseeno kje bi se dobil.......predlagejte kej in jz pridem tut tja če je treba:)
aja ramstajngrl ne vem, mislim, da bi vseeno lahko našparala teh 17 jurjov za metal camp če bi ti blo ful v interesu.......mislim saj jaz tko razmišljam........ok, nevermind........
lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Mar. 2006 9:26

Sepultura -} 15.4. pa če se ne motim je to celo sobota!!! Juhuhu! Jest grem na Metelkovo 1-2krat na leto ko sem pri kolegici. Hm...Meni je vseeno kje bi se dobili, samo se malo premišljevala pa mislim da bi res najboljša varianta bil Metal camp. Saj pa traja 3 dni, tak da bi ziher bla šansa za kako pivo(e). :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 20. Mar. 2006 12:42

ja men osebno tut najbl cool place bi bil metal camp, ker takrat bomo v večji meri vsi tam na istem placu, tle za v lublani pa je bolj tko-tko, ker nekdo nima časa ipd. .. ali pa je kdo od daleč doma in ne bo hodil samo zaradi tega v lj......
ja bomo šli kar na metal kampu na pivE :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Mar. 2006 13:41

Točno tak! Ker jes mam do Ljubljane 4 ure vožnje (z vlakom še več), tak da sem odvisna od prevoza in ne vem če bomo prespali v Lj,ali pa šli domov.
Komaj čakam MC-meni se bo zmešalo ko bojo Amon Amarth! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Mar. 2006 13:42

Točno tak! Ker jes mam do Ljubljane 4 ure vožnje (z vlakom še več), tak da sem odvisna od prevoza in ne vem če bomo prespali v Lj,ali pa šli domov.
Komaj čakam MC-meni se bo zmešalo ko bojo Amon Amarth! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Mar. 2006 9:46

Vau, včeraj je blo noro na Dark Funeral! Edino kar me je motilo je bilo to, da nisi mogel fotoaparata not prinest. Totalno strogo so nas pregledovali na vhodu :cry:
Anyway-če bojo še kdaj v Sloveniji bom takoj spet šla :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 18. Apr. 2006 8:43

Bil kdo na Sepulturi? Vaši vtisi?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Apr. 2006 10:10

Emina napisal/-a:Bil kdo na Sepulturi? Vaši vtisi?
Jaz nisem bila,ker ko sem končno do denarja prišla so bile karte razprodane :cry: Je pa prvi koncert ki sem si ga želela in se ga nisem udeležila :cry:

Ja,mene tudi zanima če kdo bil.
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov