Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Dec. 2004 13:57

Sano napisal/-a:včasih sm bil ful nor na limp bizkit. drgač so mi pa najbolš maidni. pa metallica ma par fajnih komadov. manson je tut kul. dokler kakih krav ne reže po koncertih :D korni so tut ok. pa frend mi je zdej predlagu da naj probam poslušat cradle of filth. morm dobit nek. :)


Ma dober okus maš-edino Limp Bizkit so mi-ne glih ne vem kaj (to pa ne pomeni da so gnili:) Jaaaaaa, Cradle of FIlth so kul!!! Samo Danny-pevec full kriči,mislim ma tak bole glas. 20.3.2005 so v Ljubljani v VPKju. Daj, nabavi si od njih Bathoria Aria-zakon pesem ti povem!!! Mam nekaj spotov tudi-meni pašejo, čeprav mi gre vokal precej na qrac :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Dec. 2004 13:58

Hitokiri Battousai napisal/-a:Grailknightsi so carji. Mansona bi pa najraj razrezu ker na zelo krut način ubija boge nedolžne živali.


Jah, glede živali je Manson sick, ampak muziko ma pa redno dobro!!!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 29. Dec. 2004 14:10

Men so Metallica carji, ampak samo s tistimi komadi, ki niso lih "težkometalni", bolj kšne balade. Drugače sem pa nekaj let nazaj poslušala Brucea Dickinsona.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Dec. 2004 14:20

krfjolca napisal/-a:Men so Metallica carji, ampak samo s tistimi komadi, ki niso lih "težkometalni", bolj kšne balade. Drugače sem pa nekaj let nazaj poslušala Brucea Dickinsona.


Metallica je glih zakon s svojimi težkometalnimi komadi! Na začetku da crkneš tok so bli kul, do Loada + Reloada je blo super, pol pa ne več tak. No ja,sicer ma pa vsak svoj okus :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 23. Mar. 2005 15:00

Jaz sem tud za metal!
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 23. Mar. 2005 15:25

Men metal ni. Oziroma sploh ne znam razlocit kaj je metal, hard metal, ....pa mi je tud vseeno.
So mi vsec naprimer Nightwish, samo ne vem kera zvrst je to. Sonata artica? To mi je ze kul, kaksnega pretiranega razbijanja pa ne maram. Metallica ima kake 3 dobre komade, ampak vsi so starejsi.
Mi je bol vsec rock...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Mar. 2005 8:19

Jest sem skoraj celo srednjo šolo poslušala stari rock, zdej pa sem nekak v metal vode zaplavala,ker mi paše "razbijanje" itd. Slika
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 27. Mar. 2005 14:05

men je metal ful zakon...najbolša muska spljoh...dobr sj se najde kdaj še kj drucga za posluašt, sam večinoma pa res metal poslušam...
tko nekak nu-metal itd...edin res kšn deth metal mi ni zmer ql, se pa najde clo kšna skupina k mi je ql...recimo cradle of filth

glede stajlov, k ste se eni prtožval, kao metalci grdo gledamo...to je čist odvisn od posameznika in negovga razpoloženja, men osebno ni še noben reku d morm zato k sm metalka grdo gledat :) ... isto ne furam skoz metal stajla...čist odvisn od razpoloženja, pa obdobja...neki cajta hodm okol s črnimi nohti, črnimi cunami pa zapestncami na špice...neki cajta sm pa lepo navadn oblečena...čist odvisn :D

ja drgač so mi pa ql:
metallica (itaq :) ), korn, marilyn manson, rammstein, linkin park, in extremo, slipknot, d-fact, naio ssaion, machine head, ektomorf, limp bizkit, pantera, papa roach, sistem of a down, dimmu borgir, evanescence, nirvana, incubus, apocalyptica...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 27. Mar. 2005 14:10

Vermilion napisal/-a:ja drgač so mi pa ql:
metallica (itaq :) ), korn, marilyn manson, rammstein, linkin park, in extremo, slipknot, d-fact, naio ssaion, machine head, ektomorf, limp bizkit, pantera, papa roach, sistem of a down, dimmu borgir, evanescence, nirvana, incubus, apocalyptica...

Hm, metala ne poslušam lih preveč, sam mi je pa valda ql kka skupina, pesm .. (sam ne preveč na hard.. :) )

Aja, pa Vermilion weljkom! ;) (sei si bl na novo,an?)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
manck
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a manck » 27. Mar. 2005 16:26

men ne sede prov preveč...kšn k ni preveč razbijaški se še da prenest...enkrt na vsake kvatre :)
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 27. Mar. 2005 16:29

mah men metal ni kj prevec vsec :roll: prevec tzka muzka za mene, se mi ne da poslusat tega dretja
pa ne me zj napadat, k nimam nc prot metalcem, sam mi pac ni kj prevec vsec :roll:
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 27. Mar. 2005 22:00

Metal mi je zanimiva muzika... Včasih mi prov sede, čeprov v bolj omiljeni obliki (mam že povhno glavo bratovih muzikalnih uric). Drugače mam rajši kakšen acid, drumm n bass, itd. :tanz:
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 29. Mar. 2005 17:09

mislim da je metal taka zvrst ki ni za vsakega...me pa moti ko majo eni odpor do metala ker mislijo da si pol kar psiho ali pa da hudo gledaš al pa da se moreš drogirat bla bla bla...to me malo moti..saj metal je navsezadnej le zvrst kaj pa bo kdo počel pa se odloči sam ali?
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 29. Mar. 2005 17:19

hei jess d nous misnla js vem d niso metalci vsi isti, k jih mam velik okol sebe, sam men pac na trenutke ne pase poslusat take muzke
sj ne rec sj majo tud hude komade....
oki? :wink: :lol:
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 29. Mar. 2005 17:40

ne sej itak ni letelo na tebe! da neboš mislila...letelo je nasploh na ljudi ki majo takšen upor!brez zamere pupika:**
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov