Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Maychika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 1. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychika » 11. Jan. 2006 21:58

jaa...i love metal :D ..pa zadne case se tui precej v crno oblacim...ne vem...mi je ful vsec :)

drugace pa za tiste ko pisete, da se vam ne lubi takega razbijanja poslusat, pa podobno...tak za info....metal ni samo razbijanje, ker je vec razlicnih vrsti metala, pa so od teh nekatere cisto umirjene...pa bi lahko najprej poslusali kako pesem pa tak...predno govorite, da vam ni vsec...

..aja..drugace pa me ful moti, ko majo nekateri take predsodke o metalcih...ker niso vsi metalci enaki...pa nea se vsi drogirajo, pa niso non stop slabe volje,....itd. :evil:
¤~I'm a bad girl...and bad girls do bad things~¤
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 12. Jan. 2006 11:15

rammsteingirl napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Ja,to maš pa prav. Pa tečno je ker tam zadaj vsi samo gledajo koncert, redki pa norijo :/ Če hočeš žur moraš definitivno biti od sredine naprej :D


se strinjam!!

drgač pa tole mi ni jasn..k js sm dobla od info vstopnic tole za soulfly-je:

"Sodelujoči, Jasmin Stavros, Dražen Zečič, Atomik harmonik, Goran Karan, Davor Borno, Klapa Lanterna, Alfi Nipič, Minea, Davor Radolfi, Karma, Nuša Derenda, Rebeka Dremelj, Game over, Sebastian, Vlado Kalember, Fredy Miler, Power Dancers, Werner, Šank rock, 6 Pack Čukur, Omar Naber in mnogi drugi."

mislm to mi je pa kr neky....a je to napaka al kaj?? kera kj ve??


:eek: :eek: :eek:
Eh,to so ziher nekaj zabluzili :D Si predstavljaš da bi prišla na Soulfy pol pa bi taki shit vrteli? :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Jan. 2006 13:35

eh,eh, itq, da je to kr nekj :) ........se dostkrat zgodi kej takega na netu......da nekj iščeš pol ti pa ven obriše čist nekj drugega......
.......tko da najbolj zanesljive podatke bi mogli meti na page-u organizatorja, ki organizira koncert od Kavalere in njegovega novega banda. :razz:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 12. Jan. 2006 17:58

ma ja sj se mi je zdel čudn, d bi ble tm take skupine...kr neki...itaq sploh neb šla če bi blo to res....k bi ušla pomoje s koncerta :lol:

drgač sm pa tut prebrala neuradne info, da bi nastopila tut sepultura 15.4. u mediaparku... :)
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 12. Jan. 2006 23:07

metal rula
najbolj metalci:
Slipknot,Guanoapes,Korn,Rage,Outtrash(trenutno poslušam)
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Jan. 2006 10:22

rammsteingirl napisal/-a:drgač sm pa tut prebrala neuradne info, da bi nastopila tut sepultura 15.4. u mediaparku... :)


Ja,jest sem tudi to prebrala! 15.4. Sepultura, In Flames! Vau,to bi res noro bilo! :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
mikinikita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mikinikita » 13. Jan. 2006 16:22

uh joj..sj upam da veste da metallica tko res ni metal,bl hard rock..mejbi u skrajnem primeru heavy metal..pa že to,če jim nardiš uslugo...so gunsi ful bolši...jz itaaaak obožujem metal,vse od dark, vampiric,ghotic, doom, black,melodic,death....njamy!!! doma mam že tok te muske,da sm nehala nove cd-je pečt...rečmo res zakon so: deicide, ancient, haggard, tristania, dimmu borgir...pa seveda cradle of filth,čeprov so se mal skomercializiral :evil:
When someone dies a crow carries that soul to
the land of the dead.But sometimes something so bad happens that
terrible sadness is carried with it.And the crow can bring that soul back to put the wrong things
right.
misery
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 8. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a misery » 13. Jan. 2006 16:33

metal je full zkon...se posebi dark metal...dimmu borgir pa taki... :D :D :D :wink:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Jan. 2006 17:11

mikinikita napisal/-a:rečmo res zakon so: deicide, ancient, haggard, tristania, dimmu borgir...


A Haggard so ti kul? Hehe,meni tudi :D Direkt nekaj posebnega so...
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 13. Jan. 2006 17:47

uh joj..sj upam da veste da metallica tko res ni metal,bl hard rock..mejbi u skrajnem primeru heavy metal..pa že to,če jim nardiš uslugo...so gunsi ful bolši...

uh joj.. a ti sploh veš kwa govoriš??? Brez zamere, ampak najprej se mal bolše pozanimej glede zvrsti metala.......ali pa najbolje o Metallici sami pol pa "klobase prodajaj " tle gor

lp
Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 22. Jan. 2006 1:15

se strinjam :lol:
.:fiona:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 12. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a .:fiona:. » 22. Jan. 2006 1:22

[quote="mikinikita"] uh joj..sj upam da veste da metallica tko res ni metal,bl hard rock..mejbi u skrajnem primeru heavy metal..pa že to,če jim nardiš uslugo...so gunsi ful bolši... [quote]

hmm jaz pa samo zadnjega stavka ne kapiram... kaj majo pa gunsi z metalom veze? al jaz spet kaj newem... :)
Zadnjič spremenil .:fiona:., dne 22. Jan. 2006 11:25, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 22. Jan. 2006 8:59

metal je zakon :wink:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Jan. 2006 11:46

jz pa v celoti sploh ne kapiram tega pojmovanja, da ti en prjav da Metallica sploh ni metal- tko še hard rock ne- v skrajnem primeru pa heavy metal..........
1- najprej prjav' da metallica sploh ni metal
2- v isti sapi postavlja pa metallico v skrajnem primeru za heavy metal
3- ne predstavlja pa si, da bi bla metallica hard rock- ampak heavy metal pa........mislim hallo???? hard rock ne, heavy metal pa ja!!!! pa sej vsak ve, da je heavy metal že po sebi bolj "hard kot rock, ali hard rock kot ga poimenuje osebek.

Metallica je zlo dober band- začetniki metal scene sploh- špilajo pa oz. so delal dobro old school THRASH METAL muzko, in ne niti heavy, ali hard rock........
Metallica so bili najbrž tut idoli sedaj vaših idolov, za katere pa po tvoje-vaše trdite, da so bolj metal, kot Metallica............heh, ne ga srat no.........vse gre step by step....... če ne štekaš si pa ne vem sposodi kako knjigo o zgodovini metala in kuko se je vse skup razvijal......

eh, whatever v končni fazi.........mejte se!!!
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 22. Jan. 2006 11:51

aja, Guns 'n roses so hudičevo dober band, ki bi jih jaz postavla kot hard rock skupina.......drugač' pa tole predalčkanje do potankosti se mi zdi totalno out.........važna je edino osnova, pa da pač ne zamenjaš npr. black metala z thrashom al pa kj tazga.......
All my respect to G'N'R'!!!!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov